Opinie

  1. Tomasz Leszczyński ★★★★★

    Wspaniałe miejsce. Pani doktor to współczesny doktor Doolittle ratująca nawet bezpańskie stworzenia.

  2. Sebastian Siek ★★★★★

    Pani doktor pomogła "z marszu", pół godziny i było po wszystkim.

  3. Justyna W ★★★★★

    Pani Basi zawdzięczamy ocalenie życia naszego pierwszego kota. Teraz ma 8 lat i jest zdrowy jak koń. Teraz nasze nowe małe kociaki wymagają drobnych zabiegów, więc wracamy ze spokojem w dobre ręce. Najlepsze. Kotka wczoraj miała sterylizację, a dzisiaj biega, skacze, zajada, wariuje i nie ma śladu po operacji. To się nazywa perfekcja.

  1. Kristoff ★★★★★

    Super pani lekarka i ma dobre podejście nawet do ptaków ! ;) Polecam

  2. Iwona Krupa ★★★★★

    Od lat korzystam z usług gab. wet. Doktor Wilczur. Pani Basia, to najlepszy fachowiec jakiego znam, zawsze gotowa nieść pomoc zwierzakom. P. BASIU - bardzo dziękuję i oczywiście proszę o dalszą opiekę nad moimi psami.

  3. Teresa Zabłocka-Tokarska ★★★★★

    Godna polecenia Pani Weterynarz.Kobieta empatyczna i wielkim pełnym dobroci i zrozumienia sercu. Wspaniały i wyrozumiały Lekarz z szacunkiem podchodzący do zwierząt.Pomogła mi godnie pożegnać mojego Przyjaciela Kajtusia.Psa, który był ze mną przez 15 lat. Pomimo trudnych dla mnie chwil, czułam współczucie,zrozumienie i pełen profesjonalizm. Dziękuję.

  1. Sławomir Kołodziejczyk ★☆☆☆☆

    Niestety ale podczas wizyty brak jakiegokolwiek zainteresowania psem, to my musieliśmy się o wszystko wypytywać bo pani Weterynarz była w międzyczasie czymś zajęta. Zostaliśmy źle poinformowani że 3 miesięczny Golden jest za młody na badanie dotyczące dysplazji, a teraz, gdy ma 6 miesięcy, na świetnej wizycie u innego weterynarza który był w 100% zaangażowany i przeprowadził z nami wywiad o psie na wszystkie możliwe tematy i pies został w końcu porządnie przebadany, dowiedzieliśmy się że badanie na dysplazje i ewentualny bezinwazyjny zabieg można wykonać DO 4 MIESIĄCA. Także dziękuję, w razie gdy pies będzie miał dyspazję, odwiedzę panią Weterynarz i dam rachunek za operację do zapłacenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Weterynaryjny "Doktor Wilczur"?

Gabinet Weterynaryjny "Doktor Wilczur" znajduje się przy Kamiennogórska 9, 58-420 Lubawka, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Weterynaryjny "Doktor Wilczur"?

Można skontaktować się z Gabinet Weterynaryjny "Doktor Wilczur" pod numerem +48 536 090 664

Jak można dotrzeć do Gabinet Weterynaryjny "Doktor Wilczur"?

Do Gabinet Weterynaryjny "Doktor Wilczur" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements