Starsza Pani blondyna zachowuje się jakby tam pracowała za karę. Widzi, że wchodzisz do sklepu, nie przychodzi. Jak poprosisz ją do kasy (podkreślam: poprosisz) to na Ciebie z buzią wyjedzie, że ją to nie obchodzi, bo musi towar poukładać. Dno. Ostatnia wizyta w tym sklepie.
Zdjęcia
Opinie
-
Przemek Marek ★☆☆☆☆
-
Urszula Kubik-Denko ★★★☆☆
15 sierpnia godzina 20:08 Żabka zamknięta mimo, że na kartce wywieszonej na drzwiach informacja, że jest czynna do 21. Wystarczyło zmienić informacje na kartce, aby nie wprowadzać klientów w błąd.
-
Dawid Bąk ★★★☆☆
Lokalizacja: OK. Wielkość i wyposażenie: OK. Niestety dobry obraz tego miejsca negatywnie wpływa starsza, niska blondynka, której zdarza się być opryskliwą wobec klientów, a czasami dogadywać i docinać. Chodzę tam codziennie. Słyszę, jak potrafi odezwać się do ludzi, szczególnie młodych, którzy jak wiadomo, nie odpowiedzą jej takim samym tonem. I to nie jest tylko moja opinia – stojąc w kolejce, słyszę, co o niej mówią inni. Byłoby pięć gwiazdek, gdyby nie ta Pani i jej zachowania wobec klientów. Największym atutem tego miejsca jest natomiast inna pani – taka starsza, w ciemnych włosach – najmilsza osoba, zawsze uśmiechnięta, z niczym nie ma problemu, bardzo pomocna i życzliwa wobec wszystkich. Takiego pracownika to ze świecą szukać.
-
Justyna Tessarczik ★☆☆☆☆
Jedna z Pań kasjerek - około 50 lat. Ignoruje klienta, ciągle z nosem w telefonie. Kasując produkty przy kasie - bardziej interesuje ją telefon niż klient. Bardzo nie uprzejma, odnoszę wrażenie że klient to dla niej wróg. Kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka to ta Pani napewno nie ma
-
Kuba Du ★☆☆☆☆
Chcialem kupic pizze i pani powiedziała że mi nie zagrzeje
-
Dorota Dorcia ★★★★★
Czynna w niedzielę, lokalizacja praktycznie na rynku.
-
Katarzyna Woźniak ★☆☆☆☆
Złodzieje, znaleźli sposób by okradać klientów na kaucji za butelki. Zakupując w tym sklepie piwo z kaucją nie odzyskacie pieniędzy za zapłacone butelki, mimo posiadania paragonu. Sklep nie przyjmuję zwrotów, butelki tylko na wymianę, mimo że wcześniej sami je sprzedali nie informując o braku możliwości zwrotu. Powołują się na politykę firmy, swoją drogą nie zgodną z prawem...Pytanie ile zyskują na tym nieuczciwym procederze w ciągu roku, ilu klientów tak oszukali...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?
Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Jagiellońska 1A, 34-300 Żywiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?
Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?
Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku