Opinie

  1. Bartosz “Crystal Drill” Brandt ★★★☆☆

    Poszedłem kolejny raz - tym razem spróbować bułkę - nie było akurat tortilli i... Zawiodłem się. Wcześniej próbowałem wołowiny w rolo i była naprawdę smaczna i duża porcja była objętościowo całkiem ok. Bułka duza - nie polecam - mięso na samej górze tylko, bułka bardzo malutka i prawie płaska. Boje się w takim wypadku jak wyglądała mała porcja. Co do obsługi to nowa pani dopiero się uczy ale mięso było zimne.

  2. Heniek Widlak ★☆☆☆☆

    Nie do końca dobre, danie zamówione na wynos frytki pod mięsem zalane sosem mega słabo smakowały jak ubite ziemniaki z olejem z frytownicy ,surówki podobnie.. Ogólnie po otwarciu pudełka pierwsze o co zapytałem żony która to kupiła " wysypało ci sie na podłogę i pozbierałaś jak leci łapami". MOZEVTAK WYGLADAJA DANIA NA WYNOS..Nie polecam

  3. Stepeleq ★★★★★

    Dobry kebab jak ktoś chce zjeść kebaba z normalnym i dobrym mięsem, a nie kulką mocy. W dobrej cenie jak na swoją jakość. Polecam

  1. Karol Kasprzyk ★★★★★

    Miejsce mega przyjemne, można sobie usiąść. Dla mnie Kebab najlepszy w bolesławcu, a obsługa bardzo mila. Na pewno bede wpadał czesciej. 5⭐️

  2. Kasia Niewęgłowska ★★★★★

    Szczerze dla mnie najlepszy kebab w mieście. Jadłam w wielu miejscach, ale to, co spróbowałam u nich, to naprawdę wysoki poziom. Przechodziłam z chłopakiem i mówimy, że może spróbujemy. Podeszliśmy, a chłopak który tam pracuje od razu do nas, że nie pożałujemy, że zna swoje produkty i ręczy za nie. Doradził, że jak nie chcemy dwóch kebabów, to możemy wziąć większego i na pół nam przedzielić. Tak zrobił. Obsługa bardzo miła i konkretna Kebab bardzo pyszny. Wszystko takie świeże, rozpływające się w ustach. Sos czosnkowy, to prawdziwy sos czosnkowy (delikatnie czuć na języku, a nie jak w pizzeriach, że jest słodki czy czosnkowy bez czosnku, bo go nie czuć) Napewno przyjdziemy jeszcze nie raz, ponieważ wart kebab tej ceny Polecam

  3. Julittaa Zxd ★☆☆☆☆

    Cena 34zl za mikro kebaba. Jedna gwiazdka za mięso. Minimalna ilość warzyw. Ja na pewno nie wrócę. Za tą cenę to polecam kebaba na rynku koło szpitala,różnica jest ogromna.

  1. ladykatty TV ★★★★★

    kebab jest obecnie najlepszym w bolesławcu, z całego serca polecam każdemu PYCHA!!! Czas oczekiwania jest mały, mięso pyszne oraz świeże warzywa zawsze!

  2. Hello Hello ★★★★★

    Najlepszy kebab w mieście definitywnie. Bardzo miła obsługa polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Truck Kebab?

Truck Kebab znajduje się przy Hutnicza 7a, 59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Truck Kebab?

Do Truck Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements