Opinie

  1. Joa K ★☆☆☆☆

    Chleb kupiony w piątek wieczorem, w poniedziałek rano jest cały splesnialy i nie mam czego zabrać na sniadanie do pracy, pomimo prawidlowego przechowywania. Drożdzówki puste w środku. Ciasto bardzo sztuczne, margarynowe. No dramat. Z tego miejsca pozdrawiam serdeczną i miłą Panią Bożenkę, która jako jedyna trzyma tam poziom.

  2. Jacek Jagosz ★☆☆☆☆

    Z utęsknieniem czekam czasów, kiedy tego typu „janusze gastronomii” upadną. Kupiłem kanapkę z szynką oraz jagodziankę. W kanapce z szynką był jeden cieniutki plasterek szynki, ledwo wyczuwalny. Powinna się nazywać „kanapka z warzywami i być może z szynką”. Może się nie znam, może jestem roszczeniowy, ale uważam, że w kanapce z szynką powinna dominować szynka. Przejdziemy do jagodzianki. Zapłaciłem za nią 9,90. Okazało się, że jest pusta w środku, wysmarowana tylko jakimś dżemem. Nie można w ten sposób prowadzić biznesu, oszukując klientów. Zapłaciłem 18zł za kanapkę z szynką i jagodziankę. Nie posmakowałem ani szynki, ani jagód.

  3. Konrad Ruciński ★★☆☆☆

    Stoi kolejka a obsługa na telefonie

  1. Sylwia Jojko ★★☆☆☆

    Drożdżówka z serem? Tylko gdzie ten ser? Suche drożdżowe ciasto…

  2. mario romario ★☆☆☆☆

    Najgorsze ciasto snikers jakie w życiu jadłem. W zasadzie „snikers” tylko z nazwy. Nasączone alkoholem niskiej jakości ciasto kakaowe z niewielkim dodatkiem zmielonych orzechów włoskich. Większość wylądowała w koszu.

  3. Viper ★☆☆☆☆

    Sprzedają kanapki po terminie !!!

  1. Piotr Szarek ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat. Ta starsza Pani musi naprawdę nienawidzić swojej pracy. Za każdym razem jak coś tam kupowałem czułem się jakbym przeszkadzał tej Pani. Rzuca paragonem i jest nieprzyjemna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia Wilamowice?

Piekarnia Wilamowice znajduje się przy Sarni Stok 2, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Piekarnia Wilamowice?

Do Piekarnia Wilamowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements