Opinie

  1. Amator Elektronik ★★★★★

    Jak za 29zl z opakowaniem na wynos i wypiciem kompotu na miejscu to jest super.

  2. Katarzyna Grzybowska - Kania ★★★★★

    Środa - dzień placków, ziemniaczanych (m.in.). Apetyt na nie ogromny. Po usłyszeniu, że porcja składa sie z trzech placków od razu na dwie osoby zamawiamy trzy porcje. Usłyszeliśmy tylko, czy jesteśmy pewni... Jesteśmy, bo nigdy, w żadnym lokalu trzema plackami nie dało się najeść. Już sam widok porcji robi wrażenie. Placki rozmiar XXL - olbrzymie, rumiane, dobrze doprawione, wspaniale wysmażone, chrupkie do ostatniego kęsa. Towarzystwo gęstej kwaśnej śmietany obowiązkowe. Kompot gratis. Objedliśmy się, ale warto było tak zaszaleć. Gorąco polecamy. Zasłyszane przy innych stolikach ochy i achy na temat innych dań najlepszą rekomendacją. Och i ach!

  3. Ziutka Wuzet ★★★★★

    Pojechalismy tam w czasie zwiedzania okolicznych miejscowości. Nie trzeba się sugerować zewnętrznym wyglądem ponieważ weszłam z nastawieniem że szału nie będzie ale zamówiliśmy kluseczki z gulaszem i zestawem surówek.Gulasz bardzo dobrze doprawiony kluseczki też fajne No i bardzo surówki z kapusty świeżej..Zamowilismy również kotleta schabowego okazało się że jest wielki na cały talerz ziemniaczki i surówki.Także polecamy bardzo zamiast na bystrzyca kłodzka warto wpaść tutaj na obiadek. Brawo dla kucharek lub kucharzy

  1. Alicja M ★★★★★

    Jedzenie przepyszne swojskie, mega duże porcje, ceny poniżej 30 zł plus kompot gratis! Miła obsługa.

  2. Asia ★★★★★

    Pyszne pierogi ruskie do tego kompot również bardzo smaczny, domowy.

  3. Barney Korepta ★★★★★

    Bardzo sympatyczne miejsce. Ceny bardzo przystępne, porcje duże. Blisko parking przy głównej drodze. Serdecznie polecam

  1. Mateusz Łabatczuk ★★★★★

    Jedzenie mega ale to naprawdę mega zajebiste, widać i czuć że jest tam wielki wkład serca, nie należę do osób które byle co zjedzą, w sensie wełna nie wełna, byle dupa była pełna, porcje są naprawde syte, jadłem nie raz i nie jedną potrawę, np. Schabowy jest taki że uwierzcie b ciężko to zjeść na raz ja chłop 100kg obsługa przemiła, lokal czysty i przyjazny, naprawdę polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Nasza Chata?

Bar Nasza Chata znajduje się przy Wojska Polskiego 30, 57-530 Międzylesie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Nasza Chata?

Można skontaktować się z Bar Nasza Chata pod numerem +48 661 463 639

Jak można dotrzeć do Bar Nasza Chata?

Do Bar Nasza Chata można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements