Opinie

  1. Mikołaj Łodej (Hisune) ★★★☆☆

    Kręgle jak kręgle, ale za tą cenę to powinno być to lepiej utrzymane. Lokal mały, miejsca nie za dużo. Jakiś większych problemów z graniem nie było, poza tym że tor jest krzywy.

  2. Szymon Pożoga ★★★★★

    Odziwo wbrew innym opiniom sala posiada dwie normalne klimatyzację przez co pomimo gry w kręgle nie było gorąco (a na dworze było 32 stopnie) . Obsługa miła, cena też myślę adekwatna.

  3. Jan ★☆☆☆☆

    Strasznie gorąco i śmierdzi jakimś grzybem, kanapy całe poździerane, toalety zniszczone, jeśli chodzi o obsługę to pani jest okej ale własciciel chamski, szkoda kasy

  1. Tygrys Tv ★☆☆☆☆

    To nie pierwsza kręgielnia w której byłem i ta jest najgorsza. Kanapy zniszczone, bark klimatyzacji przez co czujesz się jak w Amazonii ( są dwa wiatraki na cztery kanapy jednak nic to nie daje, właściciela to nie obchodzi ). Kule do kręgli moim zdaniem są już zużyte przez co nie są celne. O toaletach wolę nie wspominać bo były złe. Nie polecam tego miejsca.

  2. Mariusz Połetek ★☆☆☆☆

    Tory są jakie są ale da się grać. Niestety brak wentylacji sprawia że jest bardzo duszno i po 30 minutach byłem cały mokry od potu. 2 wentylatory na 4 tory to jakaś kpina. Nie polecam tego miejsca. Ale 1 gwiazdka zasłużoną bo udało się rozegrać ta partyjkę w kręgle.

  3. Patryczke_XD ★★☆☆☆

    Nie mam pojęcia od czego zacząć, natomiast z pewnością po wejściu do kręgielni uderza w nas zwrotnikowe, wręcz tropikalne powietrze które chłodzone jest jedynie dwoma malutkimi wiatrakami. Generalnie w regulaminie kręgielni powinno być zaznaczone że przebywanie w niej dłużej niż godzinę może skończyć się udarem cieplnym, zwłaszcza podczas wysiłku fizycznego jakim jest gra w kręgle sama w sobie. Oprócz tego, zaraz po rozpoczęciu gry mocno w oczy rzuca się niepoprawnie działająca instalacja obsługująca grę w kręgle, a dokładnie chodzi o zacinające się kręgle, złe naliczanie punktów i pouszczerbywane/uszkodzone kule do gry. Kolejna przykra sprawa to stan toalet, które bardziej przypominają te dworcowe aniżeli te z kręgielni czy restauracji (bo możemy tu również zjeść, choć osobiście nie testowałem). Zapchane pisuary, uszkodzone toalety, popękane deski i niehigieniczne otoczenie. Na koniec zostawiam ceny, które osobiście uważam, nie są zbyt wygórowane jeżeli chodzi o samą grę w kręgle, powiedziałbym że nawet dość atrakcyjne jeżeli idziemy pograć w więcej jak dwie osoby. Jedzenie, przekąski i picie plasują się raczej w granicach cen umiarkowanych względem podobnych miejsc. Podsumowując, kręgielnia z pewnością z swoim klimatem, zdatna do gry jeżeli ktoś nie zwraca uwagi na szczegóły a idzie swoisto porzucać kulą w kręgle. Dla osób bardziej wymagających polecam przejechać się na kręgle gdzieś dalej.

  1. Wojciech Kiełek ★☆☆☆☆

    W dniu wczorajszym byliśmy na kręglach. Niestety,ale z wizyty na wizytę coraz gorzej. Kręgle się zacinają. Po zbiciu wszystkich kręgli,zostały nagle jeszcze 3 do zbicia. Toalety brudne i śmierdzące. Opinie innych ludzi potwierdziły się. Kręgle na sznurkach ,totalna porażka. Po rozmowie z obsługą dowiedziałem się ,że kręgielnia ma ponad 10 lat i od tej pory nie było remontu. Kanapy brudne,popękane. Brak klimatyzacji,jedynie wentylatory,które „mielą” powietrzem. Kule zepsute z odpryskami,kule nagle skręcają. Cena nie adekwatna do jakości. Lepiej pojechać do Kielc lub do Skarżyska. Może właściciel w końcu wyciągnie jakieś wnioski i zrobi remont lokalu? Nie polecam,na pewno już więcej nie skorzystamy z tej kręgielni.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kręgielnia Atlantyda?

Kręgielnia Atlantyda znajduje się przy Szkolna 14b, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kręgielnia Atlantyda?

Można skontaktować się z Kręgielnia Atlantyda pod numerem +48 695 375 650

Jak można dotrzeć do Kręgielnia Atlantyda?

Do Kręgielnia Atlantyda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements