Lokal jest ładny, ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Kręgle ciągle się zawieszają, a pracownik zupełnie nie reaguje na prośby o ponowne uruchomienie toru. W ciągu dwugodzinnej gry mieliśmy łącznie około 30 minut przestoju. Niestety, nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Foto Miki ★★☆☆☆
-
Blanka Sobczyk ★★★☆☆
To miejsce jest super ale na bawialni polecam uważać na wieży na której brakuje tych sznurków. Ale to jeszcze nic ! Obsługa to porażka gdybym nie przechodziła koło obsługi to był zawsze jakiś problem. Dziecko mówiło że maszyna nie wydała mu żetonów a obsługa miała to gdzie nie polecam
-
Angelika Madej ★★☆☆☆
Niestety muszę przyznać, że wizyta w tej restauracji pozostawiła po sobie spory niedosyt. Zacznę od pozytywów: pizza, którą zamówiliśmy, była naprawdę smaczna, a obsługa – choć bardzo miła – to jednak mocno nieogarnięta. Dwukrotnie przyniesiono nam dania przeznaczone dla innych stolików, co nie świadczy dobrze o organizacji pracy. Ceny są zdecydowanie przesadzone. 14 zł za dzbanek wody z cytryną, która ewidentnie jest wodą z kranu, to spora przesada. Zestaw dziecięcy (frytki i 4 małe nuggetsy) za 32 zł wyglądał i smakował jak żywcem przeniesiony z McDonalda – niestety, nie w tym dobrym sensie. Dodatkowo, niestety, kwestie czystości pozostawiają wiele do życzenia. Menu było brudne, na stole nie było nawet chusteczek, a butelki z maggi i olejem były oblepione i nieestetyczne. Taki poziom higieny w lokalu o takich cenach nie powinien mieć miejsca. Podsumowując – jedzenie (poza pizzą) przeciętne, ceny nieadekwatne do jakości, a czystość i organizacja obsługi mocno rozczarowują. Miejsce z potencjałem, ale wymaga pilnych zmian.
-
Daria Biskup-Kozik ★★☆☆☆
Siedzę tu już prawie godzinę... po 25 minutach czekania i poproszeniu żeby ktoś podszedł przyjąć zamówienie i kolejnych 5 minutach udało się!Zamówiliśmy ! Kolejne 40 minut, pojawiła się pierwsza, lekko spalona zamówiona pizza. Na dalsze nadal czekamy... Następne 5 minut i są kolejne spaleńce. Dzieci chciały wodę, kolejne 15 minut, ale przyszła dopiero po upomnieniu. Obłożenie lokalu może 40% na początku, teraz już ze 20%. Pizza smaczna. Pyszna oliwa.
-
Patryk Bzymek ★★★★★
Super miejsce do gier i zabaw. Do wyboru mamy kręgle dużo stanowisk trzy stoły bilardowe, restauracja, bajkolandia dla dzieci zwykle jest tam dużo osób rezerwacje trzeba składać dużo wcześniej
-
Natt ★☆☆☆☆
Nie da sie dodzwonić do kregielni w celu zarezerwowania toru. Po przyjeździe okazało sie że nie ma juz wolnych. Zapytałam Pani z obsługi jaki jest numer bo nikt nie odbiera. Usłyszałam, że w piątek były tylko dwie osoby na zmianie i nie było możliwości odebrania telefonu. Jakoś ciężko uwierzyć ze w piątek zaraz po otwarciu jest taki ruch albo w sobote również zaraz po otwarciu nie ma nikogo kto odebrałby telefon. W późniejszych godzinach też dzwoniłam i też nikt nie odbierał. Pani z obsługi opryskliwa. Nie polecam.
-
Wojtek Cedro ★★☆☆☆
Niestety nie mogę pochwalić kombinatu za zamówioną pizze Peperoni, czas oczekwiania super zamówienie zostało dostarczone bardzo szybko, obsługa przemiła i uczynna (serdecznie pozdrawiam). Na tym kończą się pozytywy :( . Zamówiona pizza niestety poniżej przeciętnej, ciasto kluch chyba niedopieczony zakalec, miejscami całkowity jego brak, góra bardzo tłusta i ociekającą. Sosy zdecydowanie do wymiany na bardziej wyraziste, o ile jeszcze czosnkowy w miarę przyzwoity to sos pomidorowy smakuje jak rozwodniony koncentrat, po małej degustacji wogole go nie ruszyłem . Mam nadzieję ze to był tylko wypadek przy pracy i jednorazowa "wtopa". Nie skreślam Waszej pizzy całkowicie i chętnie jeszcze raz sie wybiorę z nadzieją, że będzie na plus.
-
Milena Kasprzak ★★★★★
Bardzo fajne miejsce, można smacznie zjeść a dzieciaki mogą wyszaleć się na salce zabaw. Salka super bo każde dziecko znajdzie coś dla siebie bo są i klocki i zjeżdżalnia wykla i pontonowa. Jedyny mały minusik to przy stolikach przy salce jest zimno bo niestety wpada zimne powietrze z zewnątrz.
-
Tomasz Fischer ★★★★★
W drodze, mijając Skarżysko zboczyliśmy z drogi głodni szukając restauracji w Google. To jest „must see” miejsce. Bardzo smaczny łosoś z ziemniaczkami, należy prosić o dużo sosu klonowego do ryby jest przepyszny. Mila obsługa, miejsce nieco na uboczu ale przestronny nowoczesny obiekt, piękna aranżacja wnętrza. Polecamy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kombinat Formy?
Kombinat Formy znajduje się przy Rejowska 99, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kombinat Formy?
Można skontaktować się z Kombinat Formy pod numerem +48 512 507 507
Jak można dotrzeć do Kombinat Formy?
Do Kombinat Formy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku