Opinie

  1. Artur Szybowski ★☆☆☆☆

    Przyszedłem na 7:00 na saunę. Na stronie internetowej, w aplikacji oraz kartce na wejściu do sauny jest napisane, że sauna jest czynna od godziny 6:30. Niestety po wejściu w strefę saun wszytko okazuje się wyłączone. Obróciłem sie na pięcie, przebrałem i poprosiłem o anulowanie wejścia. Pan zapytał dlaczego, otrzymał informację, że sauna nie jest nagrzana. Na to powiedział że godzina otwarcia to 7:30… i zdziwiony, że wszędzie jest napisana 6:30…

  2. Filip S ★☆☆☆☆

    Po kilku miesiącach treningów mam już wyrobioną opinię na temat tego miejsca. Na plus open space i sporo sprzętu. Minusów jest niestety zdecydowanie więcej. Parking to nieśmieszny żart, procedura walidacji biletu parkingowego mocno przekombinowana. Szatnie całkiem czyste ale strasznie ciasne, mam wrażenie, że właściciel starał się upchać na siłę jak najwięcej szafek i efekt jest taki, że trzeba się przeciskać między przebiegającymi się ludźmi, nie ma nawet normalnych ławek, tylko małe, niefunkcjonalne pufy. Pod prysznicami często jest brudno. Zamiast na siłę upychać saunę można było lepiej zorganizować szatnię. Obsługa obiektu nieprzyjemna, ma się wrażenie, że pracuje tam za karę. Na siłowni często można spotkać osoby nagrywające (bez zgody innych ćwiczących oczywiście) więc można się naciąć na kilka rozłożonych statywów. Ale absolutnie największym dla mnie nieporozumieniem jest brak (działającego) wifi. Nie przeszkadzało by mi to w niczym, gdyby nie fakt, że na terenie całego obiektu nie ma zasięgu sieci komórkowej. W takim przypadku wifi jest niezbędne, a tu go po prostu nie ma (formalnie jest - ale nie działa). Siłownia z potencjałem, ale w obecnej formie nie polecam.

  3. julia ★★★★☆

    Po renowacji siłownia robi wrażenie, dobrze wyposażona i estetyczna. Niestety dla mnie te ledy wieczorem są bardzo męczące dla oczu co jest minusem chociaz spelniają dużą funkcję estetyczną. Podoba mi się bardzo pomysł ze strefą z bramami wielofunkcyjnymi. Jak na wielkość siłowni to miejsce jest zagospodarowane z głową. Niestety kolejnym minusem jest to że nikt nie odkłada ciężarów na miejsce oraz to że w godzinach wieczornych jest problem z dotarciem na parking galerii kazimierz ponieważ jest ona zamknięta.

  1. Luca Fisichella ★★★★★

    Szczerze mówiąc, nie rozumiem krytyki, którą wiele osób kieruje pod adresem tej siłowni. To przecież oczywiste, że jeśli obiekt jest w trakcie remontu, nie można oczekiwać pełnego komfortu, tak jakby wszystko działało na sto procent. To normalne, a nikt nikogo nie zmusza, żeby tam chodził w tym czasie. Jeśli ktoś się decyduje, bierze na siebie odpowiedzialność, że nie wszystko będzie idealne. Dlatego uważam, że te narzekania są przesadzone i dziecinne. Siłownia jest świetna: całkowicie odnowiona, z ogromną przestrzenią, fantastyczną sauną i wspaniałą obsługą. Zawsze byłem bardzo zadowolony. Negatywnej krytyki naprawdę nie pojmuję. Zobaczcie sami na zdjęciach. Italian. Non capisco davvero le critiche che molti hanno rivolto a questa palestra. È chiaro che, se una struttura è in fase di ristrutturazione, non si possano pretendere tutti i comfort come se fosse al massimo della sua attività. È normale, e nessuno obbliga ad andarci in quel periodo: se si sceglie di frequentarla comunque, ci si assume la responsabilità di non trovare tutto in perfetto stato. Per questo motivo trovo ridicole tante lamentele. La palestra è fantastica: completamente rinnovata, con spazi molto ampi, una sauna meravigliosa e uno staff sempre gentile e professionale. Io mi sono sempre trovato benissimo. Le critiche negative, onestamente, non le capisco. Guardate voi stessi le immagini. English. I honestly don’t understand the criticism many people have towards this gym. It’s obvious that if a place is undergoing renovation, you can’t expect all the comforts as if it were fully up and running. That’s normal, and no one forces you to go during that period — if you do, you accept the responsibility of not finding everything in perfect condition. That’s why I find many of the complaints rather ridiculous. The gym itself is fantastic: completely renewed, with huge spaces, a wonderful sauna, and an amazing staff. I’ve always had a great experience here. Honestly, I just don’t get the negative reviews. Take a look at the pictures yourselves.

  2. Marcin ★★☆☆☆

    Kupiłem trzy wejścia do silowni. Na internetowych stronach nie ma takiej możliwości musicie osobiście do silowni. Nie mogę powiedzieć szatnia, prysznice, światła, maszyny, strefa wolnych ciężarów... nie ma się do czego przyczepić. Może brakuje miejsca gdzie można by było sobie wziąć wodę. To dzięki czemu się już tam nigdy nie wrócę to atmosfera którą potęguje grobowa cisza. Prosiłem aby puścili jakąś muzyka ale niestety nie było szansy... cicho jak na pogrzebie... I klienci... nikt nikdo nie pozdrowi, nie odpowie na słowo czesc. żałuję tej kasy mogłem iść gdzieś indziej.

  3. Oskar Kokoszka ★★★★★

    Siłownia po remoncie zrobiła na mnie duże wrażenie, jest przestrzenna i super oświetlona. Zazwyczaj nie trzeba czekać na maszyny ani ławki bo jest ich mnóstwo. Klatka do kalisteniki też jest duża, ilość bieżni też jest wystarczająca aż nadto. Szatnie zostały bardzo ładnie wyremontowane, razem z toaletami i prysznicami. Dalej można wejść na kartę beActive co jest dla mnie osobiście dużym plusem. Obsługa też jest bezproblemowa i pomocna, a na obiekcie panuje porządek. W mojej opinii bardzo dobrze się to wszystko prezentuje i największym chyba zaskoczeniem był dla mnie nowoczesny wygląd obiektu oraz brak oczekiwania na zwolnienie sprzętu.

  1. Dominika M. ★☆☆☆☆

    Klub został totalnie zniszczonym pod każdym względem. Pamiętam czasy kiedy powstał pierwszy klub w tym miejscu, Pure był jednym z najlepszych fitness klubów w Krakowie, później już było coraz gorzej, natomiast teraz obniżyliście wszelkie standardy. Tuż po remoncie zaczyna się wszystko psuć i nikt tego nie naprawia. Zepsute maszyny niedziałająca klimatyzacja i nadal brakuje sprzętu. Większość maszyn jest w tragicznym stanie i nikt z tym nic nie robi. W saunie jest jasno jak na stole operacyjnym a na sali rażące niebieskie światla robią wrażenie klubu nocnego a nie siłowni, ale co kto lubi w tym temacie.

  2. Chnk ★★★★★

    Drugie Życie tej siłowni. Szczerze polecam każdemu trening w tym miejscu. Ogromna ilość nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń po generalnym remoncie.

  3. Danuta Sieczka ★★★★★

    Klub jest po remoncie super duża powierzchnia przybyło dużo nowych maszyn . Przestronna sala fitnes . Czyściutkie nowe łazienki i strefa spa . Wszystko na plus

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres My Fitness Place?

My Fitness Place znajduje się przy Podgórska 34, Grzegórzki, 31-536 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do My Fitness Place?

Można skontaktować się z My Fitness Place pod numerem +48 888 727 825

Jak można dotrzeć do My Fitness Place?

Do My Fitness Place można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements