Absolutnie nie polecam ! Wyszłam z gorszym bólem zęba niz weszłam .
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Gapińska ★☆☆☆☆
-
Emilia Gos ★★★★★
Chodziłam kilka lat do pani Uchniewskiej. Naprawdę o złotym sercu i podejściem do osób naprawdę które boją się dentysty ale pani doktor zrobiła wszystko żeby strach minął. Dziękuję za fantastyczne podejście ❤️❤️❤️
-
Natalia Rychlik ★★★★★
Byłam kilka tygodni temu na wizycie z 4 letnim synkiem, Pani doktor Taisa Nalyvaiko robiła synkowi dwie dolne 5. Wraz z Panią asystentka zajęły się z moim synkiem wzorowo. Były mile, ciepłe, wyrozumiałe, a synek siedział bardzo grzecznie. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze z uśmiechami na ustach, bez nerwówki i bez pośpiechu. Panie znalazly synkowi plomby w takich kolorach jakie sobie zażyczyl, co wywolalo u małego ogromną radość. Panie powtarzały synkowi jaki jest dzielny i odważny, a on później przez tydzien każdemu opowiadał jak panie go wychwaliły i jednocześnie chwalil sie "kolorowymi zębami" :D Jestem zadowolona z podejścia do dzieci, dzięki takim lekarzom dzieci nie boją się wizyt u stomatologa. Na koniec oczywiście były baloniki i naklejki :) Wstawiam zdjęcie zrobione za zgodą pań :) podkreślę, że to zdjęcie najlepiej oddaje atmosferę całej wizyty, pozdrawiam :)
-
Marcin Marcin ★★★★★
Godzina 18:40 - awaria mleczaka 9-cio latka, podparta płaczem i dużym bólem, nikt nie odbiera niestety telefonów w „tym” mieście. Przez przypadek zaglądamy do gabinetu i mega miłe zaskoczenie, Panie już przygotowane do zakończenia pracy a mimo to bardzo chętnie pomagają i proszą dzieciaczka odrazu na fotel widząc jego ból……..MEGA PODEJŚCIE rzadko ostatnio spotykane!!!! jeszcze raz bardzo dziękuje.
-
One One ★☆☆☆☆
Najgorszy gabinet w Płocku w jakim byłam. Obsługa tragedia.
-
Iwona Mielczarek ★★★★★
Mam straszną dentofobie sam zapach wchodząc do gabinetu powoduje u mnie silne emocje nie wspominając o skoku cisnienia patrząc na narzędzia stomatologiczne jednakże zmuszona byłam do pójścia na wizytę i tu ku mojemu zdziwieniu Pani doktor Uchniewska tak przeprowadzila mnie przez całą wizytę że po wszystkim czułam się wręcz rozlużniona spokojna i nie czułam strachu.Zapisałam się na kolejne wizyty.Doktor Uchniewska przesympatyczna empatyczna osoba jej mily głos i podejscie do pacjenta na najwyższym poziomie. Polecam bardzo .
-
MiHT ★☆☆☆☆
To co mi wstawiono, w miejsce mojego złamanego zęba to jakaś masakra. Średnio co pół roku wszystko wypada/odkleja się. Odkąd mam to coś w buzi to jedzenie czegokolwiek stało się dla mnie prawdziwą traumą. Robota bardzo marna. Nie polecam.
-
Marzena Goćkowska ★★★★★
Polecam .mila obsługa. Pani doktor Uchniewska bardzo precyzyjny stomatolog .Super wyrywa zęby.Doskonale tłumaczy i doradza.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres UŚMIECH?
UŚMIECH znajduje się przy Czwartaków 16, Podolszyce, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do UŚMIECH?
Można skontaktować się z UŚMIECH pod numerem +48 508 383 281
Jak można dotrzeć do UŚMIECH?
Do UŚMIECH można dotrzeć, korzystając z poniższego linku