Opinie

  1. Mateusz Małek ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, bardzo miła obsługa, która lubi pogadać. Gdybym mieszkał w Krakowie, zdecydowanie bym korzystał jako serwis pierwszego wyboru.

  2. Tomasz ★★★★★

    Świetny serwis rowerowy! Oddałem rower na podstawowy przegląd – panowie wymienili łańcuch i klocki hamulcowe, wszystko sprawnie i fachowo. Do tego rower został umyty i wygląda jak nowy, a jeździ jeszcze lepiej! Serwis prowadzi dwóch sympatycznych chłopaków, atmosfera luźna i bardzo przyjemna. Widać, że znają się na rzeczy i lubią to, co robią. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę!

  3. Krystian Dudek ★★★★★

    Świetny serwis – pełen profesjonalizm i błyskawiczna pomoc! Trafiłem z nagłą usterką tuż przed weekendem, a ekipa zareagowała od razu i szybko znalazła trudno dostępne części. Dzięki nim nie musiałem rezygnować z planów rowerowych. Zdecydowanie polecam!

  1. Kamil Kulak ★★★★★

    Podjechałem po śrubkę do korby, którą otrzymałem gratis, podobnie jak naprawę kasety w rowerze szosowym - usterki, której nie byłem świadomy przed przyjazdem do serwisu. Bardzo w porządku chłopaki, polecam i z pewnością do Was wrócę, gdy będzie coś większego do naprawy. Polecam!

  2. Aleksandra Łysak-Wątor ★★★★★

    Polecam serdecznie. Nie było gdzie zaparkować, a Pan ze sklepu był ze mną na telefonie, wziął kask ode mnie z auta i po wymianie mechanizmu regulacji zadzwonił do mnie, żebym podjechała. Stwierdzam duże zaangażowanie, ponadprzeciętną życzliwość i wyjście do klienta oraz pełen profesjonalizm. Sprzedawca był też bardzo uczciwy, sama jestem więc to też na plus. Miejsce godne zaufania.

  3. Kemot Mk ★★★★★

    Byłem dzisiaj pod koniec dnia na regulacji przerzutek. Panowie mieli lekkie urwanie głowy, ale mimo wszystko mnie przyjęli. Dodatkowo sprawdzili jeszcze hamulce. Obsługiwał mnie miły pan z wąsem – młody, znający się na rzeczy. Wszystko kontrolował też kierownik. Jestem bardzo zadowolony, dlatego piszę tę opinię. Wcześniej byłem na Życzkowskiego i już nigdy tam nie wrócę, jeśli nie będę musiał – totalny brak profesjonalizmu. A tutaj? Aż miło, nawet dla takiego laika jak ja. Zapłaciłem kilkadziesiąt złotych i wszystko znowu działa jak trzeba. A nie jak na Życzkowskiego, gdzie chcieli mi wcisnąć pełny przegląd za gruby hajs. Polecam więc Dąbską!

  1. Pablo Eskobar ★★★★★

    Dzisiaj byłem w tym serwisie i spotkałem się z przemiła i pomocna obsługa. Odkręciła mi się a w zasadzie odpadła tarcza hamulcowa. Wracając z błon krakowskich odwiedziłem kilka serwisów po drodze i w żadnym nie mieli czasu a może ochoty przyjeżdżać się problemowi bliżej. W tym serwisie przemiły mechanik od razu wrzucił rower na stojak i zbadał sprawę. Naprawa zajęła może 15 minut i mogłem dalej jechać już z dokręconą tarczą. Serwis i podejście do klienta nie na 5 a na 6 gwiazdek. Polecam i będę korzystał z usług w przyszłości!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RoweryCentrum.pl - Sklep rowerowy | Serwis rowerowy?

RoweryCentrum.pl - Sklep rowerowy | Serwis rowerowy znajduje się przy Dąbska 18D, Grzegórzki, 31-572 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RoweryCentrum.pl - Sklep rowerowy | Serwis rowerowy?

Można skontaktować się z RoweryCentrum.pl - Sklep rowerowy | Serwis rowerowy pod numerem +48 726 525 625

Jak można dotrzeć do RoweryCentrum.pl - Sklep rowerowy | Serwis rowerowy?

Do RoweryCentrum.pl - Sklep rowerowy | Serwis rowerowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements