Opinie

  1. Mo Paj ★★★☆☆

    Trochę trudno ocenić. Miejsce nieco wymarłe nie wiem w sumie dlaczego. Dawniej był tu Carrefour i Rossmann, księgarnia i liczne sklepiki. Teraz pozostały niedobitki. Jest jakaś drogeria, sklep zielarski, niedrogie tekstylia, Carrefouru już nie ma, dziwnie. Broni się mała piekarnio- cukiernia w hallu z Wilamowic, ostatnio dodali stoliki i express, miło tam sobie usiaść. Widziałam, że przychodzą do stoiska uczniowie z pobliskiej szkoły podstawowej. Zwykle wchodzę do galerii od strony parkingu gdy rano idę na badania do pobliskiego laboratorium. Duży parking ,za sklepem - wjeżdża się od ul. Sobieskiego i chyba trzeba o nim wiedzieć, bo nie widać go z ulicy. Płatny- pierwsza godzina za darmo jeśli kupuje się w sklepie ale trzeba pobrać bilet! Bo inaczej mandat. Poza galeria od strony parkingu jest też apteka, gabinety medyczne laboratorium. Może miejsce ponownie odżyje, bo wydaje się że ma potencjał.

  2. Sławek Żurek ★☆☆☆☆

    Na parkingu tej pseudo galeria polują na kierowców którzy nie pobrali bilecika w parkomacie bo się zagapili albo nie zauważyli że trzeba pobrać bilecik. I odrazu wezwanie do zapłaty 450pln. Za brak biletu na parkingu w Andrychowie do zapłaty 50pln. To pokazuje chciwość i pazerność zarządcy tej niby galeria.

  3. Emilka ★☆☆☆☆

    Wredna kobieta na parkingu poluje na samochody i osoby ktore zaparkowały i nie kupiły biletu za parkowanie, od razu biegnie zeby dać mandat (450 zlotych za mandat, nie przyjmuja odwołania). Sklepy i apteka które i tak nie maja łatwo będą mialy jeszcze gorzej. Nie polecam

  1. Martyna Kolasa ★☆☆☆☆

    Przykre że właściciel poprzez kary nakładane na korzystających za parking próbuję wyrównać sobie straty poniesione przez brak wynajmu lokali tracąc tym samym ostatnich klientów pozostałych tam firm.

  2. DARIUSZ KOJDER ★★★☆☆

    Niestety po świetności Galerii Sobieskiego zostały tylko wspomnienia .Dużo lokali do wynajęcia a wsrodku zostało parę stoisk które można policzyć na palcach jednej ręki.Zostala tania odzież,piekarnia ,księgarnia i drogeria i może jeszcze jakieś stoisko.Jedyny plus to duży darmowy parking

  3. Wiedźmin Gerald ★★★☆☆

    Trochę umiera to miejsce mało atrakcyjnych sklepów czy punktów usług było kiedyś lepiej jak był duży supermarket spożywczy. Coś tam jeszcze w tej galerii jest sklep z używanymi ciuchami, rosmann.punkt z wysylkami kilka butików, trochę broni się duży darmowy parking kiedyś był płatny ale czegoś brakuje w tej galerii być może jakiego dużego sklepu spożywczego wtedy może byłoby jak dawniej. Chociaż galeria Kościuszki jest o niebo atrakcyjniejsza i będzie ciężko temu miejscu konkurować z Galerią Kościuszki..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GALERIA SOBIESKIEGO?

GALERIA SOBIESKIEGO znajduje się przy Jana III Sobieskiego 19, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GALERIA SOBIESKIEGO?

Można skontaktować się z GALERIA SOBIESKIEGO pod numerem +48 885 384 384

Jak można dotrzeć do GALERIA SOBIESKIEGO?

Do GALERIA SOBIESKIEGO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements