Opinie

  1. Marcin ★★★★★

    Hotel położony jest w świetnej okolicy, zaledwie kilka kroków od mola, co sprawia, że to idealne miejsce na spokojny wypoczynek i spacerowe wieczory. Pokoje są ciepłe i przytulne, z bardzo wygodnymi łóżkami, dzięki czemu można naprawdę dobrze odpocząć. Śniadania i obiadokolacje są bardzo smaczne i urozmaicone, a cała obsługa zasługuje na wielkie pochwały — szczególnie przemiła Pani Renatka z recepcji, która zawsze służy pomocą i dobrym słowem. To miejsce, do którego chce się wracać.

  2. Alfreda Dobrowolska ★★★★★

    Hotel przytulny, kameralny, czysto wszędzie, bardzo miła i pomocna obsługa. Śniadania bogate, smaczne i urozmaicone. Jedyny malutki minusik to brak czajnika w pokoju, chociaż wrzątek był dostępny w barze lub recepcji. Tylko trochę to niekomfortowe- żeby zrobić sobie kawkę trzeba się ubrać i wyjść z pokoju po wrzątek... Zabiegi SPA - super oferta i panie wykonujące miłe i kompetentne. Czułam się bardzo zaopiekowania, dziękuję! W sumie pobyt bardzo udany i chętnie tu wrócę za jakiś czas.

  3. Sławek ★★★★★

    Hotel zasługuje na więcej niż 3 gwiazdki. Bardzo elegancki wystrój. Bardzo dużo elementów dekoracyjnych. W obiekcie spa, basen, sauna. Korzystaliśmy z usług masażu. Pozdrawiamy Panią Lidie, przemiłą osobę, która zadbała o nasze ciała. Obsługa bardzo miła i pomocna.

  1. Grażyna P. ★★★★★

    Bardzo przyjemny, klimatyczny hotel. Bardzo miła obsługa, w hotelu czysto, pachnąco. Woda z dystrybutora gazowana i zeykla dostępna cała dobę. Przepyszne, urozmaicone śniadania. Świeże pieczywo, możliwość zrobienia gorących tostow. W pokojach na powitanie dwie butelki wina ( dodatkowo płatne). Dostępna fajna sauna, male jacuzzi z ciepła woda i basenik ( no, tu mogłoby być ze dwa stopnie cieplej☺️). Wspaniała lokalizacja, wszędzie blisko. W nocy cisza i spokój. Polecam gorąco.

  2. Tom Tomy ★★★★☆

    Hotel położony w dogodnym miejscu. Z hotelu mamy wszędzie blisko. Duży parking , super opcja hotelu dla dorosłych , woda w wersji filtrowanej gratis do pobrania na stołówce . Fajna opcja śniadań i obiadokolacji w formie bufetu szwedzkiego . Idzie się najeść. Pokoje czyste. Duży Minus - bardzo słaba jakość pieczywa , czerstwe lub odmrażane. Przez kilka dni pobytu - ciągle tak samo. Na śniadaniu pieczywem powinno pachnieć. Szkoda że nikt na to nie zwraca uwagi. Wzięty rogalik do kawy suchy, czerstwy - dawno nie powinno się tego podawać.

  3. Grzegorz Kober ★★★★★

    Bardzo fajny kameralny hotelik, przepyszne śniadania i obiadokolacje. Sauna, mały basen i jacuzzi wszędzie czysto i schludnie, Panie z recepcji i z obsługi bardzo sympatyczne Jak tylko będziemy wybierać się do Kołobrzegu to na pewno zawitamy do państwa

  1. Beata Bierstedt ★★☆☆☆

    Dobry hotel, miła obsługa, wyśmienite śniadanie. Położenie optymalne. Łazienka jednak nie w najlepszym stanie, nie ma półek, śmieszne koszyki z plastiku a kabina prysznicowa z lat 90 tych. przestażała i nie wygodna.

  2. Anna Janicz ★★★★★

    Kochani to chciałam napisać na temat hotelu Maxymilian w Kołobrzegu zostało już dokładnie opisane w opiniach. Potwierdzę tylko fakt, że Jestem wraz z mężem bardzo zachwycona z pobytu w tym miejscu. Wlaściciel tego Obiektu podchodzi z sercem♥️ do gości co jest bardzo zauważalne w każdym aspekcie tego miejsca Priorytetem są pyszne śniadania podawane z apetycznym smakiem w formie szweckiego stołu ♥️ Wspaniały życzliwy personel całego hotelu za co pięknie dziękujemy♥️ Napewno wrócimy ♥️ Serdecznie polecamy ♥️

  3. Marta Zielińska ★★★★★

    Nieduży Hotel położony przy głównym deptaku, niedaleko molo i plaży. Bardzo smaczne posiłki, duży wybór. Fakt, że hotel jest dla dorosłych sprawia, że można odpoczywać w ciszy i spokoju, także podczas posiłków. Możliwość uzupełnienia wody w szklanych butelkach do pokoju, również gazowanej. Miła obsługa, czysto, spokojnie, również w części spa. Jedynym minusem, na który warto zwrócić uwagę, to że na ostanie piętro nie dojeżdża winda, więc jeśli ktoś ma problem z poruszaniem się, warto wziąć do pod uwagę wybór pokoju.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Maxymilian Unique Hotel?

Maxymilian Unique Hotel znajduje się przy Borzymowskiego 3, 78-100 Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Maxymilian Unique Hotel?

Można skontaktować się z Maxymilian Unique Hotel pod numerem +48 943 540 012

Jak można dotrzeć do Maxymilian Unique Hotel?

Do Maxymilian Unique Hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements