Opinie

  1. Mirek Kalinowski ★★★★★

    Trafiłem tutaj dzięki poleceniu i ocenie 5 gwiazdek i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest ona w pełni zasłużona. Także jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie auto potraktują z należytą uwagą i indywidualnym podejściem (a nie będzie to kolejny samochód na odwal się w grafiku) to zdecydowanie warto tu przyjechać

  2. Szymon Maślaniec ★★★★★

    Oddałem autko na kompleksowe czyszczenie wnętrza po rodzinnym wyjeździe do Chorwacji. Można sobie tylko wyobrazić, w jakim stanie było po kilkunastu godzinnej podróż z dziećmi. Przy odbiorze samochodu SZOK! Tapicerka jak nowa, po plamach ani śladu a wnętrze pachnie i wygląda lepiej niż w dniu zakupu. Jeśli Wasze auto też „przeżyło” rodzinny wyjazd albo po prostu potrzebuje porządnego odświeżenia to polecam zostawić je w rękach chłopaków!

  3. Bogdan Jamrozik ★★★★★

    Samochód zostawiłem w studio na weekend na korektę lakieru woskowanie i nałożenie niewidzialnej wycieraczki. Auto trafiło tam w naprawdę kiepskim stanie a wróciło nowo narodzone…lśni jak nigdy wcześniej. Pan który wykonywał usługe w świetny sposób wytłumaczył mi na czym polega zabezpieczenie lakieru i cała ta hydrofobowość. Auto zdążyło już przejść swoją pierwszą porządną ulewę i muszę przyznać że efekt jest spektakularny. zdecydowanie polecam każdemu

  1. Grzegorz Adamczyk ★★★★★

    Byłem w trzech różnych studiach detailingowych w Krakowie i zdecydowanie to miejsce zasługuje na największe polecenie. Zdecydowałem się na skorzystanie z pakietu premium na aucie typu suv. Mam dwójkę małych dzieci, więc środek auta wymagał szczególnej opieki i tu ogromne brawa dla ekipy, bo efekt przerósł moje oczekiwania. Kontakt i obsługa klienta również na bardzo wysokim poziomie. wszystko fajnie wytłumaczone, termin dotrzymany także z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce

  2. Ewelina Caba ★★★★★

    Oddałam swoje Audi S3 w ręce ekipy detailux, umawiając się na usługę detailingowego czyszczenia wnętrza i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Serdecznie polecam

  3. Ryszard Pabian ★★★★★

    Zostawiłem mojego Volkswagena i zdecydowałem się na nałożenie kilkuletniej powłoki ceramicznej oraz dokładne czyszczenie wnętrza. I szczerze? Nigdy wcześniej nie widziałem żeby mój samochód wyglądał tak dobrze. błyszczy się niesamowicie, dosłownie jak lustereczko. Wnętrze również przeszło totalną metamorfozę. Jasne siedzenia były dość mocno pobrudzone, a po usłudze wyglądają jak nowe. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, czy warto to z góry mogę powiedzieć, że naprawdę warto. Efekt jest świetny, a ceny w porównaniu do innych studiów detailingowych, z którymi się kontaktowałam są bardzo atrakcyjne

  1. igor ★★★★★

    Korzystałem z pakietu Letnia Ochrona w DetaiLux. Auto po odebraniu robiło nie małe wrażenie, a powłoka na przednią szybę i wosk robią robotę, zwłaszcza przy tej deszczowej pogodzie. Miłym zaskoczeniem było też to, że pan poinformował mnie o -15% Na pierwszą usługę i to fajny gest, bo nie każdy by o tym wspomniał. A biorąc pod uwagę, ile usług jest w tym pakiecie, to cena i tak była mega korzystna. Jeśli ktoś szuka dobrej jakości w rozsądnej cenie to zdecydowanie polecam to miejsce

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DetaiLux - Auto Detailing Kraków?

DetaiLux - Auto Detailing Kraków znajduje się przy Truskawkowa 1, Nowa Huta, 31-985 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DetaiLux - Auto Detailing Kraków?

Można skontaktować się z DetaiLux - Auto Detailing Kraków pod numerem +48 503 864 721

Jak można dotrzeć do DetaiLux - Auto Detailing Kraków?

Do DetaiLux - Auto Detailing Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements