Super stacja paliw!
Opinie
-
Szymon Grzybowski ★★★★★
-
m k ★★★★☆
Bardzo sympatyczna obsługa i tanie paliwo.
-
Anna Przystał ★★★★★
Bardzo miła obsługa klienta.
-
Tomek Gaw ★★★★★
Miła obsługa świetnej jakości paliwo i pyszna kawa
-
Thomsonhej ★★★★★
Miła obsługa świetnej jakości paliwo i pyszna kawa
-
Boguslaw Guzdek ★★★☆☆
Ceny jak wszędzie obsługa również ciężko ich wyciągnąć z biura aby pomogli zatankować nawet kobiecie nawet gaz
-
Adrian Bacharz ★☆☆☆☆
Stacja typu ostatnia deska ratunku, system tankowania to jakiś dowcip z początku lat 90, mam czekać aż ktoś po przeciwnej stronie dystrybutora skończy tankować, żeby zacząć, a jak nie zaskoczy latać do obsługi, czyli zazwyczaj jednej osoby za ladą, która stoi tam za karę i patrzy się na ciebie jak na intruza/ złodzieja/ durnia, wybierzcie sobie i czekać aż mnie namaści do tankowania, który my mamy rok? . Stacja dla wąskiego grona znajomków, busiarzy, lub kogoś kto przegapił pobliski Orlen Circle lub BP i naprawdę nie ma ochoty wrócić tych 400 m.
-
Andrzej Zając ★★★★★
Bardzo dobra stacja wspaniała obsługa zwłaszcza pani Agnieszka niskie ceny paliw oraz asortymentu sklepu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CarMax - Maciej Koźbiał?
CarMax - Maciej Koźbiał znajduje się przy 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do CarMax - Maciej Koźbiał?
Do CarMax - Maciej Koźbiał można dotrzeć, korzystając z poniższego linku