Opinie

  1. Bogusława ★★★★★

    Rozpoczęłam przygodę z ćwiczeniami siłowymi pod okiem trenerki personalnej Joanny Wojtasiak, która naprawdę wymiata. Tyle pozytywnej energii w jednej osobie jeszcze nie spotkałam, godzina ćwiczeń z nią szybko mija, bardzo profesjonalne podejście, stała komunikacja, fajnie ułożony plan i zapoznanie z maszynami. Szczerze polecam Panią Trener i samą siłownie - miejsce z dobrym klimatem, bez żadnej spinki nawet dla takich nowicjuszy jak ja.

  2. Ola ★★☆☆☆

    Patrząc na to, że mój komentarz nie będzie pierwszy w tej sprawie to najwyraźniej niezbyt je bierzecie do siebie. OGARNIJCIE PROSZĘ TO PSEUDO INFLUENCERSTWO. Serio ja wiele rozumiem, ale to nie są trenerzy personalni np z silowni którzy robią reklamę, tylko np jak dziś koleś z laską, zajmujący po 3 stanowiska na raz. Gość podciąga się szalone 6 razy i nagrywają filmiki, a nie trenują stąd normalnie się nie wbijesz, a ograniczają pare stanowisk. Nie wiem, pomyślcie. Może godziny szczytu 17-21 zakaz nagrywania? Da się coś z tym zrobic nie wierzę, że nie. A szkoda, bo fajna siłownia. I nie myślcie o stracie tych influ klientów, bo tracicie innych. Mnie trzyma jeszcze pakiet sportowy, ale juz rozważam drugi koniec miasta albo karnet w fabryce bo szkoda nerwów. 2 gwiazdki tylko za to, więcej dać nie moge bo wtedy nawet nie zwrócicie uwagi na ten komentarz. I nie ,,zgłaszanie obsludze" nie jest rozwiązaniem, bo nikt nie chce być czepliwą ciotką, poza tym to by musiałobyc zgłaszane w kółko. Sorry za dosadny ton ale inaczej się nie da.

  3. Marcin Mnich ★★★★★

    Najlepsza siłownia w okolicy, sprzęt i obsługa pełen profesjonalizm, z całego ❤️ polecam .

  1. Michał ★★★★☆

    Silownia ogólnie OK, sprzęt na dobrym poziomie. Dla mnie największym minusem jest bardzo głośna muzyka i brak naturalnego światła. Przy porannych ćwiczeniach nie ma tłumu ludzi więc spokojnie można zrobić swój trening. Przetestowałem ale finalnie to nie będzie silownia mojego wyboru, mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego :)

  2. Jul Maj ★★★★☆

    Super sprzęt ,najlepszy w Tychach . Jedyny minus to za głośna muzyka . Słuchawki wygłuszające nie dają rady . Trudno zamienić z kimś kilka słów nie przekrzykując muzyki . W szatniach i toalecie to samo .

  3. 1201 Rjk ★★★☆☆

    Dlaczego 3 a nie 5 gwiazdek? To bardzo proste. Siłownia i sprzęt pierwsza klasa. Wow. Ale obsługa, masakra jakaś. Panie a szczególnie jedna z nich totalnie nie ogarnięta...nie mam pojęcia kto je wybierał. Szkoda ze nie maszyny do pomiaru składu ciała, lub ja tego nie zauważyłem

  1. Dariusz Grasza ★★★★★

    Xpower & Gym to absolutna perełka na mapie Tychów! Nowoczesna, przestronna i świetnie wyposażona siłownia, która robi wrażenie już od pierwszego wejścia. Sprzęt najwyższej klasy, zadbana i klimatyczna przestrzeń oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że chce się tu wracać codziennie. Zajęcia fitness? Rewelacja! Szeroka oferta dostosowana do różnych poziomów zaawansowania – od energicznego cardio po relaksujące stretchingi. Instruktorzy pełni pasji, charyzmy i zaangażowania – potrafią zmotywować nawet w gorszy dzień. To nie tylko miejsce do treningu, ale też świetna społeczność i energia, którą czuć w powietrzu. Xpower & Gym to zdecydowanie więcej niż siłownia – to styl życia. Polecam z całego serca każdemu, kto szuka jakości, komfortu i profesjonalizmu w jednym miejscu. Tychy zyskały właśnie nowy, sportowy punkt obowiązkowy!

  2. dawid czarnecki ★★★★☆

    Bardzo dobra silownia. Nowe sprzęty bardzo przyjazny rozklad maszyn i wolnego ciężaru co zapobiega zderzaniu przy wykonywaniu cwiczen. Bardzo ładne ciężary, ukłon w stronę usługi która przypomina o ręcznikach i odkładaniu ciężaru co wnosi i miejmy nadzieję że kiedyś zaowocuje wysoka kultura na silowni. Minus: Bardzo głośna muzyka, raczej energetyczna i przyjemna ale dla mnie personalnie jeżeli muzyka jest słyszalna przez sluchawli z aktywnym wygłuszeniem to jest ona za glosna, kolejnym minusem jest bardzo mała strefa wolnych ciężarów ale to drobny zarzut prawdziwym powodem 4 a nie 5 gwiazdek jest przewazajacy typ klienta, ogromne ilości młodych ludzi którzy dobrze ze ćwiczą ale mogli by być mniej inwazyjni, nie uważywaja ręcznika, nie odkładają ciezarow i jedt ich na type duzo ze ciezko to kontrolować, uporczywy pytanie ile jeszcze serii po kilka razy na ćwiczenie, bardzo głośne rozmowy co mogło być spowodowane zagłuszania normalnego tonu muzyka, silownie napewno jeszcze przetestuje w innych godzinach i możliwe że zrewiduje ocenę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres XPower - Gym & Fitness?

XPower - Gym & Fitness znajduje się przy Jana Pawła II 16, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do XPower - Gym & Fitness?

Można skontaktować się z XPower - Gym & Fitness pod numerem +48 572 430 106

Jak można dotrzeć do XPower - Gym & Fitness?

Do XPower - Gym & Fitness można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements