Bardzo dobra pizza!!! i miła obsługa czysto w lokalu i ludzie chętni do pracy aż miło przychodzić i zamawiać. Przyjemna dla dzieci. Gorąco polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Rafalinio 0 ★★★★★
-
Jakub Jasnowski ★★★★★
Podczas wakacji odkryłem prawdziwą perełkę – tę restaurację! Jedzenie było przepyszne każdego dnia. Przez pięć dni z rzędu wracałem tam na obiad i za każdym razem wychodziłem zadowolony i najedzony. Szczególnie polecam filet z kurczaka – delikatny, soczysty i idealnie doprawiony, a także pizzę, która była po prostu genialna – chrupiące ciasto, świeże składniki i wyrazisty smak. Obsługa była bardzo miła i uprzejma, a atmosfera w lokalu naprawdę przyjemna – można było poczuć się swobodnie i zrelaksować. Wystrój też zasługuje na pochwałę – nowoczesny, ale z klimatem. Codziennie zostawiałem napiwek, bo naprawdę uważam, że to miejsce na niego zasługuje. Z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek i z pewnością wrócę tam przy najbliższej okazji!
-
Jacek ★★★★☆
Chciałem popróbować różnych ryb, więc zamówiłem dorsza w sosie borowikowym, suma afrykańskiego, flądrę oraz rosół z kołdunami i kawę z ekspresu. Dorsz w sosie borowikowym był pyszny, ale ilość ryby strasznie mała (cena za danie 54 zł). Flądra ok, ale w ogóle nie przyprawiona. Sum afrykański smaczny, ale chyba przyprawiony dwa razy - tak słony, jakby trafiła do niego sól, której zabrakło we flądrze ;) Rosół po prostu ok, a kołduny w nim - ciasto mdłe, bez soli, ale farsz dobrze przyprawiony. Co do kawy, to przydałby się lepszy ekspres... Mam więc mieszane uczucia, bo niektóre dania były pyszne, a inne jakby robione przez kucharza bez smaku.
-
nhure ytt ★★★★★
Obserwuję od ponad 20 lat jak firma się rozwija i dba o gości. W tym roku znowu odwiedziliśmy lokal. Pizza pyszna. Najlepsza jaką jedliśmy kiedykolwiek. Rybka świeża i smaczna. Ttm razem była flądra. Do tego świeże i smaczne surówki. Rosołek idealny. Tłusty i smaczny. I niezmiennie szwajcar. Zdjęcie dołączone. Must have. Nie podają jedzenia na jednorazowych talerzach i nie ma jednorazowych sztućców. Wlaściciele super ludzie. Obsługa zawsze na medal. Lokal czysty i ładny. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
-
Wiktoria Piekarska ★★★★★
Przepyszna pizza, ceny bardzo przystępne jak na taką lokalizację. Fakt, że chwilę trzeba poczekać, ale naprawdę warto.
-
Agnieszka Pałys-Chmura ★★★★☆
Jedliśmy pizzę - bardzo dobra. Pachnąca, na idealnym cieście. Bajka po prostu. Dorsz z frytkami tez ok. Natomiast wielkość sałatki za 6 zł to trochę przesada... Malutko Ogólnie było pysznie .
-
Łukasz D ★★★★★
PRZEPYSZNE jedzenie. Restauracja z daniami domowymi, rybkami, zupkami, a równolegle pizzeria. Wszystko bardzo smaczne. Byliśmy już dwukrotnie i jedliśmy pizze, placek po węgiersku (osobne gratulacje dla Szefa kuchni). Solę i polędwiczki w sosie borowikowym. Wszystko bardzo pyszne. Dziewczyny uśmiechnięte. Obsługa sprawna. Ceny do przyjęcia. Wrócimy.
-
Krzysztof Kwiatkowski ★★★☆☆
Brak informacji że zamawia się przy ladzie, trzeba samemu wziąć menu. Płatność z góry. Brak papieru w toalecie i nieczysto. Pizza była smaczna, w moim przypadku niedługo czas oczekiwania.
-
Dawid Lewandowski ★★★★☆
Generalnie wrażenia pozytywne, ale spaghetti - zarówno Bolognese, jak i Carbonara - nie do zjedzenia, niestety - zarówno makaron jak i sos niesmaczne oraz zbyt tłuste. Na plus za to szybka i miła obsługa, niezła pizza, dobre pierogi ruskie oraz smaczny, choć moim zdaniem zbyt pikantny placek po węgiersku (w menu nie było ostrzeżenia o stopniu ostrości).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Uni-Bar/ Pizzeria Jarosławiec.?
Uni-Bar/ Pizzeria Jarosławiec. znajduje się przy Bałtycka 5, 76-107 Jarosławiec, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Uni-Bar/ Pizzeria Jarosławiec.?
Można skontaktować się z Uni-Bar/ Pizzeria Jarosławiec. pod numerem +48 598 109 463
Jak można dotrzeć do Uni-Bar/ Pizzeria Jarosławiec.?
Do Uni-Bar/ Pizzeria Jarosławiec. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku