Opinie

  1. Michał Biernacki ★★★★★

    Nie spodziewałem się tak dobrego burgera w pizzerii a szczególnie w Szprotawie, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to najlepszy ponieważ nie jadłem jeszcze w " No I fajnie ". A i pizze mają bardzo dobrą jak na Szprotawe

  2. Madzik ★★★★★

    Organizowaliśmy w tej restauracji chrzciny na 29 osób i jesteśmy zachwyceni! Przemiły właściciel z żoną – serdeczni, zaangażowani i bardzo pomocni na każdym etapie organizacji. Obsługa na najwyższym poziomie – uśmiechnięta, sprawna, dyskretna. Jedzenie przepyszne – szczególnie polecamy mini burgery, śledzie i devolaya – prawdziwa petarda! Miejsce idealne na kameralne przyjęcia – z klimatem, świetną atmosferą i doskonałą kuchnią. Dziękujemy ☺️ Dodatkowo polecamy lokal z lodami – i to absolutny hit! Lody są rewelacyjne – kremowe, naturalne, przygotowane z najwyższej jakości składników. Widać, że wszystko robione jest z sercem i pasją. Gorąco polecamy zarówno restaurację, jak i lodziarnię – z pewnością będziemy wracać!

  3. DA NIO ★★★★★

    Jedzenie jest na fenomenalnym poziomie, i mówię tu z czystym sumieniem bo z niejednego pieca chleb jedliśmy. Atmosfera bardzo dobra, obsługa najlepsza :) Będąc w Szprotawie MUSISZ odwiedzić to miejsce !!!

  1. Natalia Wojtasinska ★★★★★

    Pyszny idealnie w punkt ugotowany makaron z kremowym sosem i absolutnie fantastyczny tatar (jedyny w Szprotawie przygotowywany samodzielnie na miejscu i to bardzo czuć), wspaniała i przemiła Pani pracująca jako barmanka i kelnerka, uprzejmi właściciele, kameralne wnętrze - wszystko to składa się na świetny lokal. Jedzenie jest uczciwe i pyszne, a atmosfera wewnątrz (stworzona przez miłą obsługę) swobodna, przyjemna... Ma się poczucie, że jest się chcianym gościem. Serdecznie polecam.Właściciele, to jak zwróciłam uwagę młodzi ludzie więc biorąc pod uwagę, to jak uczciwie i życzliwie traktują klienta tym mocniej warto wspierać takie miejsca. Poza jedzeniem lokal serwuje naprawdę smaczną kawę i bardzo dobre drinki. Tatar ma chmurkę dymu, który daje bardzo smaczny posmak.Jestem fanką tatara i fajnie, że w końcu można zjeść coś co jest wołowiną i nie zostało kupione w netto... Każdy chce być zdrowy więc poza smakiem plus za dobrej jakości produkty. Ceny naprawdę uczciwe

  2. Gonia Gonia ★★★★★

    Najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jadłam. Wspaniałe ciasto które można by jeść samo z oliwą i znakomite dodatki. Cieniutka a za razem chrupiąca, coś cudownego. Polecam z całego serca

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria i Restauracja Fritta?

Pizzeria i Restauracja Fritta znajduje się przy osiedle Słoneczne 15, 67-300 Szprotawa, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria i Restauracja Fritta?

Można skontaktować się z Pizzeria i Restauracja Fritta pod numerem +48 502 255 503

Jak można dotrzeć do Pizzeria i Restauracja Fritta?

Do Pizzeria i Restauracja Fritta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements