Dużo razy słyszałem w radiu reklamę tego lokalu i dzisiaj udało się w końcu do niego dotrzeć. Lokal ma swoisty klimat, może jak na tę porę roku trochę chłodny ale oświetlenie, rośliny starają się zniwelować temperaturę. Obsługa od samego progu miło wita przybywające osoby, szybko podaje kartę i przyjmuje zamówienie. Największe wrażenie robi jednak sposób podania potraw i ich jakość. Potrawy smaczne i duże porcję.
Opinie
-
Krzysiek Pankowski ★★★★★
-
Paweł ★★★★★
Polecam, Panie kelnerki bardzo pozytywne, uśmiechniete, również, rozgadane zachęcają do zamówienia smakołyków, widać że nie pracują za kare, super ! Za 29 zł zamówiłem przystawkę i jak sama nazwa wskazuje myślałem że będzie to niewielkich rozmiarów, bardzo pozytywne rozczarowanie - tortilla ogromną, wielkości potężnego kebaba, fakt że nie byłem jakoś bardzo głodny ale nie zdołałem zjeść do końca, co rzadko mi się zdarza, także polecam tortille, bardzo na bogato, mięcho, ser, pieczary, jajo, warzywa , domowe sosiwo czosnkowe. Sałatka z kurczakiem również duża i na bogato, tylko trochę przydroga jak na sałatkę. Restauracja kapitalnie urządzona, klimatycznie i elegancko, kominek kwiatki te sprawy. Pierwszy raz zdarzyło się Nam aby do jednej i tej samej restauracji trafić dwa razy w ciągu jednego dnia. Minusem są wszechobecni Niemcy ale to wiadomo, nikt nie ma na to wpływu, Niemców nie pozdrawiam ale Panie kelnerki jak najbardziej.
-
Patrycja Zioła ★☆☆☆☆
Tak prawdę powiedziawszy to nawet nie wiem od czego zacząć. Niedziela popołudnie, szybka decyzja na obiad coś z grilla. Wiele razy słyszałam reklamę w radio więc myślę jedziemy.... Weszliśmy fajny wystrój, ktoś urządził wnętrze z gustem i w klimacie wiejskiej stodoły, ale co z tego. Koniec pozytywów. Z karty nie żartuje połowy dań nie było, ale ok to może dało się jeszcze przełknął, pomyślałam że to oblegane miejsce, mimo że oprócz nas tylko dwa stoliki były zajęte. Ale to co się działo później. Totalna porażka... Dania z grilla zimne, odgrzane, żeberko bez żeberka (kawał suchego mięsa), sałatka pływająca w czymś co miało być sosem winegret. Mimo że z karty można było zamówić tylko wybrane rzeczy bo reszty nie było, to i tak kuchnia pomyliła zamówienia, syn musiał czekać dodatkowe 40 minut na swoje danie. Może ktoś powinien to ogarnąć zanim przytrafi się prawdziwy problem z zatruciem. Porażka totalna
-
Daniel Czernia ★★★☆☆
Restuaracja w fajnym miejscu. Klimatyczne miejsce w środku. Fajna sprawa ze mozna zjesc sobie na zewnątrz, ale tu plusy sie niestety kończą. Jedzenie średniej jakosci. Zamówiliśmy 4 dania obiadowe 3 zostały podane w jednym czasie na ostatnie trzeba było czekać dużo dluzej. I to w sumie nie byłoby jakoś tam najgorsze ale i to danie bylo podane na raty. W makaronie niestety sos był zważony. W sałatce z krewetkami o sosie mozna bylo pomarzyć. I kwestia podania dan raczej powinni wszyscy dostać mniej wiecej w jednym czasie. Dodam ze to później podane danie byla to kiełbasa z grilla z frytkami. Także nic jakby czasochłonnego. 3 rzeczy z karty nie bylo dostepne a wlasnie je w pierwszej kolejności chcielismy zamowic, ale no coz zycie moglo zabraknąć. Puure z dyni zero smaku, powinna byc bomba smakowa powinno byc wyraziste, do kurczaka i frytek nie bylo zastrzeżeń, jedna mala sugestia do dan mozna dac sol i pieprz troche sie podratuje. Jeśli chodzi o obsługę no jakies błędy w rachunkach. Do jednego i drugiego dania były doliczone rzeczy których nie zamawialiśmy, ale tu jesteśmy wstanie zrozumieć weekend niedziela no czasami tak bywa. Dodam ze nie bylo jakiegoś dużego obłożenia tak naprawde bylo kilka osób jak wychodziliśmy to w sumie widzieliśmy dwie osoby. Pare rzeczy do poprawy i powinno byc lepiej. Jeśli chodzi jak restuaracja wypada jakość do ceny niestety wypada słabo. Oby to tylko kwestia gorszego dnia i miejmy nadzieję ze ogolnie jest lepiej.
-
Angelika Paluch ★☆☆☆☆
Czas oczekiwania na jedzenie ok. 35 min ale dostały tylko dwie osoby, po kolejnych 15 min dostała kolejna osoba polędwiczki z sosem ale tego sosu praktycznie nie było, do tego brak ziemniaków o godz. 15 a na koniec kawałek byl surowy w środku. Dopiero po kolejnych 15 min dostala ostatnia osoba. Porcję schabowego jak dla dzieci. A ceny nie są wcale takie niski.
-
Dariusz Piekarek ★★★★★
Bardzo, klimatyczne miejsce z bardzo miłą obsługą. Pani menadżer chętnie nam opowiedziała o tym miejscu i podała pyszne jedzenie. Byliśmy tam na rowerach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BRUNÓW 21?
BRUNÓW 21 znajduje się przy 59-600 Brunów, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BRUNÓW 21?
Można skontaktować się z BRUNÓW 21 pod numerem +48 511 434 757
Jak można dotrzeć do BRUNÓW 21?
Do BRUNÓW 21 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku