Opinie

  1. Paweł Rossi ★☆☆☆☆

    Niestety czeka się czasem po 4-5h na załadunek, brak strefy dla palących, oczekiwani na załadunek w pomieszczeniu socjalnym mała ciasna klitka, brak prysznica dla kierowców. Ogólnie nie polecam

  2. 321boa ★☆☆☆☆

    Najgorsza firma wysyłkowa.Anulowali zamówienie,nie oddają pieniędzy,nie odpowiadają na maile,nie odbierają telefonów na infolinii.Po prostu złodzieje i oszuści.

  3. Kropka Enter ★☆☆☆☆

    Ostrzegam Przed Przyjazdem Kierowców na ten Pożal sie Boże Magazyn. Strata czasu I nerwów. Przyjechałem (27.08.2025) godzina 6rano (awizacja 6:30) tak jak na zlecenie dostałem. Raptem sie okazuje ze awizacja u nich w systemie na godzinę 15. I nie ma szans wziąć szybciej nawet jeśli żadnych aut nie ma. Odradzam również BRAC JAKICHKOLWIEK ładunków do tego Kołkozu. Jedyny Plus To Miły Pan na Bramie. Oby więcej tu nie przyjeżdżać. PATOLOGIA

  1. Tomasz Hlubek ★★★★★

    Miła pani prowadzącą, szybki rozładunek, pokuj dla kierowców, toaleta, automat z napojami i przekąskami.

  2. Lopiarz ★☆☆☆☆

    Patologia, nie trzymają się godzin awizacji i z naczepy robią sobie magazyn

  3. Imie Nazwisko ★☆☆☆☆

    Pośród innych firm modivo to najgorsza firma jeśli chodzi o kontakt z nimi. Od trzech dni próbuje się skontaktować, trzy dni temu wysłany meil na który nikt nie odpowiada. Brakuje w paczce zamówienia i nie mogę się dowiedzieć co dalej, za chwilę będą wymagać bym zapłaciła za coś czego w paczce nie było. Nie polecam

  1. Iza ★☆☆☆☆

    Pośród innych firm modivo to najgorsza firma jeśli chodzi o kontakt z nimi. Od trzech dni próbuje się skontaktować, trzy dni temu wysłany meil na który nikt nie odpowiada. Brakuje w paczce zamówienia i nie mogę się dowiedzieć co dalej, za chwilę będą wymagać bym zapłaciła za coś czego w paczce nie było. Nie polecam

  2. kris maka ★☆☆☆☆

    Firma krzak awizacja na 13sta a siedzisz i czekasz jak kolek do 15stej na drugą zmianę jak się zapytasz ciecia na placu kiedy rozładunek to nic nie wie jak małpa w klatce powtarza to samo że on tylko podstawia auta według numerów mam nadzieję że już tu nie przyjadę!

  3. pitunio_ ★☆☆☆☆

    Jedynie co to dobry dojazd + toaleta z prysznicem. Resztę można zaorać. Masz godzinę awizacji i jakiś nr to po prostu aby był . Obym już nie musiał tu więcej przyjeżdżać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Magazyn Modivo?

Magazyn Modivo znajduje się przy Nowy Kisielin - Naukowa 15, Nowe Miasto, 66-002 Zielona Góra, Lubuskie, Polska

Jak można dotrzeć do Magazyn Modivo?

Do Magazyn Modivo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements