stacja nawet git mieszkam w Kętach dokładnie to na podlesiu ale no właśnie opuszczony budynek dworca który niszczeje, stare torowisko wymagające kompletnej renowacji oraz budynek nastawni wyglądający jak kompletna ruina...
Opinie
-
Marta P. ★★★★☆
-
Julia Tyrka ★★★★★
Przyjemne miasto, ceny mocno mnie zaskoczyły porównując do miast takich jak Kraków. Można miło spędzić czas
-
Krzysztof Jasiński ★★★☆☆
Fajne miasto na trasie Oświęcim Bielsko Biała. Dużo zieleni. Szkoda że w samym Rynku zabudowa jest zaniedbana i sam Rynek to "zabetonowany" plac z minimalistyczną zielenią na obrzeżach. No i te dziwaczne szerokie "dwupoziomowe chodniki" okalające rynek. Jest w okolicy rynku wiele sklepów ale gdzie zaparkować samochód na czas zakupów? Parking w rynku prawie nieosiągalny. Szkoda. Stacja kolejowa. Obiekt faktycznie zamknięty. Ale wywieszone są informacje o sposobie korzystania z usług PKP. Czyste perony. Szkoda że taki ładny i chyba już zabytkowy budynek stacji pusty. To już chyba nasza tradycja doprowadzić do ruiny a następnie odremontować i się chwalić jak to ładnie zrobiliśmy.
-
Marek Suchy ★★★☆☆
Bardzo ładna stacyjka, lecz wymaga gruntownej modernizacji. Budynek stacyjny niszczeje, a szkoda bo jest tu duży potencjał na duży ruch pasażerski.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kęty?
Kęty znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 4, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Kęty?
Do Kęty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku