Hotel położony jest w świetnej okolicy, zaledwie kilka kroków od mola, co sprawia, że to idealne miejsce na spokojny wypoczynek i spacerowe wieczory. Pokoje są ciepłe i przytulne, z bardzo wygodnymi łóżkami, dzięki czemu można naprawdę dobrze odpocząć. Śniadania i obiadokolacje są bardzo smaczne i urozmaicone, a cała obsługa zasługuje na wielkie pochwały — szczególnie przemiła Pani Renatka z recepcji, która zawsze służy pomocą i dobrym słowem. To miejsce, do którego chce się wracać.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin ★★★★★
-
Alfreda Dobrowolska ★★★★★
Hotel przytulny, kameralny, czysto wszędzie, bardzo miła i pomocna obsługa. Śniadania bogate, smaczne i urozmaicone. Jedyny malutki minusik to brak czajnika w pokoju, chociaż wrzątek był dostępny w barze lub recepcji. Tylko trochę to niekomfortowe- żeby zrobić sobie kawkę trzeba się ubrać i wyjść z pokoju po wrzątek... Zabiegi SPA - super oferta i panie wykonujące miłe i kompetentne. Czułam się bardzo zaopiekowania, dziękuję! W sumie pobyt bardzo udany i chętnie tu wrócę za jakiś czas.
-
Sławek ★★★★★
Hotel zasługuje na więcej niż 3 gwiazdki. Bardzo elegancki wystrój. Bardzo dużo elementów dekoracyjnych. W obiekcie spa, basen, sauna. Korzystaliśmy z usług masażu. Pozdrawiamy Panią Lidie, przemiłą osobę, która zadbała o nasze ciała. Obsługa bardzo miła i pomocna.
-
Grażyna P. ★★★★★
Bardzo przyjemny, klimatyczny hotel. Bardzo miła obsługa, w hotelu czysto, pachnąco. Woda z dystrybutora gazowana i zeykla dostępna cała dobę. Przepyszne, urozmaicone śniadania. Świeże pieczywo, możliwość zrobienia gorących tostow. W pokojach na powitanie dwie butelki wina ( dodatkowo płatne). Dostępna fajna sauna, male jacuzzi z ciepła woda i basenik ( no, tu mogłoby być ze dwa stopnie cieplej☺️). Wspaniała lokalizacja, wszędzie blisko. W nocy cisza i spokój. Polecam gorąco.
-
Tom Tomy ★★★★☆
Hotel położony w dogodnym miejscu. Z hotelu mamy wszędzie blisko. Duży parking , super opcja hotelu dla dorosłych , woda w wersji filtrowanej gratis do pobrania na stołówce . Fajna opcja śniadań i obiadokolacji w formie bufetu szwedzkiego . Idzie się najeść. Pokoje czyste. Duży Minus - bardzo słaba jakość pieczywa , czerstwe lub odmrażane. Przez kilka dni pobytu - ciągle tak samo. Na śniadaniu pieczywem powinno pachnieć. Szkoda że nikt na to nie zwraca uwagi. Wzięty rogalik do kawy suchy, czerstwy - dawno nie powinno się tego podawać.
-
Grzegorz Kober ★★★★★
Bardzo fajny kameralny hotelik, przepyszne śniadania i obiadokolacje. Sauna, mały basen i jacuzzi wszędzie czysto i schludnie, Panie z recepcji i z obsługi bardzo sympatyczne Jak tylko będziemy wybierać się do Kołobrzegu to na pewno zawitamy do państwa
-
Beata Bierstedt ★★☆☆☆
Dobry hotel, miła obsługa, wyśmienite śniadanie. Położenie optymalne. Łazienka jednak nie w najlepszym stanie, nie ma półek, śmieszne koszyki z plastiku a kabina prysznicowa z lat 90 tych. przestażała i nie wygodna.
-
Anna Janicz ★★★★★
Kochani to chciałam napisać na temat hotelu Maxymilian w Kołobrzegu zostało już dokładnie opisane w opiniach. Potwierdzę tylko fakt, że Jestem wraz z mężem bardzo zachwycona z pobytu w tym miejscu. Wlaściciel tego Obiektu podchodzi z sercem♥️ do gości co jest bardzo zauważalne w każdym aspekcie tego miejsca Priorytetem są pyszne śniadania podawane z apetycznym smakiem w formie szweckiego stołu ♥️ Wspaniały życzliwy personel całego hotelu za co pięknie dziękujemy♥️ Napewno wrócimy ♥️ Serdecznie polecamy ♥️
-
Marta Zielińska ★★★★★
Nieduży Hotel położony przy głównym deptaku, niedaleko molo i plaży. Bardzo smaczne posiłki, duży wybór. Fakt, że hotel jest dla dorosłych sprawia, że można odpoczywać w ciszy i spokoju, także podczas posiłków. Możliwość uzupełnienia wody w szklanych butelkach do pokoju, również gazowanej. Miła obsługa, czysto, spokojnie, również w części spa. Jedynym minusem, na który warto zwrócić uwagę, to że na ostanie piętro nie dojeżdża winda, więc jeśli ktoś ma problem z poruszaniem się, warto wziąć do pod uwagę wybór pokoju.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Maxymilian Unique Hotel?
Maxymilian Unique Hotel znajduje się przy Borzymowskiego 3, 78-100 Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Maxymilian Unique Hotel?
Można skontaktować się z Maxymilian Unique Hotel pod numerem +48 943 540 012
Jak można dotrzeć do Maxymilian Unique Hotel?
Do Maxymilian Unique Hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku