Opinie

  1. Tomasz Stępień ★☆☆☆☆

    Fajnie że jest kolejna galeria w Kętach, aczkolwiek jak na galerie przystało przydałby sie dostęp do toalety!!! Nie rozumiem jak w cywilizowanym świecie w takich miejscach moze zabraknąć toalety, nie ważne, czy płatnej, czy darmowej, ale żeby w ogóle była. Dzisiaj była zamknięta na kłódkę, gratuluje takiego podejścia do klientów, przejeździłem ponad pół europy i jeszcze z czymś takim się nie spotkałem, ogólnodostępna toaleta to podstawa!!!

  2. Anna Wojtas ★★★☆☆

    Nie polecam kantoru w Galerii. Bardzo nieprzyjemna pani tam pracuje. Na moje pytanie dlaczego przy dużej sumie nie dała wyższego kursu, odpowiedziała nieuprzejmie, że o takie rzeczy to mam ją pytać. Dziwne, bo zazwyczaj spotykałam się z sytuacją odwrotną, gdzie kantor pokazywał, że dba o klienta i sam z automatu podnosił kurs. Następnym razem nałożę drogi do galerii na Kościuszki gdzie pan od razu daje wyższy kurs i jest bardzo uprzejmy.

  3. Ewa Ligocka ★★★☆☆

    Park handlowy jak każdy inny. Jedyne co go wyróżnia to TOALETA. Nie dość, że płatna 2 złote (w gotówce ! nie można zapłacić kartą), to brudna i śmierdząca. Wstyd w dzisiejszych czasach zarabiać na potrzebach fizjologicznych!

  1. Mariusz Ch. ★★★★★

    Wiele sklepów w jednym miejscu, duży wybór towarów, spory parking. Polecam, tak na większe zakupy.

  2. Lidia Kastelnik ★★★★★

    Moja ulubiona galeria. A dlaczego? Bo tam… zawsze zostawiam fortunę! A dlaczego zostawiam fortunę? Bo wszystko jest tak tanie, że aż grzech nie kupić. Okazje czają się na każdym kroku: w Tedim i Action – cuda do rękodzieła, w Kiku – kolorowe ubrania w cenie dwóch kaw. Idę niby tylko na spacer, a wracam z torbą pełną absolutnie „niezbędnych” skarbów. A przecież miałam nic nie kupować! Tak właśnie działa nasza kęcka galeria: swojska, praktyczna i po prostu… nasza. No i dlatego – moja ulubiona.

  3. Mo Paj ★★★★☆

    Popularne miejsce zakupów nie spożywczych, otwarta galeria. Kilkanaście sklepów zwykle rozpoznawanych marek jak Rossman, CCC, Pepco, KIK jak i lokalnych- Piskorek. Sporo miejsc parkingowych. Możliwość kupna drobnych przekąsek w budkach lub u Piskorka. Szkoda, że nie ma miejsca typu bar, kawiarnia. Zwykle sporo ludzi, na zewnątrz ławki , można odpocząć. W pobliU jest Lidl

  1. Anna Nowak ★★☆☆☆

    Duży parking i kilka fajnych sklepow. Plus za Rossmann, Action, Pepco i Sinsay. Czekam na LPP :) Warto sprawić by ta toaleta była jednak czynna w ciągu dnia. Nie ma tam restauracji, żeby można było gdzieś indziej skorzystać z toalety.

  2. Ewelina Olejnik (Ewela) ★★★★★

    Kilka sklepów jednym miejscu. Każdy znajdzie sklep dla siebie. Duży parking i blisko do innych dyskontów w okolicy.

  3. W G ★★★★★

    Bardzo przyjemna galeria ze sklepami jakie lubię. Przestronny parking blisko do innych dyskontów spożywczych

  1. Blazej Galosz ★★★★★

    Super miejsce polecam , świetne sklepy godpodarstwa domowego Kikk , Action w którym obecnie kupuje całą drobna chemię budowaną w ogromnych ilościach 8 razy nawet tańsza niż w marketach , Tedi w którym można również kupić wszystko dla domu , Rossmann czy też piekarnia Piskorek oferująca gorące pieczywo czy świeżutkie pizze .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Handlowy Kęty?

Park Handlowy Kęty znajduje się przy Żwirki i Wigury 19, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Park Handlowy Kęty?

Do Park Handlowy Kęty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements