Opinie

  1. Kamil Szałabawka ★★★★★

    Kultowy klimat, może nie w pełni meksykański ale ma swój urok. Jedzenie ciekawe i dobre. Polecam!

  2. Claudia ★★★★★

    Pyszne tacos. Bardzo dobre połączenia smakowe. Krótki czas oczekiwania. Miła obsługa.

  3. Grażyna Pokora ★★★★★

    Jedzenie przepyszne polecam tace z nachos z szarpaną wołowina i 2 sosy do wyboru, dla 2 osób wystarcza polecam , na zdjęciu burito syn mówił przepyszne i taco .

  1. Barca Fan ★★★★★

    Klimat restauracji bardzo fajny, może trochę za ciemno, ale to kwestia gustu :) Muzyka pasująca do stylu meksykańskiego fajnie gra do jedzonka, a samo jedzonko bardzo smaczne! Zestaw Ranchera dla 2 osób zjadłem sam :D Ale ja mam inny apetyt, więc w końcu w restauracji podjadłem, ale nie na tyle, żeby nie spróbować pysznego bananowego deseru! Słodki, ale z fajną nutą gorzkiego kakao co idealne równoważy słodkość :) Tacos krewetka w panko, również smaczne :) Szarpany kurczak może troszkę odbiegał, ale to mały minus. Może przydałby się jeszcze osobno sos typowy bardzo ostry meksykański - taka moja mała sugestia :) Drinki dobre, chociaż jeden czuć było, że mniej a w drugim więcej alkoholu i jeden Aperol Spritz był bez gazu, pewnie kwestia długo trzymanego prosecco czy wody gazowanej. Proszę tylko na to zwrócić na przyszłość uwagę! Tak to obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i niezwykle pomocna! Mogłem włączyć bez problemu meczyk :) Bardzo duży plus! Dziewczyny spisały się na medal! Podsumowując bardzo polecam! Dania urozmaicone i smaczne :) Nie jest może jakoś tanio, niestety w Bolesławcu jak ceny paliwa tak i w restauracjach są na wyższym poziomie, Ale taki tutaj mamy klimat :)

  2. Pawel eM ★★★☆☆

    Krewetki niestety bardzo przeciętne stąd ocena 3. Miejsce klimatyczne, obsługa bardzo dobra i deser sernik bardzo smaczny (5/5). Jednak to obiad był daniem głównym, bardzo tłusta i w zasadzie ciężka do zjedzenia panierka.

  3. Joanna D ★★★★☆

    To nie była moja pierwsza wizyta w Ryori, było smacznie, choć było kilka mankamentów, o ile moje danie było całkiem ok to danie mojego partnera troszkę smakowo niedopracowane, bułka w burgerze była zimna i wydawała się już kilkudniowa, ponieważ się kruszyła, kotlet miał być średnio wysmażony, a był lekko przeciągnięty. Miła obsługa, bardzo ładny wystrój, choć siedzenia (żółte) brudne, co trochę odrzuca i warto byłoby zadbać o ich stabilność, ponieważ czułam każdy ruch klienta za mną gdy się opierał, niczym kopanie w siedzenie w autobusie, dość nieprzyjemne. Pomimo wszystko bardzo cieszę się, że takie miejsce jest na mapie Bolesławca i na pewno jeszcze odwiedzę.

  1. NW Kryniecka ★★★★☆

    Któraś już z rzędu wizyta,jedzenie przepyszne,od ponad roku standard jest utrzymany. Nie wiem jednak co się stało z obsługą. Kelnerzy z wieczornej zmiany,na święcie ceramiki, najwyraźniej nie doświadczeni. Polecam być milszym i bardziej dbać o gościa. Dla jedzenia, szczególnie krewetek, jednak warto przeboleć wątpliwą jakość obsługi.

  2. A A ★★★★★

    jedzenie w porządku. toaleta czysta. wystrój lokalu fajny. można zjeść danie bez laktozy. bardzo miła Pani kelnerka. uwaga dla kucharza- mięso z kurczaka powinno być bardziej soczyste w środku w daniu "kfc"

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ryõri Mexican food?

Ryõri Mexican food znajduje się przy Rynek 15, 59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ryõri Mexican food?

Można skontaktować się z Ryõri Mexican food pod numerem +48 882 155 731

Jak można dotrzeć do Ryõri Mexican food?

Do Ryõri Mexican food można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements