Bardzo smaczne frytki przystępne cenowo ilość jedzenia naprawdę fajna potrawy dobrze przyprawione Trochę za jasno w miejscu ale jest typowo morski klimat
Zdjęcia
Opinie
-
Agata Bigus ★★★★☆
-
Kasza Manna ★★★★☆
Byliśmy dzisiaj na pizzy, pizza smaczna sosy dodatkowo płatne tutaj minusik,ale były ok, najedliśmy się, obsługa miła, lokal czysty zadbany, nie trzeba było długo czekać na jedzenie
-
BartekGaming ★★★☆☆
ceny dość wysokie i nieprawidłowe. w internetowym menu zestaw dla dzieci kosztuje 29 zł a w rzeczywistości 26zł (w sumie fajnie). w daniu było za dużo frytek a za mało paluszków rybnych które były w dodatku małe.
-
Monika ★★★★☆
Jak ktoś chce zjeść obiad, który nie jest drogi i w miarę dobry to idealny lokal. Za niewielką cenę zjadłam z mężem placka po węgiersku 37zł, smakował mi, córka zjadła srtipsy 32zł, również była zadowolona, szczególnie z pieczonych ziemniaczków. Restauracja z gustem urządzona, czysto, toaleta przestronna i również czysta. Kelnerka miła. Polecam wczasowiczom, którzy nie chcą wydawać majątku na obiady i zjeść że smakiem. Porcje spore, ja się najadłam.
-
W-h W-i ★★☆☆☆
Pizza jedynie gdy jest ciepła możliwa do konsumpcji. Gdy się lekko wystudzi ciasto nie nadaje się do jedzenia. Na plus ilość farszu. Przy pustym lokalu oczekiwanie na jedzenie ok. 15 minut.
-
Agnieszka A. ★★☆☆☆
Zamówiliśmy dwie pizze z sosami i napoje. Pomylono nasze zamówienie - więc najpierw jadły dwie osoby a dwie patrzyły, a potem na odwrót. Sosów nie dostaliśmy do zamówienia. Pizza z salami w miarę ok, Margherita - mocne 3/10. Na pewno nie jest to miejsce do którego byśmy wrócili. Oprócz nas w lokalu zajęte były dwa stoliki.
-
Sandra ★☆☆☆☆
Restauracja zewnątrz jak i wewnątrz bardzo ładna i zadbana. W środku schludnie. Niestety to wszystko, jeżeli chodzi o pozytywną część oceny. Jedzenie paskudne. Zamówiłyśmy schabowy z mamą i mięso śmierdziało i ociekało tłuszczem jakby było smażone we frytownicy. Rosół mętny i bez smaku. Odnośnie obsługi to kelnerka nie za bardzo wiedziała, jak powinna się zachować i w momencie, kiedy powiedziałam jej, że mięso śmierdzi to nic nie odpowiedziała, nie przeprosiła, tylko zabrała talerz i nie podeszła do nas już ani razu. Właścicel stwierdził, że mięso było maczane w mleku i cebuli, stąd ten zapach. Poszłyśmy do restauracji obok, zamawiając to samo - niebo a ziemia. Bardzo dobre mięso i świeże. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria & Restauracja Bałtycka?
Pizzeria & Restauracja Bałtycka znajduje się przy Bałtycka 35, 76-107 Jarosławiec, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria & Restauracja Bałtycka?
Można skontaktować się z Pizzeria & Restauracja Bałtycka pod numerem +48 799 958 028
Jak można dotrzeć do Pizzeria & Restauracja Bałtycka?
Do Pizzeria & Restauracja Bałtycka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku