Opinie

  1. Anna “Annawmalborku” ★★★★★

    Przepiękne miejsce. Na relaks, medytację, reset umysłu, dla miłego spędzania czasu. Piękna aleja lipowa, ogród japoński, arboretum, aleja zegarów słonecznych. Sympatyczna pani sprzedająca bilety. Wstęp bez ograniczeń czasowych. Do zamknięcia.

  2. Kasia Choińska ★★★★★

    Oaza zieleni i piękno kwiatów. Ogród zadbany i pielęgnowany przez pracowników.Bilety przystępne ceny Normalny 10zł z kartą łodzianina zaś ulgowy 7zł . Dużo miejsc by usiąść odpocząć niektóre w urokliwym kąciku gdzie można się zrelaksować. Plac zabaw dla dzieci . Kawiarnia kawa ,herbata,lody, itp. Są magnesy 8zł są maszyny z niespodziankami . Miejsce na odpoczynek .Miejsce często odwiedzane przez młode pary oraz osoby ,które robią sobie sesje zdjęciową. Najlepiej odwiedzić w maju .Wiosną tu pięknie ale ogród zachwyca cały rok. Liczne oczka wodne ,piękne lilie. Stary dom i narzędzia sprzed lat to lekcja historii dla dzieci. Przed domem ogródek warzywa,zioła ,kwiaty,ule. Polecam

  3. Beata Szymczak ★★★★★

    Odwiedziliśmy ogród w kwietniu, akurat w czasie kwitnienia tulipanów – widok był naprawdę zachwycający! Kolorowe rabaty, pięknie utrzymane alejki i ogromna różnorodność roślin tworzą wyjątkowy klimat. To idealne miejsce na spokojny spacer wśród natury – ciche, zadbane, pełne uroku. Poza tulipanami zachwyciły nas też inne wiosenne rośliny i starannie zaplanowane kompozycje ogrodowe. Świetna przestrzeń, żeby na chwilę zwolnić i nacieszyć się zielenią – bardzo miłe doświadczenie, które zdecydowanie polecamy!

  1. Oliwka St ★★★★☆

    Piękne miejsce o każdej porze roku, dużo ciekawych miejsc - zegary słoneczne "wyprawa po jeziorku" (teraz trochę zarośniętym), wspinanie się na skały. Zapewnia wiele dróżek i odpoczynek od zgiełku miasta - uspokojenie myśli. Jedyny minus to średnio miła pani w okienku. Bilet ulgowy - 6 zł.

  2. Kamila Skowron ★★★★★

    Miejsce idealne na relaks. Ogromną powierzchnia, cisza i spokój. Ścieżka dydaktyczna, ławki z ciekawostkami ktir wmówią gdy się na nich buja. Wydzielone strefy różnych styli ogrodowych, labirynt z drzew. W środku ogrodów znajdziemy kawiarenkę, toalety. Na teren ogrodu można wejść z kuli stron. Przy wejściu kasa biletowa, automat z napojami i przekąskami, ławki oraz pozostawione książki dla odwiedzkacych, można poczytać sobie i zostawić dla następnych.

  3. Rafał Mularczyk ★★★★☆

    Odwiedziny w lipcu. Jak zawsze cisza, spokój, odgłosy wiatru, natury, chillout. Wydaje mi się, że w stosunku do wizyt w poprzednich latach jest bardziej zarośnięte, mniejsza różnorodność roślin w niektórych miejscach. Fajnie że kaczki się nie boją podejść do ludzi, ale podejrzewam że dokarmiają i dlatego. Kaczka blisko małego dzieciaka to dla niego duża frajda. Tak czy siak polecam botanika na spacery, aby się trochę odchamić i wyluzować.

  1. Klaudia K ★★★★★

    Wspaniałe miejsce, cicho i bardzo przyjemnie.ogród jest duży można sporo pospacerować, można tez wziąć swój kocyk i usiąść. Dużo ciekawych roślin, na plus interaktywne ławeczki, które jak się bujasz uruchamiają się i można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy ze świata przyrody. Jest tez plac zabaw dla dzieci i punkt ze sprzedażą lodów. Byliśmy w tygodniu, ruch raczej nie duży i sporo miejsca na parkingu. Polecam to miejsce

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ogród Botaniczny w Łodzi?

Ogród Botaniczny w Łodzi znajduje się przy Krzemieniecka 36/38, Polesie, 94-303 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ogród Botaniczny w Łodzi?

Można skontaktować się z Ogród Botaniczny w Łodzi pod numerem +48 426 884 420

Jak można dotrzeć do Ogród Botaniczny w Łodzi?

Do Ogród Botaniczny w Łodzi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements