Opinie

  1. Kamila Chyła ★★★★★

    Malowniczo położone schronisko, wspaniałe widoki na Beskidy, Pieniny, Tatry. Doszliśmy z Rytra i zatrzymaliśmy się na nocleg, a następnego dnia ruszyliśmy na Radziejową. Nocleg w pokoju 4 os bardzo wygodny, pokój i łazienka świeżo po remoncie. Wyposażenie standardowe, wygodne łóżka, dzieci spały na piętrowym. Piękny widok z okna o poranku na Tatry. Polewka przechybska zacna, kotlet schabowy i frytki ogromna porcja, podobnie śniadania - duży talerz jajecznicy, pomidorki, smaczna kiełbasa smażona. Atrakcją dla dzieci był kotek, bardzo przyjazny i chętnie się łasi. Gorąco polecamy!

  2. Karol Człon ★★★★★

    PRZYJEŻDŻAJCIE TU! To tak w skrócie :) Mega klimatyczne miejsce! Widać, że po konkretnym remoncie. Duży, zadbany budynek. Wystarczająca i czysta kuchnia turystyczna. Bardzo dobry żurek (na swojskim zakwasie), konkurencyjna szarlotka. Ceny i standard pokojów konkurencyjne w porównaniu z innymi Schroniskami. Ceny żywności raczej standardowe. Duża jadalnia. Mega widoki z okien pokojów / stołówki / tarasu! Super łazienka / ubikacja. Bardzo miła i pomocna Obsługa ;) Genialne 2 oswojone Koty, które swoją obecnością umilają czas odwiedzających ;) Nic więcej nie potrzeba ;) !

  3. Adam Suder ★★★★★

    Super miejsce w górach. Piękny widok na Tatry. Dobre jedzenie w rozsądnych cenach. Szybka i miła obsługa. Ale najlepszy jest widok z tarasu. Nawet warto pocierpieć i jak jest zimno tam zjeść. Widok wszystko rekompensuje.

  1. Irek Góra ★★★★★

    Lokalizacja schroniska na stoku z przepięknym widokiem na Tatry. Polecam widok z tarasu za schroniskiem. Równie piękny widok mieliśmy z naszego pokoju. Budynek schroniska duży ale w środku przyjemnie. Obsługa miła, pokój 3 osobowy mały ale czysty z umywalką. Łazienki i WC są na korytarzu. Jedzenie, które zamówiłem podane szybko i smaczne.

  2. M “EmKa” Kot ★★★★☆

    Przyjemne schronisko. Warunki noclegowe dobre. Żurek z kiełbasa i chlebem smaczny. Piękne widoki! Jedyny minus to to, że kuchnia turystyczna jest czynna dopiero od godziny 18, a nie cały czas.

  3. Roman Sa ★★★★☆

    pierogi smaczne i dosyć tanie, bo 25zł za 10szt to dobra cena, piwo regionalne 14zł (da się znaleźć coś tańszego w menu), spoko widok z tarasu. Z toaletami zdecydowanie gorzej (przydałby się remont, nie popękane deski albo przynajmniej zamki w drzwiach) - dlatego 4/5 to maksymalna ocena jaką można wystawić.

  1. Maciej Zaleśny ★★★★☆

    Plus za duże pokoje z łazienkami i gniazdkami elektrycznymi. Przydałby się większy wybór dań na kuchni i szybsze jej otwieranie. Ceny przeciętne - cena-jakość w porządku.

  2. Dorota Sz. ★★☆☆☆

    Klimatu schroniska raczej brak. Jakość nie idzie w parze z ceną, spaliśmy w różnych miejscach i to okazało się najdroższe (70 zł +20 zł pościel). Bufet zamykany o 18.00, pseudokuchnia turystyczna z jednym czajnikiem. Szkoda :-( . A mogło być klimatycznie i turystycznie, bo miejsce wyjątkowe...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Schronisko PTTK Przehyba?

Schronisko PTTK Przehyba znajduje się przy 33 Szczawnica, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Schronisko PTTK Przehyba?

Można skontaktować się z Schronisko PTTK Przehyba pod numerem +48 184 421 390

Jak można dotrzeć do Schronisko PTTK Przehyba?

Do Schronisko PTTK Przehyba można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements