Nasz sylwestrowy pobyt w hotelu był udany. Spa świetne. Masaż bardzo dobry. Niestety trafił się nam pokój rodzinny co oznacza drzwi przechodnie do sąsiedniego pokoju. Obok zakwaterowano parę ze szczekającym psem. Sugeruje bardziej przemyślane rozmieszczanie gości w pokojach. Trochę było chłodno ze względu na awarię w hotelu. Brak możliwości zmiany pokoju ze względu na pełne obłożenie hotelu. Kolacja sylwestrowa smaczna. Ognisko z grzanym winem super, jednak bez kiełbasek. O północy nie podano nawet lampki szampana. Ogólnie wrażenia dobre, jednak z pewnymi niedociągnięciami.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamila Paszkiewicz ★★★★☆
-
Gaba La-st ★★☆☆☆
W hotelu byłam już jakieś dwa lata temu, oraz teraz w weekend. Z mężem podczas obu pobytów skorzystaliśmy tylko z restauracji. Dania może i nie duże, ale można się delektować pysznym smakiem. Obsługa zarówno w restauracji jak i w weekend w recepcji bardzo miła i życzliwa. W poniedziałek byłam już służbowo z 5 innymi osobami. Powiedziano nam że jest basen i sauna do skorzystania. Dostałyśmy nawet szlafroki. Niestety po zejściu pod wieczor na dół , na basenie stała informacja, że nie działa z przyczyn technicznych. W recepcji pani przyznała że już od rana tak jest. Hotel wybrałyśmy ze względu na basen. Gdyby przy meldowaniu była o tym informacja, skorzystałybyśmy chociaż z term. Sauna sucha na góra 4 osoby nas było 6. Z całej strefy Welles tylko to było nam do zaoferowania. Niesmak i zawiedzenie zostało. W restauracji okazało się, że musimy czekać godzinę na jakiekolwiek zamowienie. Zamówiłyśmy , poprosiliśmy o tel do pokoju jak dania będą miały być wdane. Pani nas przeprosiła, duża ilość osób wcześniej zamawiających, a ona jest jedna. To dla nas zrozumiałe. Spokojnie za godzinkę wróciłyśmy, nasze dania zaraz zostały podawane. Pokoje zarówno 2 jaki i 3 osobowe duże i czyściutkie. Z mężem miałyśmy widok na rzekę i termy. Z pokoi 3 osobowych widok na tarasy stronę ulicy. Tarasem można było przejść wzdłuż wszystkich pokoi po tej stronie hotelu. Zamawiając hotel i chcą korzystać ze strefy Welles proponuję upewnić się że wszystko działa.
-
Kamil N ★☆☆☆☆
Hotel nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę w opinii, a co dopiero za cztery, którymi się legitymuje. Nie wiem w jakiej to jest skali, bo nie spotkałem się nigdy z czterogwiazdkowym hotelem, który ma łazienkę w takim stanie i nie oferuje w niej kosmetyków tylko samo mydło. Klimatyzacja w nocy hałasuje jak traktor, a co najlepsze hałas dobiega z kanałów wentylacyjnych i nie można go wyeliminować, bo dochodzi z innych pokoi. Podczas naszej wizyty okazało się, że odpływ prysznica jest zapchany, a kabina nieszczelna, co doprowadziło do zalania całej łazienki i przedpokoju. "Super" doświadczenie w tej cenie za pokój o podwyższonym standardzie... Na miejscu nie było nikogo, kto potrafił usterkę usunąć i przyjechał jakiś technik, który zakitował to wszystko silikonem. Oczywiście nieskutecznie, bo następnego dnia woda dalej ciekła. Na sam koniec podano nam śniadanie z zimnymi jajkami sadzonymi i parówkami, bo rzekomo popsuły się podgrzewacze :) Kawa to jakieś najgorsze popłuczyny. Na basenie hotelowym zaczynają już odpadać płytki... Za te wszystkie atrakcje i wydane 1000 zł za jednodniowy pobyt i posiłki w restauracji, obsługa zaproponowała wino, które w sklepie jest wyceniane na 32 zł. Gratuluję dobrego humoru obsłudze, może chodziło o to, bysmy się tanio opili :) Żałosny obiekt, jeszcze gorsza obsługa. Edycja po odpowiedzi hotelu: Moze chcieliby Panstwo zobaczyć na zdjęciu tą fachową naprawę prysznica? A moze chcieliby Państwo zobaczyć maila z przed 6 lat, kiedy to Wasz obiekt nawalił w podobny sposób, budząc nas o poranku hałasami i zaproponował żenującą formę rekompensaty w formie kąpieli w SPA w dniu wyjazdu??? Problemów technicznych i wszelkich innych jest u Was mnóstwo. Obsługa, zeby dać ten wspaniały rabat zmarnowała przynajmniej pół godziny mojego czasu, bo musiala wykonać kilka telefonów, nie wiadomo do kogo.
-
Angelika ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce. Czysty i widny pokój z bezpośrednim wyjściem na ogród. Do dyspozycji leżak i stolik z krzesełkami na tarasie. Przesympatyczna obsługa. Smaczne jedzenie, świetne wino. Można wykąpać się w niewielkim baseniku, skorzystać z sauny, pograć w trambambulę. Fantastyczne masaże!!!
-
Emilia Piechocka ★★★☆☆
Pobyt trzy dniowy. Hotel jak na 4 gwiazdki daje do życzenia. Po pierwsze w drugim dniu pobytu basen nieczynny, bale zewnętrzne nieczynne na czas pobytu gdzie jest to w cenie pobytu. Ani manager hotelu nie zaproponował rekompensaty . Musiałyśmy same się upominać bo nie przyjechaliśmy aby siedzieć w pokojach a tym bardziej gdzie deszcz padał a wręcz lało . Po drugie zamek zepsuty w drzwiach zgłosiliśmy w pierwszym dniu lecz bez odzewu. Po trzecie w ostatnim dniu przy obiedzie zabrakło jedzenia. Żenujące że strony hotela 4 gwiazdkowego. Zabrakło frytek, zupy, kalafioru z bułką tartą. A nie które dania były przez te wszystkie dni takie same. Tylko co to kelnerki bardzo sympatyczne i pracowite. Tylko tyle i aż tyle.
-
Monika Nowak ★★★★★
Pobyt w hotelu Uniejów ecoActive&Spa był wyjątkowo udany. Pokój oraz łazienka były bardzo czyste, co od razu zrobiło na mnie dobre wrażenie. Sam hotel jest stosunkowo niewielki, co okazało się ogromną zaletą – w czasie naszego pobytu obiekt był przeznaczony wyłącznie dla naszej grupy, co stworzyło kameralną i przyjazną atmosferę. Do dyspozycji mieliśmy przestrzeń do tańców zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Świetnym dodatkiem było klimatycznie oświetlone miejsce na zewnątrz oraz możliwość zorganizowania ogniska – idealne warunki do integracji i relaksu. Jedzenie zasługuje na szczególne wyróżnienie – było naprawdę pyszne, a zwłaszcza kolacje, które obfitowały w wiele różnorodnych i smacznych dań. Obsługa hotelu była przemiła i bardzo pomocna. Panie z personelu chętnie spełniały nasze prośby – nawet przygotowanie ciepłej herbaty o północy nie stanowiło dla nich problemu. Serdecznie polecam ten hotel – idealne miejsce na wypoczynek i integrację w komfortowych warunkach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Uniejów ecoActive&Spa?
Hotel Uniejów ecoActive&Spa znajduje się przy Błogosławionego Bogumiła 32, 99-210 Uniejów, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Uniejów ecoActive&Spa?
Można skontaktować się z Hotel Uniejów ecoActive&Spa pod numerem +48 519 318 000
Jak można dotrzeć do Hotel Uniejów ecoActive&Spa?
Do Hotel Uniejów ecoActive&Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku