Hotel wymaga jak najszybszej renowacji. Dostaliśmy pokój który miał odklejającą się tapetę. Lampa w łazience robiła dyskotekę, nie wyglądało to bezpiecznie. Łóżko na paletach może i wyglądało fajnie ale było bardzo niewygodne. Zamiast jednego dużego materaca dwuosobowego, były dwa małe które się non stop rozjeżdżały. Ściany są z kartonu, wszystko słychać, co uniemożliwia wypoczynek. Słychać najmniejsze skrzypnięcie czy rury, nie mówiąc już o ludziach w pokoju obok ... w naszym pokoju nawet muzykę z basenu było słychać. Jeśli chodzi o strefę spa to jestem mocno zawiedziona. Przyszliśmy o godzinie 20 i wszystkie światła na basenie były zgaszone, żadna ze świec nie była zapalona, kilka saun wyłączonych, na miejscu żadnego pracownika. Po co informacja że spa działa do 21 jak już godzinę wcześniej nie można było z niego korzystać. Śniadania ekstremalnie ubogie a mimo tego i tak personel nie sprawdzał czy coś może się skończyło i pasowałoby uzupełnić braki. Przez oba dni przychodziliśmy w innych godzinach na śniadanie i brakowało ciepłego jedzenia. Obsługa kelnerska w restauracji niedoświadczona i nie umiejąca się posługiwać językiem angielskim. Na pewno nie wrócę, uważam że nie warto, bardzo przepłacony pobyt. Nie ma windy, swoje bagaże trzeba wnosić przez długie korytarze schodów.
Zdjęcia
Opinie
-
Sawi Sawi ★★☆☆☆
-
Magdalena Solecka ★★★★☆
Największe wrażenie wizualne robi budynek ze SPA, basenem i siłownią - piękny góralski styl i basen na dnie wyłożony kamieniami - cudnie to wygląda - niestety woda lodowata zarówno w basenie wewnętrznym jak i zewnetrznym. Dzieci na basen nie mogą juz wejść od godz. 18:00. Poza kotami które chodzą po ośrodku brak atrakcji dla dzieci - mini plac zabaw jakby opuszczony, brak piasku w piaskownicy, jedynie ciekawe Książeczki bajeczki w bibliotece - moze dlatego ośrodek pisze ze "pobyt dziecka gratis". Fajnie na 1-2 noce też jako baza wypadowa do Niedzica - Czorsztyn, Pieniny i okolice. Dobre śniadania i dania z karty.
-
Bartosz Wiercik ★★★★★
Świetne miejsce na uboczu, domki przestronne i zadbane. Restauracja wyśmienita, zarówno jesli chodzi o dania a'la carte jak i śniadania. A propos śniadań, są róznorodne, przygotowywane na bieżąco i na czas. Z rzeczy, o których warto wiedzieć przed przyjazdem to faktycznie zasięg GSM jest słaby ( na co oczywiście hotel nie ma żadnego wpływu :), ale podłaczenie do internetu jest wystarczająco dobre, aby spokojnie sobie bez GSM poradzić. Drugą rzeczą jest zapach wody - ot, taka lokalna przypadłość, niektórzy moglby nawet dorobić do tego teorie zdrowotne :) Strefa SPA przytulna i komfortowa ale dość mała, w przypadku weekendu i pełnego obłożenia może być problem z dostępem do sauny i zabiegów. Podsumowując, świetne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku, spokój i cisza.
-
hebel 89 ★★★☆☆
Pobyt oceniam jako umiarkowanie udany – nie było źle, ale do standardu „luxury” zdecydowanie daleko. Obiekt sprawia wrażenie już nieco zużytego i wymaga stałej opieki konserwatorskiej. Taras i okolice basenów noszą ślady eksploatacji – wystające śrubki czy zmęczone elementy wykończenia rzucają się w oczy. Drobiazgi, takie jak niesprzątnięta po koszeniu trawa na ścieżkach, również wpływają na ogólne wrażenie niedbałości. Podczas naszego pobytu nie działał telewizor – zakładam, że to jednorazowa awaria. Domki są bardzo skromnie urządzone, wręcz surowe, co może sprawiać wrażenie pustki i chłodu. W strefie SPA dużym minusem był stały brak ręczników oraz trudności w znalezieniu kogokolwiek z obsługi, aby je uzupełnić. Największym dramatem jest jednak obsługa restauracji. Niektórzy ludzi się po prostu nie nadają do pewnych zawodów i to był przykład. Kelnerzy byli tak powolni, że ciężko w to uwierzyć. Na śniadaniach notorycznie brakowało podstawowych rzeczy: sztućców, talerzy, naczyń do serwowania jedzenia, filiżanek czy szklanek. Kiedy czegoś zabrakło, uzupełnianie trwało bardzo długo. To niestety mocno psuło komfort porannego posiłku. Najpierw trzeba był jednak czekać na stolik bo był bardzo długo nieuprzątnięty. Z plusów – jedzenie było absolutnie przepyszne, zarówno śniadania, jak i dania z karty, a do tego w bardzo przystępnych cenach. W obiekcie panował porządek, a Panie sprzątające zasługują na duże uznanie za sprawność i dokładność. Sama strefa SPA, mimo drobnych niedociągnięć, zasługuje na wysoką ocenę. Lokalizacja również na plus – spokojna, intymna, idealna na wypoczynek.
-
Anna Wozniak ★☆☆☆☆
Nie polecam współpracy z tym hotelem jako organizator wydarzeń. Jesteśmy agencją eventową która rok temu organizowała w hotelu atrakcję, która odbyła się zgodnie z planem i z pełnym zaangażowaniem z mojej strony. Do dziś jednak nie otrzymałam należnego wynagrodzenia. Pomimo wielu prób kontaktu i zapewnień ze strony pracowników (że „płatność została wysłana” albo że „proszą żeby szefowa robiła sprawniej przelewy”), pieniędzy nadal nie ma, a sprawa jest przeciągana miesiącami. Z przykrością wystawiam negatywną opinię, ale taka nierzetelność i brak szacunku do partnera biznesowego zasługuje na nagłośnienie. Mam nadzieję, że inne osoby zastanowią się dwa razy, zanim podejmą tu współpracę.
-
dvf erfve ★☆☆☆☆
Szczerze odradzam jeżeli liczycie na odpoczynek z uwzględnieniem strefy wodnej/spa. Sauny- trzeba się prosić o włączenie. Pierwsza wysłużona wyciorana. Druga infra jak już się doprosisz o włączenie to ledwo jest letnio. Nie ma mowy, żeby się w niej spocić. Pod prysznicem nie ma nawet deszczownicy- leci woda z rury! Mało tego obok jest malutki basen gdzie można się relaksować - oczu nie zamkniesz bo tak kapie z rury. Pani z recepcji bardzo nie miła, nieuprzejma. Wstyd, żeby tak młoda osoba się odzywała opryskliwie do starszych. Basen przed spa betonowy bez wody. Domki fajne
-
Marysia Chrabąszcz ★★★☆☆
Byłam bardzo rozczarowana,hotel który ma 4 gwiazdki ,kompletnie nie spełniał standardów. Krany były nie domyte ,umywalki pożółkłe ( wynik wody i barku filtrów ), zapach wody nie do zaakceptowania;( pościele cienkie ,a poduszki małe jak w łóżeczku dziecięcym .Dużo zaniedbać, ,zacieki na ścianach w łazience , nie działającą słuchawka od prysznica . Grubość ścian była taka ,że słychać było każdą rozmowę ,każde chrapanie ,a w trakcie zabiegu i masażu głowy osób nad gabinetem . Posiłki smaczne ,chociaż i tu jak na taką kategorię hotelu wymagać można więcej . Hotel ładnie położony ,teren również . Obsługa sympatyczna ,jednak po zdjęciach i kategorii wymagać możny by było zdecydowanie więcej. .
-
Rzany Wiktoria ★☆☆☆☆
Nie polecam tego hotelu, zwłaszcza jeśli oczekujecie standardu, który rzekomo oferuje. Największym rozczarowaniem były kosmetyki – zamiast oryginalnych produktów Aromatherapy Associates, w dozownikach znajdowały się tanie, rozwodnione zamienniki. To zwyczajne oszustwo. Stan łazienek pozostawia wiele do życzenia – klejąca się, brudna podłoga, zatkana rączka prysznicowa i zardzewiałe opakowania nie powinny mieć miejsca w hotelu tej klasy. Dodatkowo sauna parowa nie działa od miesiąca, a hotel tłumaczy się rzekomą “ciągłą naprawą”. W saunie suchej nie ma jak usiąść ławki są za wąskie i za krótkie Za tę samą cenę można oczekiwać znacznie lepszych warunków. Dużo bardziej polecam Pieniny Grand w Szczawnicy lub Stary Niedźwiedź w Zakopanem – to prawdziwie luksusowe hotele, które oferują wysoki standard usług i dbają o komfort gości.
-
Tomasz Kloska ★★★☆☆
Zgadzam się z opiniami, że to raczej zwykły pensjonat niż luksusowy hotel. Wydaje się, że miejsce miało zrobiony świetny PR i marketing na początku swojej działalności ale niestety nie potrafi utrzymać wysokiego standardu. Pozytywy: miła obsługa i dobre jedzenie, na uboczu. Negatywy: Słabe SPA: sauna parowa udostępniana tylko za wcześniejszą rezerwacją, sauna sucha z niedomykającymi się drzwiami (ciężko utrzymać odpowiednią temperaturę), prysznic poniżej jakichkolwiek standardów. Brak wody do picia w strefie SPA, zbyt mocno oświetlona sauna (osoby z zewnątrz przedsionka widzą kto jest w saunie suchej) Kelnerka i masażystka to ta sama osoba więc świadczy to tylko o oszczędności na personelu i jest to mało profesjonalne. Napoje i niektóre dania z karty dodatkowo płatne pomimo, że mieliśmy wykupiony pakiet i nie byliśmy o tym poinformowani przy rezerwacji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres No Name Luxury Hotel & Spa?
No Name Luxury Hotel & Spa znajduje się przy Leśna 46, 34-442 Łapsze Niżne, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do No Name Luxury Hotel & Spa?
Można skontaktować się z No Name Luxury Hotel & Spa pod numerem +48 797 502 131
Jak można dotrzeć do No Name Luxury Hotel & Spa?
Do No Name Luxury Hotel & Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku