Początkowy niezbyt pozytywny odbiór mojej osoby jako kontrolera pojazdów z czasem zmienił się na całkiem przyjemna kontrolę. Cechuję się dużym zrozumieniem do takiego podejścia, ponieważ wiem, jak część kontrolerów podchodzi do wykonywania swoich zadań. Bez problemu mogłem zweryfikować wszystkie aspekty egzemplarza, jedoczesnie w żaden sposób nie bylem pospieszny. W dalszej części zlecenia wykonywanego wspólnie z moimi klientami doszliśmy do wspólnego zrozumienia, a całość kontroli skończyła się z uśmiechem na twarzy oraz wspólnymi (co istotne) zbierznymi radami dla moich zleceniodawców. Po ustaleniu warunków dodatkowych klienci z salonem ustalili już dogodna datę finalnego odbioru pojazdu w deklarowanym przez sprzedających stanie. Podsumowując to dobre miejsce dla odbioru nowychz czy używanych samochodów przy uczestnictwie kontrolerów lub przy zleceniach wykonywanych zdalnie.
Zdjęcia
Opinie
-
Zet-Car Oględziny pojazdów ★★★★★
-
Rafał Adamczak ★☆☆☆☆
Niestety moje doświadczenia z obsługą gwarancyjną Kia okazały się bardzo rozczarowujące. Mimo regularnych przeglądów w ASO i pełnej dokumentacji serwisowej, otrzymałem odmowę naprawy skrzyni biegów, choć producent nie wykazał żadnego związku przyczynowego między rzekomymi zaniedbaniami a awarią. Dodatkowo sposób prowadzenia sprawy był mało pomocny — miałem wrażenie, że decyzja została podjęta z góry, bez rzetelnej analizy faktów i dokumentów. Brak konkretnego uzasadnienia technicznego zdecydowanie obniża moje zaufanie do marki oraz deklarowanej „7-letniej gwarancji”. Szkoda, bo liczyłem na profesjonalne i uczciwe podejście do klienta, zwłaszcza przy tak poważnej i kosztownej usterce.
-
Ola Stolarczyk ★★★★★
Obsługa w tym miejscu jest na najwyższym poziomie. Pan Przemysław to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku – doradzi, pomoże, a przy tym jest niezwykle miły i kompetentny. Widać, że doskonale zna się na tym, co robi. Dzięki jego wsparciu bezpiecznie kupiłam wymarzone auto! Serdecznie dziękuję, Panie Przemysławie, a wszystkim, którzy jeszcze się wahają – szczerze polecam!
-
TheKychu24 ★★★★★
Zakup udany, Obsługa klienta "TOP". Autko bardzo fajnie zaprezentowane i perfekcyjnie wszystko wytłumaczone. Jeszcze raz dziękuję Panu Patrykowi i jego koledze i koleżance za wyśmienita obsługę ;)
-
Jacek Nowak ★★★★★
Serdecznie polecam salon KIA DELIK w Poznaniu. Zakup auta dzięki Panu Tomaszowi S. przebiegł bezproblemowo, w miłej atmosferze i z fajnym rabatem. Wczoraj byłem również na pierwszej wymianie oleju i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pierwszy serwis, w którym zaproponowano mi promocyjną wymianę oleju wraz z kompleksowym "płukaniem" silnika na renomowanych środkach - brawo!!!, wszystko pokazano mi bezpośrednio na stanowisku - ogromna pochwała dla Pana Andrzeja N. wraz z kolegą (imienia niestety nie pamiętam) z działu serwisu. Jak by tego było mało wynegocjowałem świetną cenę na piękne kompletne wyważone i wraz z czujnikami koła zimowe, które zabrałem ze sobą. To z kolei zasługa Pana Jana z działu cześci. Podsumowując: gorąco polecam ten salon /serwis. Na pewno tu wkrótce powrócę:)
-
Maciej B ★★★★★
Próbna jazda przez weekend. Mimo, że samochodu nie kupiłem obsługa i relacje z klientem na wysokim poziomie. Dziękuję i polecam. Maciej
-
Joanna Angres (Architekt) ★★★★★
Gdy szukałam samochodu miałam przyjemność trafićdo tego salonu. Sprzedawca, pan Oskar Plich z niezwykłą starannością i życzliwością pokazał mi wszystkie możliwości świetnego samochodu Kii Sportage. Jeśli szukacie swojej "Kijanki" śmiało polecam to miejsce :))) Warto samemu się przekonać!
-
Marcin Fórmanowski ★☆☆☆☆
Dział likwidacji szkód to największa porażka z jaką miałem do czynienia z różnymi ASO. Likwidacja szkody elektryka po zjeździe do rowu trwa od października ( tj. Od ponad pół roku) likwidator szkody nie potrafił zamówić wszystkich wymaganych elementów do wymiany wanny baterii. Ciągła spychologia - likwidator odsyłał mnie do Kierownika serwisu. Od jakiegoś czasu przestał w ogóle odbierać telefony i oddzwaniać, mimo próśb o kontakt. Tragedia. Szczerze odradzam. Nr. Rejestracyjny BI991GL
-
Joanna Daniel ★★☆☆☆
Niestety, nie mogę polecić tego dilera. Auto kupione nowe, mimo że rozmowa o rabacie skończyła się na pytaniu i odpowiedzi: nie ma rabatu na to auto. Ok, powiedzmy, że szkoda czasu na siłowanie się ze sprzedawcą cwaniaczkiem o 2tys. zł. Zależało nam, aby wszystko przebiegło sprawnie. Oczywiście, nie przebiegło, błędne dane na dow. rej., który mieliście, dodam że odpłatnie, wyrobić. Osobiście musiałam poprawiać wniosek. Żadnego przepraszam nie było. Rozumiem, że temat taki jak z rabatami: nie ma przeprosin. Samochód serwisowałam też na początku u Was, ale okazało się, że za przeglądy kasę bierzecie, ale oleju na sprzęgle nie widzicie. W efekcie wizyta w innym ASO KIA i wymiana sprzęgła na gwarancji, jak już biegi przestały wchodzić. To samo auto 2 miesiące wcześniej na przeglądzie u Was i "wszystko w porządku, można jeździć". Oczywiście, przy serwisie ta sama zasada: "nie ma auta zastępczego i nie ma rabatów". Typowy januszowy biznes. NIE POLECAM.
-
Lukasz Galczewski ★☆☆☆☆
W sierpniu kupiony samochód Kia Ceed rocznik 2020. Obecnie sprawa zakupu jest u Rzecznika praw konsumenta i Inspekcji handlowej. Proponuję sprawdzać samochód przy odbiorze ( miernikiem do grubości lakieru i historie serwisową), ponieważ salon potrafi potajemnie malować elementy i nie informować o tym fakcie właścicieli, a hitem jest to, że potrafią to nawet wpisać w historie serwisową samochodu. Moja determinacja jest bardzo duża by był to ostatni taki numer tego salonu. Uzupełniając swoją opinię i sposób serwisowania (co 15 tys km w ASO) jak również przygotowanie samochodu do sprzedaży, zamieszczam zdjęcia rozrusznika, który jest przystosowany do systemu start/stop, a jego stan po 100 tys km był agonalny i spowodował dwukrotną awarię samochodu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KIA Delik - Autoryzowany Salon i Serwis?
KIA Delik - Autoryzowany Salon i Serwis znajduje się przy Składowa 17, 62-081 Przeźmierowo, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KIA Delik - Autoryzowany Salon i Serwis?
Można skontaktować się z KIA Delik - Autoryzowany Salon i Serwis pod numerem +48 616 705 020
Jak można dotrzeć do KIA Delik - Autoryzowany Salon i Serwis?
Do KIA Delik - Autoryzowany Salon i Serwis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku