Opinie

  1. Nika ★☆☆☆☆

    Pani doktor jest przemiła i sympatyczna, dlatego Jej zaufałam. Niestety, z leczeniem zębów Jej nie po drodze. Poszłam z bolącą 4, Pani zabrała się za poprawkę estetyczną górnej 2. Ząb po 2 tygodniach mi pękł i to przy samym dziąśle. Pani zostawiła mnie z niczym, żadnej pomocy, żadnego zwrotu pieniędzy.

  2. Jacek Sabalski ★☆☆☆☆

    Przestrzegam przed panią doktor, robiła mi leczenie kanałowe 2 zębów, oba zęby do ponownego leczenia. W jednym z zębów nie znaleziony kanał przez 4 wizyty, co kosztowało mnie 2 miesiące silnego bólu. W drugim nie wypełnione kanały do końca . Pani doktor jest miła czym wzbudza zaufanie, niestety trzeba za to słono zapłacić późniejszym bólem i kosztami za ponowne leczenia.

  3. Sylwia N ★☆☆☆☆

    Z całym szacunkiem i sympatią dla p. doktor ... każdy ząb leczony kanałowo- mój i mojej rodziny - był delikatnie mówiąc schrzaniony. Kanały nie wypełnione, pozostawione narzędzia chirurgiczne. Ponowne leczenie zębów było bolesne i bardzo kosztowne.

  1. Joanna W-cz ★★★★★

    Pani Doktor to cudowna osoba, profesjonalna a przy tym miła, ciepła i troskliwa. Polecam każdemu kto jeszcze do niej nie trafił :) Dziękuję Doktor Basiu za wyrozumiałość, delikatność i fachowość. Jesteś Autorem mojego uśmiechu.

  2. Ewa Gontarek ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam za brak uczciwości i profesjonaluzmu. Pani doktor zepsuła mi leczac kanałowo 5 zębów. Wkrótce po zakończeniu "leczenia" zaczął mi dokuczać pierwszy z zębów. Po przeswietleniu wszyztkich zębów już u innego stomatologa okazało się że kanały są niewypelnione, pozostawione są w nich narzędzia stomatologiczne ( nawet po 3 w jednym kanale) . Niestety bardzo kosztowne przeleczenie ww zęba nie przyniosło rezultatu i należało go usunąć. Nadmienię, że Pani Pesta wiedziała co robi - za każdym razem zlecala przeswietlenie przed i po "leczeniu", po czym zdjęcia wyrzucala do kosza. W tym momencie "odzywiają się" kolejne zęby spaprane przez p. Pestę. Nie mam żalu że Pani Pesta nie umie leczyć kanałów, ale o to że nieuczciwe udaje że umie, niszczy ufnemu pacjentowi zęby i jeszcze bierze za to pieniądze. Należało uczciwie pokierować do specjalisty który zajmuje się tym profesjonalnie, a tacy w Płocku są.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet stomatologiczny Barbara Pesta?

Gabinet stomatologiczny Barbara Pesta znajduje się przy aleja Armii Krajowej 35, Podolszyce, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet stomatologiczny Barbara Pesta?

Można skontaktować się z Gabinet stomatologiczny Barbara Pesta pod numerem +48 606 949 643

Jak można dotrzeć do Gabinet stomatologiczny Barbara Pesta?

Do Gabinet stomatologiczny Barbara Pesta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements