Opinie

  1. DARIUSZ KOJDER ★★★☆☆

    Najzwyklejszy dworzec kolejowy jakich na tej trasie nie brakuje.Zabytkowy budynek bez poczekalni czy WC .Perony z zadaszonymi wiatami.

  2. Andrychowski miłośnik kolei ★★★★☆

    Wszystko fajne ale mogli by też naprawić budynek i dać lepsze pociągi

  3. Paweł Kudłacik ★★★★☆

    Kiedyś miasto tętniło życiem. Były duże zakłady przemysłowe. Dziś Andrychów staje się biedną dziurą.

  1. Marek Suchy ★★★☆☆

    Perony zmodernizowane lecz budynek stacyjny już nie. Zatrzymuje się wiele pociągów regionalnych zarówno jadących z Bielska jak i Krakowa.

  2. Katarzyna Marszal ★☆☆☆☆

    Andrychowska stacja nie doczeka się remontu. Wolą budować drugi basen niż wyremontować stację pkp. Pociągi jak jeżdżą stare tak nadal będą jeździć. Mam wrażenie, że odcinek Wadowice - Kęty to miasta wyłączone z rozwoju pod każdym względem.

  3. Jarosław Jończy ★★☆☆☆

    Może doczeka się w końcu generalnego remontu. Niestety jak na razie zaczyna coraz bardziej straszyć swym wyglądem. Nie zachęca by zbliżać się do budynku. A szkoda, gdyż obiekt jest jednym z unikatowych w okolicy. Cała linia kolejowa na trasie Andrychów - Wadowice jest już prawie w całości wyremontowana, to i budynek dworca też musi odzyskać swój dawny blask.

  1. Dominik Jurczak ★★★★★

    Główna stacja w miejscowości Andrychów. Jedna z niewielu stacji kolejowych z peronami w kształcie łuku. Obecnie wyremontowana i gotowa do przyjęcia pasażerów w większym komforcie niż na dworcu autobusowym. Niestety, od 10 lat nieczynne są kasy biletowe. Brak automatów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Andrychów?

Andrychów znajduje się przy Krakowska 21, 34-120 Andrychów, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Andrychów?

Do Andrychów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements