Opinie

  1. Casey ★★★★★

    10/10 dostawa w 20 minut w sobote, bardzo szybko. Dobre jedzonko. Pozdrawiam Pana z dostawy pizzy, który pomógł nam otworzyć wino, dajcie mu premie i podwyżkę, jest super.

  2. Hanna ★★★★★

    Świetne miejsce na każdy posiłek! Restauracja oferuje pyszne obiady, doskonałą pizzę i świeże sushi–wszystko przygotowane z najwyższą starannością. Miła i szybka obsługa, a atmosfera przyjemna i spokojna. Idealne miejsce, żeby zjeść coś dobrego z rodziną lub przyjaciółmi.

  3. Kamila Jóźwiak ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Pan dostawca jest opryskliwy i nie miły, mając problem że musi wejść na 4 piętro, i informuje żeby przychodzić samemu gdyż on ma 63 lata i nie będzie latał… totalne brak szacunku!

  1. Marcin Żbikowski ★☆☆☆☆

    Bardzo słabo zamówiłem zapiekany makaron czekałem 25 min i dostałem z zewnątrz przypieczone a w środku makaron zimny pani kelnerka zabrała i powiedziała że nowe danie poda po ok następnych 20 min podała to samo już ciepłe w środku ale mocno sieczone na bokach bardzo słabo twardy brokuł bez smaku mozarella i przecier pomidorowy kurczak mrożony nie polecam

  2. Do Zobaczenia ★★★☆☆

    Dzień Dobry Restauracja na deptaku, dużo miejsca w klimatyzowanym środku o ogródek na zewnątrz. Jedzenie typowo włoskie , ja zamówiłem makaron - spaghetti o sole mio a reszta pizzę. Jedzenie niezłe, nieco długi czas oczekiwania, natomiast w ogóle nie ogarnięte kelnerki, miały tak naprawdę problem ze wszystkim począwszy od przyniesienia menu. Do zobaczenia!

  3. Aurum Klinika Pielęgnacji ★★★★★

    Fajny lokalik, często go odwiedzamy w poszukiwaniu dobrego jedzenia i miło spędzonego czasu. Pizza duża to tylko 31 cm, idealna na dwie osoby. Jeśli jesteś mega głodny, pochłoniesz jedną w całości. W restauracji dostępna naturalna oliwa do polewania (jeden smak-oliwa z oliwek, nieco goryczkowata), sosy świeże i smaczne. W pizza Marianara brakuje trochę różnorodności, wyłącznie krewetki, bez małży czy innych morskich stworzonek (o rozmowach przy ośmiorniczkach możecie zapomnieć), za to wspomnianych krewetek jest sporo(małe, niestety nie duże-królewskie). Odkryciem jest pizza z oscypkiem, okraszona konfiturą z żurawiny! Muzyka w lokalu nie jest natrętna i skłania do spokojnych rozmów bez przekrzykiwania. Bardzo miło! Polecam!

  1. Tomasz Rudnik ★★★★☆

    Pizza jadalna ale słabo doprawiona. Czegoś w niej brakowało. Broni się sos pomidorowy i czosnkowy. Obsługa na 4+. Fason może słabiej wyszedł przez duży natłok klientów . Ogólna ocena 4+

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres O Sole Mio. Pizzeria?

O Sole Mio. Pizzeria znajduje się przy Warszawska 14, 68-100 Żagań, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do O Sole Mio. Pizzeria?

Można skontaktować się z O Sole Mio. Pizzeria pod numerem +48 684 775 700

Jak można dotrzeć do O Sole Mio. Pizzeria?

Do O Sole Mio. Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements