Opinie

  1. Katarzyna Chlebowicz-Dejtrowska ★★★★★

    To już nasz kolejny pobyt w tym obiekcie. Świetna lokalizacja oraz infrastruktura na miejscu (narciarnia, spa oraz pralnia). Bardzo czysto i ładnie, duże mieszkanie. Dodatkowym atutem jest bliskość stoku. Na pewno wrócimy ponownie.

  2. Paweł Meller ★★★★☆

    Nasza opinia dotyczy apartamentu nr 14. Idealny apartament dla pary, posiadający wszystkie potrzebne udogodnienia. Klimat tworzyła otwarta przestrzeń dachowa z widoczną więźbą oraz bardzo ładny widok z okna i balkon. Duży wybór gier planszowych. Lokal miał też kilka mankamentów: - najbardziej raziły zalaminowane kartki z regulaminami, ostrzeżeniami czy wręcz „starszakami” - pęknięta deska sedesowa - uginający się brodzik - gdzieniegdzie pajęczyny. Po usunięciu tych kilku elementów będzie to naprawdę świetne miejsce. Polecamy.

  3. Michał ★★★★★

    Polecam każdemu kto po długim dniu spędzonym na szlaku chce odpocząć. Ciche miejsce na uboczu, czysto dookoła. Pokoje dobrze wyposażone, z pięknym widokiem na góry, a w tle szumiący strumień. Na miejscu sauna i jacuzzi. Szybki I bezproblemowy kontakt z obsługą obiektu.

  1. B. ★☆☆☆☆

    Cztery lata temu byłam w tym obiekcie i wystawiłam bardzo pozytywną opinię. Niestety obecny pobyt w apartamencie nr 13 to zupełnie inne doświadczenie – rozczarowanie, stres i brak komfortu. Już od dnia przyjazdu z sufitu kapała woda. Zgłaszałam problem wielokrotnie, ale obsługa bagatelizowała sytuację – pytając mnie, czy „nas zalewa, czy tylko kapie”. Dla mnie to żadna różnica – zapłaciłam prawie trzy tysiące za tydzień w pełnowartościowym apartamencie, a nie w lokalu, w którym muszę omijać miskę w przejściu, postawioną przez personel pod naszą nieobecność i bez naszej zgody. To nie jest rozwiązanie problemu, tylko jego zamiatanie pod dywan i naruszenie naszej prywatności. Po stanie sufitu widać, że ten problem nie pojawił się wraz z naszym przyjazdem – są wyżłobienia od wody i wyraźne przebarwienia. Nie mam pewności, czy w suficie nie rozwija się grzyb. Jak można wynajmować apartament w takim stanie i jeszcze bagatelizować zgłaszany problem, nie oferując gościom zmiany lokalu? Ciekawe, ilu turystów zostało tak potraktowanych przed nami. Co gorsza, mój syn poślizgnął się na mokrej podłodze i upadł. Obsługa nawet nie zapytała, czy coś mu się stało. Nie zaproponowano nam zmiany apartamentu, choć taki obowiązek powinien spoczywać na ośrodku – jedynie „z łaską” obiecano zwrot kosztów za jedną dobę, którego do dziś nie otrzymałam. Dodatkowo tłumaczono nam, że awaria dotyczyła innego apartamentu, tymczasem w sobotę do apartamentu nr 14 wprowadzili się nowi goście i znów w naszym zaczęło mocniej kapać – co budzi poważne wątpliwości co do uczciwości i profesjonalizmu obsługi. Czystość również pozostawia wiele do życzenia: toaleta żółta od środka, kabina prysznicowa w takim stanie, że bałam się wejść bez klapek. Na wyposażeniu zabrakło podstawowych rzeczy: nie było ściereczki do wycierania naczyń, worków do segregacji śmieci (choć wymaga się od gości segregacji), a papieru toaletowego dostaliśmy zaledwie 5 cienkich rolek na tydzień dla trzyosobowej rodziny. Wszystko to musiałam kupić sama w trakcie pobytu. Cały urlop spędziliśmy w stresie i irytacji – zamiast wypocząć, musiałam martwić się kapiącą wodą, niebezpieczeństwem poślizgnięcia, omijaniem miski i ignorancją obsługi. Apartament może i wygląda ładnie, ale sposób, w jaki traktuje się tutaj gości, sprawił, że wyjeżdżam zmęczona i rozczarowana. Już tu nigdy nie wrócę – głównie przez brak profesjonalizmu i lekceważące podejście do klienta. Patrząc zresztą na opinie innych osób i odpowiedzi personelu – można sądzić, że takie właśnie jest ich podejście do gości. Bardzo się zawiodłam.

  2. Sylwia ★★★★☆

    Plusy: Apartament w bardzo dobrej lokalizacji, spokojny, z dala od ruchliwej ulicy, chociaż trafiliśmy na sąsiada, który kosił trawę przez 3 z 4 dni naszego pobytu. Balkon ok choć widok na góry skromny. Blisko karczma Ciosana ze smacznym jedzeniem. Minusy: Niewygodna kanapa, ciężko ustawić wodę pod prysznicem. Ogólnie mieszkanie ok choć słabo wszystko rozplanowane. Widać że robione na szybko i aby zmieścić jak najwięcej ludzi. 6 osób się tam nie pomieści, gdyż kanapa nie nadaje się do spania. Poprosiliśmy też o przysługę gospodarza, ale nie był chętny aby pomóc (sprawa była blacha ale podejście także ma znaczenie). Brak informacji, że kod do apartamentu dostaniemy właściwie w ostatniej chwili przed zameldowaniem się. Już myślałam że go nie dostaniemy, trzeba było się upominać.

  3. Joanna Bożek ★★★★★

    Bardzo pozytywnie oceniam warunki wypoczynku w apartamencie Złoty Widok w Szczyrku ul. Olimpijska 37 . Obiekt położony w świetnym miejscu z daleka od aut i zgiełku . Dobrze skomunikowany nawet dla tych bez samochodów ( punktualnie kursują autobusy linii 120 z Bielska Białej i na całej długości Szczyrku ) . Warunki w apartamencie zapewniają wszystko do komfortowego wypoczynku po górskich wędrówkach . Apartamenty odnowione i bardzo czyste z balkonami , co pozwala podziwiać widoki nawet wieczorami i nocą . Polecam .

  1. adam jesionka ★★★★★

    Apartament spełnił nasze oczekiwania. Milo, czysto, piękne widoki. Personel przyjazny i pomocny. Zostało nam jeszcze wiele szlaków do przejścia, z pewnością tam wrócimy. Polecamy

  2. Michał Rutkowski ★★★★★

    Zdecydowanie polecam. Mieszkania wyposażone we wszystko co niezbędne. Trafił się nam apartament nr.1 - składa się z salonu z aneksem, osobnej zamykanej sypialni oraz łazienki i balkonu. Wszystkie drzwi wejściowe wyposażone w zamki szyfrowe, po dokonaniu rezerwacji otrzymuje się SMS kody do wejść oraz informacje o zasadach. Miejsce parkingowe przypisane jest do konkretnego mieszkania. Miejsce oddalone jest dość znacznie od centrum Szczyrku, w okolicy cisza, spokój i piękne widoki.

  3. Tomasz Jasnos ★★★★★

    Czytając pozostałe opinie postanowiłem opisać jak to wyglądało u nas. Personel przyjazny, pokój duży i czysty. Wszystko posprzątane i nowe. Co do hałasu to słychać odgłosy z góry (mieliśmy apartament na dole) ale nie są to jakieś uciążliwe hałasy. Nic nie wiało i nie piszczało. Co do miejsc parkingowych to te zadaszone faktycznie są wąskie ale osobowe auta się zmieszczą (tyle że jedna strona trzeba zaparkować bliżej ściany). Ogólnie apartament oceniam bardzo pozytywnie.

  1. Anna Nowak ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka to za dużo. Apartament zastaliśmy brudny, wszędzie pełno kurzu, za łóżkami papierki, i inne stare śmieci. Brak żadnej ścierki, ani gąbki do zmywania naczyń, już nie mówiąc o plastikowym obskurnym koszyku na umyte naczynia, który dawno powinien wylądować w koszu na śmieci bo przyprawiał o wymioty. Po opuszczeniu apartamentu wszystko zostawiliśmy w jak najlepszym porządku, nie miało miejsce aby zostały zniszczone jakiekolwiek rzeczy, po czym po tygodniu z konta zostały ściągnięte pieniądze za niby uszkodzone rzeczy. Nie otrzymaliśmy żadnych zdjęć ani dowodów, że rzeczy są zniszczone, a pieniądze nie małe zabrane z konta. Nie polecam nikomu takich apartamentów i nie życzę nikomu takich niesprawiedliwych sytuacji które niestety nas spotkały.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Złoty Widok Ski & Spa?

Złoty Widok Ski & Spa znajduje się przy Olimpijska 37 A, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Złoty Widok Ski & Spa?

Można skontaktować się z Złoty Widok Ski & Spa pod numerem +48 530 770 077

Jak można dotrzeć do Złoty Widok Ski & Spa?

Do Złoty Widok Ski & Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements