Opinie

  1. Arkadiusz Roch ★☆☆☆☆

    Rezerwacja zrobiona telefonicznie na godzinę 18:00 na 2h. Przychodzi dzień rezerwacji, o godzinie 17:30 dostaję sms’a, że moja rezerwacja została anulowana. Dzwonię dowiedzieć się o co chodzi i dostaje informację, że rezerwacja była, ale na 17:00 i na jedną godzinę… pomimo tego że dodatkowo przy rozmowie wspomniałem i poprosiłem o 2h. Po 2 tygodniach oczekiwania na czas we wspólnym grafiku ze znajomymi - niezwykle irytująca sytuacja. Ponadto Pani przy rozmowie 0 skrupułów, 0 przepraszam, 0 jakiejkolwiek propozycji. Muszę pamiętać o tym żeby nie rozczarować się kolejny raz

  2. kasi domi ★★★★☆

    Jak dla mnie jest super , tylko mały minus -brak zajęć w weekend i mógłby być troszkę większy wybór typu zumba .

  3. Klaudia Biesiadecka ★☆☆☆☆

    Czwartek 11.09 godzina 19:00 na recepcji - dziewczyna na recepcji była tak nieuprzejma, podnosiła ton podczas rozmowy i była paskudnie zarozumiała, że nie rozumiem jak można takiego kogoś w ogóle zatrudnić, tym bardziej, że przyszliśmy dopytać o coś w bardzo przyjazny sposób. Jeśli osoba pracująca z ludźmi tak się zachowuje to raczej to nie jest odpowiednia osoba na takim miejscu, a swoje humory niech zostawi sobie na czas po pracy.

  1. Lidia Ponczyńska ★★★★★

    Świetne miejsce na regularny trening, można w spokoju skupić się na swoim planie, jest gdzie ćwiczyć. Miła obsługa, spoko szatnie bez konieczności biegania z kłódkami. Polecam :)

  2. Olcia ★★★★☆

    Po pierwszej wizycie w tym miejscu ocena była by zdecydowanie niższa a to dzięki Panu Krystianowi z recepcji który sprawiał wrażenie jakby pracował w tym miejscu za karę. Zero uśmiechu, pozytywnego nastawienia do klienta. Same korty do squasha OK, są na uboczu odizolowane od innych sekcji obiektu. Szatnie czyste, toalety i prysznice też. Podczas kolejnej wizyty na recepcji był Pan Maciek który zdecydowanie jest właściwą osobą na właściwym miejscu, uśmiechnięty, pogodny a przy tym profesjonalny. Zwracam uwagę na niską temperaturę na kortach, jest tam po prostu ZIMNO.

  3. Donatan Buc ★☆☆☆☆

    Poziom czystości na basenie pozostawia wiele do życzenia. W szatni brudne zlewy, brak koszy na śmieci, brak papieru. Na basenie okropny smrod stęchlizny z odpływów. Miejsce ma potencjał ale jest bardzo zaniedbane. Dodatkowo pani na recepcji wyjątkowo niesympatyczna, jakby siedziala tam za karę

  1. igor ★☆☆☆☆

    Sauna działa krotko i jest w niej zimno, słaba obsługa, lampy w basenie wymagają wymiany (nie działają).

  2. M MM ★☆☆☆☆

    Całkowita porażka... w toalecie w strefie przebieralni przy basenie nie ma nawet mydła żeby umyć ręce... zepsuty podajnik . Często też brak papieru , mokro przy przebieralniach, nie posprzątana , nie wytarta podłoga,zimno otwarte drzwi do recepcji basenowej po zajęciach aqua.

  3. Katarzyna Sma ★★★★★

    Ocena dotyczy strefy basenowej. Przebieralnia, toaleta i prysznice bardzo czyste i zadbane. Ogromny plus za płatki kosmetyczne i płyn do demakijażu. Basen z ciepłą wodą (ok. 28-30 stopni Celsjusza). Światła są przygaszone, co powoduje bardzo fajny klimat. Dostępne są leżaki. Na piętrze jest jedna niewielka sauna. Obsługa bardzo miła i sympatyczna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres COB Squash & Fitness Premium Club?

COB Squash & Fitness Premium Club znajduje się przy Wesoła 3, 40-631 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do COB Squash & Fitness Premium Club?

Można skontaktować się z COB Squash & Fitness Premium Club pod numerem +48 796 124 124

Jak można dotrzeć do COB Squash & Fitness Premium Club?

Do COB Squash & Fitness Premium Club można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements