Opinie

  1. M B ★★★☆☆

    Kurtosz pyszny, ale właściciel biznesu bezduszny. W dzień pluszowego misia tylko jedna osoba na obsłudze. Dziewczyna lata na wysokości lamperii żeby wyrobić sie z robotą ale i tak musi odsyłać ludzi z czasem oczekiwania około godzina bo brakuje rąk.

  2. Patryk P. ★★★★★

    Dobre Kołacze. Często brane przez aplikację. Zawsze ciepłe i smaczne. Polecam.

  3. Rafał L ★★★★★

    Rewelacyjny,wypiekany na miejscu po zamówieniu a nie z czekających rolek jak to bywa w innych lokalach.Ciasto delikatne i puszyste a dodatków nie żałują.Pysznie!

  1. Marta Ozga ★★★★★

    Pyszne kurtosze z lodami ,owocami itp :)

  2. Renatka Ś ★★★★★

    Bardzo dobre, chwilę trzeba poczekać, ale warto na świeży deser.

  3. Игорь Сабиров ★★★★★

    Pyszne kurtosze i lody. Uprzejma i sumienna obsługa. Byłem zadowolony. Następnym razem, gdy będę w Bielsku-Białej, na pewno tu wrócę.

  1. Nikodem Guzowski ★★★★★

    Pychota! Mega dobre, świeże, mięciutkie i delikatne. No polecam spróbować nie pożałujecie super lokalizacja i przystępne ceny. 5 się należy będziemy wracać po kurtosze

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kurtosz?

Kurtosz znajduje się przy Plac Wojska Polskiego 14, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kurtosz?

Można skontaktować się z Kurtosz pod numerem +48 506 565 292

Jak można dotrzeć do Kurtosz?

Do Kurtosz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements