Kupiłem sobie dziś przecieraki za dobrą cenę, a co najważniejsze smakowało i się najadłem. Na jedzenie czekałem maksymalnie 10-15 minut. Plusem jest też darmowe picie, np woda z cytryną. Muzyka jest przyjemna. Cieszę się że tu przyszedłem i na pewno jeszcze kiedyś wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksander Stefański ★★★★★
-
Łukasz Szczepański ★★☆☆☆
Placek po węgiersku jedna wielka porażka Placek był obrzydliwie gruby i nasączony litrami oleju. Mięsa bardzo malutko ,troszeczkę ogórka ogólnie niewypał. Plusem jest tani dowóz
-
BoltinCrib ★★★☆☆
Dobre miejsce na domowe jedzenie w przystępnej cenie. Smakowo duzo zależy od tego co sie wezmie. Gulasz i kapusniak były dobre, jednak devolay był sporym zawodem. Na duży plus darmowe picie.
-
8przemoo ★★★★★
Jedzenie duże i fajne, ale smakowi trochę brakowało, kotlety takie bez smaku, dobre miekilkie duże, sera opór, ale przyprawienia brakowało. Placek super, mięsko wielkość ale surówki brakło i sosu zamiast ketchupu i majonezu. Śmiało można przyjść i zjeść dużo i dobrze w dobrej cenie.
-
Przebyslaw Przebyslawski ★★★★★
Obsługa miła i pomocna ale najważniejszą zaletą tego miejsca jest świeże i smaczne jedzenie. Rzadko się zdarza taka wysoka jakość potraw. Polecam !!!
-
Dorota Chełmińska ★☆☆☆☆
Dzisiaj zamówiliśmy placki po węgiersku. Szczerze ? Jeden wielki niewypał. Zamawialiśmy wcześniej i były o wiele lepsze. Dzisiaj dostaliśmy placka mega grubego przez co w środku był surowy. Do tego gulasz hmmm nie da się tego nazwać gulaszem nawalone mięsa dodam,że mięso mega tłuste aż na sam widok robilo się niedobrze. W środku 2 plasterki ogórka i cebula...zero sosu jedynie po placku polane sosem czosnkowym i ketchupem. Osobiście nie polecam.... Ja na pewno więcej nie kupię z tej restauracji jedzenia.
-
Special Guest ★☆☆☆☆
EDIT: Albo Sala bankietowa albo restauracja???? Jaja sobie robicie? Ktoś nie robi zakupów na obiad bo wie że zje dziś u was a rano okazuje się że tylko wynos bo sala wynajęta. Na wynos wam nie idzie, bo bardzo długo się czeka na obiad i jest zimne. Szkoda bo byliście faworytami dla mnie ale czas zmienic lokal.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Niebo w Gębie?
Niebo w Gębie znajduje się przy Ignacego Łukasiewicza 28, 09-400 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Niebo w Gębie?
Można skontaktować się z Niebo w Gębie pod numerem +48 510 553 560
Jak można dotrzeć do Niebo w Gębie?
Do Niebo w Gębie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku