Opinie

  1. Jakub Kicmanek ★★★★★

    Bardzo dobry kebab nie wiem skąd takie niskie opinie na pewno konkurencja pisze mięso dobre nie gumowate ani suche sosy i frytki smaczne polecam bardzo

  2. Mati Mateo ★☆☆☆☆

    Jakbym chciał same frytki to bym sobie frytki zamówił a nie kebaba mieso to jak pies pomielony razem z buda sos czosnkowy w ogóle nie smakuje jak czosnkowy

  3. Mikołaj ★☆☆☆☆

    Pani przyjmująca zamówienia zle nalicza zamówienia na niekorzyść klienta Oczekiwanie na kebaba ponad 30min w tym czasie pomylone 2 zamówienia Zamówiłem box bez surówek dostałem z Gdy podszedłem ze zamówienie sie nie zgadza Pani wzięła drugi pojemnik i wybrała mięso i frytki z pierwszego zamówienia i zalała sosem aby nie bylo widać Nie polecam tego miejsca

  1. Waldemar Klauze ★★★★★

    Dobry kebab, świeże surówki. Moja stara zjadła całego a mówiła że się odchudza. Sądząc po innych wpisach koperek jest lokalnym problemem ale mi odpowiada.

  2. Mysh Daniels ★★★★★

    Kebab dobry. Klasyczny smak od lat, jak we wronkach. Dobra wołowina, jesli ktos lubi fit - to kurczak ktory nie jest tlusty. Smak w daniach nadaje słodka surówka i miks sosu koperkowego i ostrego. Mi akurat te smaki pasują. Porcje spore

  3. Krzysztof ★★☆☆☆

    Jako że pamiętam kebabownię z Wronek, zdecydowałem że odwiedzę lokal. Niestety jedzenie niesmaczne, lodowate surówki. Sos czosnkowy okazał się słodkim sosem kopertowym :-). Jeżeli chodzi o sam lokal, to również słabo jak na dzisiejsze standardy - stolik przy którym usiadłem z synem Wybitnie brudny. Jak zacząłem go wycierać to obsługa nawet nie drgnęła. No i obsługa... Pani odbierająca zamówienie rozczarowana, że nie biorę na wynos. Przekroić kebaba nie idzie, "bo się rozpadnie" - faktycznie, zwinięty wybitnie słabo. O zwrotach grzecznościowych można pomarzyć. Niestety, już nie przyjdę... Żałuję wydanych pieniędzy

  1. Franek Kimono ★☆☆☆☆

    Tortilla byle jaka, okropny sos z koperkiem co zabija cały smak mięsa. Obsługa jak za karę, Nie ma tam nic dobrego. Nie polecam

  2. Julia ★★☆☆☆

    wiecej surówki niż mięsa, sos zabija smak mięsa tak byłby super

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Doner Kebab Saszkin?

Doner Kebab Saszkin znajduje się przy Rynek 46, 64-500 Szamotuły, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Doner Kebab Saszkin?

Można skontaktować się z Doner Kebab Saszkin pod numerem +48 604 085 086

Jak można dotrzeć do Doner Kebab Saszkin?

Do Doner Kebab Saszkin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements