Opinie

  1. Szymon Grzybowski ★★★★★

    Super stacja paliw!

  2. m k ★★★★☆

    Bardzo sympatyczna obsługa i tanie paliwo.

  3. Anna Przystał ★★★★★

    Bardzo miła obsługa klienta.

  1. Tomek Gaw ★★★★★

    Miła obsługa świetnej jakości paliwo i pyszna kawa

  2. Thomsonhej ★★★★★

    Miła obsługa świetnej jakości paliwo i pyszna kawa

  3. Boguslaw Guzdek ★★★☆☆

    Ceny jak wszędzie obsługa również ciężko ich wyciągnąć z biura aby pomogli zatankować nawet kobiecie nawet gaz

  1. Adrian Bacharz ★☆☆☆☆

    Stacja typu ostatnia deska ratunku, system tankowania to jakiś dowcip z początku lat 90, mam czekać aż ktoś po przeciwnej stronie dystrybutora skończy tankować, żeby zacząć, a jak nie zaskoczy latać do obsługi, czyli zazwyczaj jednej osoby za ladą, która stoi tam za karę i patrzy się na ciebie jak na intruza/ złodzieja/ durnia, wybierzcie sobie i czekać aż mnie namaści do tankowania, który my mamy rok? . Stacja dla wąskiego grona znajomków, busiarzy, lub kogoś kto przegapił pobliski Orlen Circle lub BP i naprawdę nie ma ochoty wrócić tych 400 m.

  2. Andrzej Zając ★★★★★

    Bardzo dobra stacja wspaniała obsługa zwłaszcza pani Agnieszka niskie ceny paliw oraz asortymentu sklepu

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CarMax - Maciej Koźbiał?

CarMax - Maciej Koźbiał znajduje się przy 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do CarMax - Maciej Koźbiał?

Do CarMax - Maciej Koźbiał można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements