Opinie

  1. EM KA ★☆☆☆☆

    Bardzo bogato zaopatrzony sklep. Ale drogo! Najgorsza jednak była obsługa śledzącą każdy ruch klientow, patrząca krzywym okiem na dotykane i ogladane towary i rzucajaca mało zachęcające do zakupu komentarze. A jak sprawdzić ukryta na spodzie czy z tyłu cenę??? To nie muzeum , tylko sklep. Rozmawiac z klientem tez trzeba umiec. No skutecznie nas odstraszyła Pani w czarnych wlosach od zakupów.

  2. Bartłomiej K. ★★★★★

    Miła obsługa, bardzo duży wybór produktów, można spokojnie oglądać i nikt nie pogania. Zajrzymy ponownie spacerując i może kolejna rzecz nam wpadnie w oko.

  3. mrowka kk ★★★★★

    Polecam, bardzo miła i fachowa obsługa. Pomogli, doradzili i paczkę bardzo szybko wysłali.

  1. Gabriela Ambrozowicz ★★★★★

    Super miejsce. Hotel znajduje się koło deptaku wiec wszystko jest pod ręką. Mimo lokalizacji jest cicho, a szum strumyczka jedynie uspokajał. Na dole znajdują się sklepy spożywcze co jest na plus. Pokoje zadbane i czyste. W obiekcie jest suszarnia co bardzo ułatwia po powrocie z nart. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt i jest czyta. Jedyne czego brakuje to lodówki w pokoju. Parking przy obiekcie również na plus.

  2. Natalia Rz ★★☆☆☆

    Witam, sklep z pamiątkami dobrze wyposażony oraz sprzedaje w nim bardzo miła Pani w blond włosach (w części ze szklanymi upominkami i mydełkami). Dlatego daję 2 gwiazdki, a nie 1. Niestety starsza Pani w okularach na dziale z kapciami góralskimi- tragedia. To jak podchodzi do klienta, jak zwraca się do kupujących, jak ich strofuje, upomina na każdym kroku, przechodzi wszelkie granice. Ta osoba nie nadaje się do handlu. Zero kultury. Byliśmy w Polanicy tydzien i za każdym razem, odwiedzając sklep, słyszeliśmy jak Pani w chamski sposób zwraca nagminnie uwagę kupującym. Az strach coś dotknąć lub nawet rzucić okiem. Ze sklepu zrobiła swój prywatny folwark, a raczej muzeum z eksponatami. Kiepska wizytówka firmy.

  3. Krzysztof Stasiak ★★★★★

    Jestem pod wrażeniem tego miejsca, ogromny wybór, nie można wejść do sklepu i nic nie kupić, po prostu się nie da. Pamiątki regionalne, ceramika bolesławiecka i wszystko czego dusza zapragnie. Będąc w Polanicy nie szukajcie gdzie indziej, tu jest WSZYSTKO. Przemiła obsługa, a klient czuje się jak w raju!

  1. Michał Wajcht ★★★★★

    Świetny punkt wypadowy do atrakcji Ziemi Kłodzkiej położony w samym centrum Polanicy przy deptaku. Pokoje przestronne i urządzone ze smakiem. W budynku narciarnia, obok za kratami przechowalnia rowerów. Dostęp do budynku na kartę. Bardzo mila obsługa. Na tyłach budynku niewielki parking. Pod pensjonatem rewelacyjnie zaopatrzony sklep z pamiątkami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep z Pamiątkami?

Sklep z Pamiątkami znajduje się przy Parkowa 3, 57-320 Polanica-Zdrój, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep z Pamiątkami?

Można skontaktować się z Sklep z Pamiątkami pod numerem +48 602 647 448

Jak można dotrzeć do Sklep z Pamiątkami?

Do Sklep z Pamiątkami można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements