Opinie

  1. J K ★★★★★

    Spędziliśmy w hotelu cały weekend szukając wytchnienia i zdecydowanie nam się udało odpocząć! Fantastyczna obsługa recepcji, pyszne jedzenie w restauracji (cudowny pomysł z menu przy pobycie z HB) i ogromne porcje. Cisza, spokój. Wielki plus za bezpłatny parking oraz jacuzzi i jeszcze większy plus za hotel przyjazny dla zwierząt. Naszej Lunie też się podobało i nie chciała wracać! Hotel tak naprawdę w standardzie 4*. Przemyślane wszystko starannie, w szczegółach. Nasz pies dostał zabawkę w prezencie, a na nas czekał słodki upominek. W trakcie naszego pobytu były organizowane Mikołajki oraz imprezy, ale w ogóle nie było to dla nas odczuwalne i nie kolidowało z naszym pobytem. Rzadko się tak udaje, więc tu szczególne wyrazy uznania. Planujemy już kolejny pobyt w cieplejsze dni!

  2. Anna Stefańska ★★★★★

    Hotel położony w pięknej lokalizacji ,pokoje nowoczesne i bardzo czyste. Obsługa miła i pomocna . Restauracja bardzo ładna , pyszne śniadania. Na pewno wrócę.

  3. Justyna K ★★★★☆

    Oprócz brudnej wykładziny przy lozku...(za tą cenę za 1 noc oczekuje wypranej wykładziny) całkiem czysto i przyjemnie. Minus za brak możliwości skorzystania z sauny i jacuzzi (cena 35zl za osobę) wszystko zajęte. Śniadanie dobre i wystarczające. Minus brak przypraw w daniach. Nawet soli. Dla mnie to takie gotowanie jak dla stada zwierząt. (Żeby tego brzydko nie nazwać.)

  1. Michał Fabjanski ★★★★☆

    Hotel w dobrej lokalizacji, blisko miasta. Pokoje czyste i nowoczesne, łóżka wygodne. Na miejscu restauracja z dobrymi posiłkami i bogatym menu. W hotelu znajduje się spa (jazuzzi i sauna oraz siłownia). Minus jedna gwiazdka za brak informacji o opłacie za skorzystanie ze strefy spa. Polecam ten hotel, cena do jakości jest na dobrym poziomie.

  2. Natalia Tkocz ★★★★★

    Rezerwowałam kilka pokoi dla gości weselnych i muszę przyznać, że cała organizacja pobytu przebiegła wzorowo. Od początku kontakt z hotelem był bardzo sprawny – Pan Bartosz mailowo odpowiadał na moje pytania szybko i szczegółowo. Na miejscu miałam przyjemność spotkać się z managerem, który oprowadził mnie po obiekcie, co dało mi poczucie, że hotel naprawdę dba o komfort swoich gości. Ci, którzy zatrzymali się w hotelu, byli zadowoleni – chwalili czystość pokoi, wygodne łóżka oraz pyszne śniadanie. Kontakt przebiegł bezproblemowo, a całość pobytu była po prostu na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka komfortu i profesjonalnej obsługi! :)

  3. Grzegorz Krupa ★★☆☆☆

    Hotel zbudowany przy stadninie koni . I pewnie to jego największy atut- dla miłośników koni . Poza tym dobra lokalizacja przy drodze Kielce - Kraków ale w oddaleniu od głównej ulicy . I za to dwie gwiazdki . Reszta rozczarowanie - małe pokoje . Brak możliwości zaryglowania pokoju od wewnątrz . W maju przy temperaturze na zewnątrz rankiem 6 stopni brak ogrzewania - recepcja informuje - w maju już nie grzejemy ..: przy cenie 260zl za jedynkę i pełnym hotelu- to chyba nadmierne oszczędności . Restauracja - zamówiony rosół i spaghetti - wszystko kompletnie nie doprawione. Bez smaku . Przyprawy dają smak- i chyba restauracja nie ma charakteru dietetycznej ? Do zjedzenia dopiero po użyciu soli i pieprzu czy przyprawy do zupy . Zresztą kelnerki nie wiedza co maja w słoiczkach z przyprawami . Zamiary oliwy dostałem Magi- właściwie tez nadała smak spaghetti … śniadania od 7:00 . Jeśli potrzebujesz wyjechać z hotelu rankiem to albo Ci się uda poprosić w recepcji o możliwość na 6:45 albo pojedziesz głodny . Słowem - na nocleg w podróży nie polecam .

  1. Marta Smolińska ★★★★★

    Świetne miejsca na krótki nocleg jak i dłuższy pobyt z rodziną. Miejsce oddalone od ulicy, na wzgórzu. Na miejscu stadnina koni, wspaniale miejsce na grilla (ogromne!). Śniadanie wliczone w cenę bardzo smaczne i świeże. Obsługa kiła, pomocna i uśmiechnięta. Co ważne akceptują pobyt z psem co jest dodatkowym plusem. ❤️

  2. Piotr Molęda ★★★★★

    Swietne miejsce na wypoczynek, pyszne sniadania, czysty ładnie urządzony pokój. Dobrze wyposażona siłownia, możliwość zwiedzania stajni. Słowem bardzo udany pobyt. Polecam.

  3. Tomasz Nadolny ★★★★★

    Bardzo przyjemny hotel. Pokoje czyste i dobrze wyposażone. W sąsiedztwie stadnina koni. Hotel znajduje się na wzniesieniu z którego są piękne widoki. Restauracja oferuje dobre jedzenie, śniadania obfite i smaczne. Polecam

  1. Katarzyna Kuźniar ★★★★★

    Hotel w cichej, pięknej i spokojnej lokalizacji, blisko Krakowa. Bardzo dobra cała obsługa hotelu, jednocześnie osobne wyróżnienie i podziękowanie pragnę złożyć dla Pani Katarzyny z recepcji, za Jej szczególną empatię, profesjonalizm i uśmiech. Jeżeli chcecie zobaczyć naprawdę dobrą obsługę hotelową, koniecznie musicie tu przejechać. Wygodne pokoje, smaczne śniadania, wyśmienita restauracja, ceny przystępne, wysoka kultura. Na pewno tu wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Szary Residence?

Hotel Szary Residence znajduje się przy Parkurowa 1, 32-091 Michałowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Szary Residence?

Można skontaktować się z Hotel Szary Residence pod numerem +48 123 065 100

Jak można dotrzeć do Hotel Szary Residence?

Do Hotel Szary Residence można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements