Super fajne miejsce blisko morza.. Bardzo ładne pokoje czyste...nie opłacaliśmy mozliwosci jedzenia ponieważ chcieliśmy chodzić do różnych miejsc więc raz w pierwszym. Dniu pobytu zamówiliśmy dania z karty w Restauracji hotelowej...bez rewelacji niestety a szkoda
Zdjęcia
Opinie
-
Haily Tm ★★★★☆
-
FotoOrmantycznie Bart Ormanty ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Jeżeli chodzi o jedzenie, to było na naprawdę dobrym poziomie. Z dwójką dzieci w wieku szkolno przedszkolnym zawsze było coś do zjedzenia. Jedyny minus to brak owoców do śniadania - ale jak słyszałem, w Sarbinowie to niestety norma. Obsługa bardo miła, kompetentna (zarówno w hotelu jak i w restauracji). Sam pokój czysty, jasny, przestronny. U nas brak klimatyzacji (zgodnie z ofertą - wiedzieliśmy o tym) choć nie odczulismy tego nawet w gorący dzień. Rzecz do poprawy - kanapy na tarasie na dachu - sam taras bardzo fajny, choć mały, ale kanapy zmęczone gośćmi, mało zachęcające do siadania. Strefa spa bardzo spoko, choć faktycznie mała. Po południu animacje dla dzieci to bardzo fajny pomysł.
-
Przemysław Paprotny ★★★★★
Po moim pobycie w lipcu na kilka dni odczucia jak najbardziej pozytywne, piękne apartamenty często z widokiem na morze pomocna i miła obsługa, jedzenie pyszne, zawsze duży wybór, możliwość zjedzenia na tarasie zadaszonym i zamkniętym. Dodatkowo kawiarnia z pyszną kawą i deserami. Bliska odległość do zejścia na plażę ok 80 m, spokojniejsza okolica bez tzw jarmarku pod oknami, mała ale przyjemna strefa SPA z przyjemną sauną, obiekt jest na tyle duży że można mieć prywatność mimo dużego obłożenia, nie mialem wrażenia dużego obłożenia, szczególnie polecam duże apartamenty z przodu budynku. Na pewno tu jeszcze wrócę nie raz :)) i polecam bardzo dla Wszystkich.
-
Kamil Pajdzik ★★★★★
Jeden z fajnieszych aparthoteli w jakim miałem ostatnio przyjemność nocować. Przestronne apartamenty. Czysto. Bardzo dobre posiłki. Śniadania z dużym wyborem. Miła obsługa Pań z restauracji. 3 min do plaży. Polecam
-
Paweł Baran ★☆☆☆☆
Chciałbym się podzielić moją opinią na temat Atrium Apartamenty. Jeżeli chcielibyście wybrać konkretnie w to miejsca to odradzam. Wykupiłem pobyt tygodniowy z rodziną. Przed rezerwacją dzwoniłem i prosiłem apartament dla czterech osób i dostałem oczywiście potwierdzenie na maila apartament dla czterech osób. Po dojechaniu na miejsce oczywiście dla dwóch osób było duże loże małżeńskie natomiast dla kolejnej dwójki była niby sofa jak łóżko polowe (widoczne na zdjęciu ). Po rozmowie z Panią kierownik oczywiście nic się nie dało zrobić dla niej to łóżko polowe było dobre dla dwóch osób( sami oceńcie na zdjęciu ). Dodam jeszcze że telewizor nie działał i po zgłoszeniu nikt go nie uruchomił, karty chipowe do placu zabaw dla dzieci nie działały a jak zgłosiłem Pani powiedziała że nie ma działającego na wymianę. Odległość do plaży 80 m jak w opisie jest kłamstwem ponieważ może jest w lini prostej ale nie da się przejść. Uważam że jest około 300 m. Obsługa beznadziejna, nie miła i jakby za karę tam byli. Miałem wykupione śniadania i obiadokolację ale jedzenie dramatyczne. Oczywiście szwedzki stół ale nie było co zjeść a jak się skończyło to nie donosili.Nie było co wybrać do jedzenia. Dla dzieci żadnych posiłków. Na szczęście po kilku trudnych rozmowach i po jednej nocy z wielką łaską odliczyli pobyt za jedną noc i pojechałem w inne miejsce gdzie warunki były lepsze. Mam nadzieję że pomogę osobą wybierającym się na odpoczynek aby byli świadomi jeżeli się tam wybiorą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Atrium SPA Apartamenty?
Atrium SPA Apartamenty znajduje się przy Nadmorska 75, 76-034 Sarbinowo, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Atrium SPA Apartamenty?
Można skontaktować się z Atrium SPA Apartamenty pod numerem +48 604 520 000
Jak można dotrzeć do Atrium SPA Apartamenty?
Do Atrium SPA Apartamenty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku