Bardzo bogato zaopatrzony sklep. Ale drogo! Najgorsza jednak była obsługa śledzącą każdy ruch klientow, patrząca krzywym okiem na dotykane i ogladane towary i rzucajaca mało zachęcające do zakupu komentarze. A jak sprawdzić ukryta na spodzie czy z tyłu cenę??? To nie muzeum , tylko sklep. Rozmawiac z klientem tez trzeba umiec. No skutecznie nas odstraszyła Pani w czarnych wlosach od zakupów.
Zdjęcia
Opinie
-
EM KA ★☆☆☆☆
-
Bartłomiej K. ★★★★★
Miła obsługa, bardzo duży wybór produktów, można spokojnie oglądać i nikt nie pogania. Zajrzymy ponownie spacerując i może kolejna rzecz nam wpadnie w oko.
-
mrowka kk ★★★★★
Polecam, bardzo miła i fachowa obsługa. Pomogli, doradzili i paczkę bardzo szybko wysłali.
-
Gabriela Ambrozowicz ★★★★★
Super miejsce. Hotel znajduje się koło deptaku wiec wszystko jest pod ręką. Mimo lokalizacji jest cicho, a szum strumyczka jedynie uspokajał. Na dole znajdują się sklepy spożywcze co jest na plus. Pokoje zadbane i czyste. W obiekcie jest suszarnia co bardzo ułatwia po powrocie z nart. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt i jest czyta. Jedyne czego brakuje to lodówki w pokoju. Parking przy obiekcie również na plus.
-
Natalia Rz ★★☆☆☆
Witam, sklep z pamiątkami dobrze wyposażony oraz sprzedaje w nim bardzo miła Pani w blond włosach (w części ze szklanymi upominkami i mydełkami). Dlatego daję 2 gwiazdki, a nie 1. Niestety starsza Pani w okularach na dziale z kapciami góralskimi- tragedia. To jak podchodzi do klienta, jak zwraca się do kupujących, jak ich strofuje, upomina na każdym kroku, przechodzi wszelkie granice. Ta osoba nie nadaje się do handlu. Zero kultury. Byliśmy w Polanicy tydzien i za każdym razem, odwiedzając sklep, słyszeliśmy jak Pani w chamski sposób zwraca nagminnie uwagę kupującym. Az strach coś dotknąć lub nawet rzucić okiem. Ze sklepu zrobiła swój prywatny folwark, a raczej muzeum z eksponatami. Kiepska wizytówka firmy.
-
Krzysztof Stasiak ★★★★★
Jestem pod wrażeniem tego miejsca, ogromny wybór, nie można wejść do sklepu i nic nie kupić, po prostu się nie da. Pamiątki regionalne, ceramika bolesławiecka i wszystko czego dusza zapragnie. Będąc w Polanicy nie szukajcie gdzie indziej, tu jest WSZYSTKO. Przemiła obsługa, a klient czuje się jak w raju!
-
Michał Wajcht ★★★★★
Świetny punkt wypadowy do atrakcji Ziemi Kłodzkiej położony w samym centrum Polanicy przy deptaku. Pokoje przestronne i urządzone ze smakiem. W budynku narciarnia, obok za kratami przechowalnia rowerów. Dostęp do budynku na kartę. Bardzo mila obsługa. Na tyłach budynku niewielki parking. Pod pensjonatem rewelacyjnie zaopatrzony sklep z pamiątkami.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep z Pamiątkami?
Sklep z Pamiątkami znajduje się przy Parkowa 3, 57-320 Polanica-Zdrój, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep z Pamiątkami?
Można skontaktować się z Sklep z Pamiątkami pod numerem +48 602 647 448
Jak można dotrzeć do Sklep z Pamiątkami?
Do Sklep z Pamiątkami można dotrzeć, korzystając z poniższego linku