Opinie

  1. Artur Skrzyński ★★★★★

    Z pewnością mogę podzielić się moją opinią na temat tego miejsca rozrywki. Atmosfera w klubie disco często sprzyja dobrej zabawie i tańcom do białego rana. Muzyka, jaką można tam usłyszeć, zazwyczaj jest energiczna i zachęca do ruchu. Dobrze dobrane oświetlenie i wystrój wnętrza potrafią stworzyć wyjątkowy klimat. Uważam, że to idealne miejsce dla osób, które chcą się zrelaksować i spędzić czas w miłym towarzystwie.

  2. Ola Aleksandra ★★☆☆☆

    8.03.25r. No nie nie nie Wchodząc na salę juz czuć bylo smród potu i fajek elektrycznych Tak to tylko dym ale jak kilkanaście osób pali przy takiej ilości ludzi i każdy ma inny zapach to sorry ale to przeszkadza Powinien Być zakaz palenia takich papierosów w takich pomieszczeniach. Przyjemny to tylko pan w szatni. Przy barze zamiast kupić i odejść to ludzie robią sztucznych tłok. Stoją i Nie wiadomo po co tam stoją zeby się oprzec chyba tylko. Ciężko dostać się po napój. Zero whisky smakowej no limonkow a byle ale ani Jim brzOskwiniowej ani ballentines cherry czy teraz nowe powychodzily, nic Toć to klubu bowinien być wybór Pani która sprzątała dbała by było czysto w toalecie to duzY plus. No i muzyka... Moi drodzy Skolim jest ok ale do posłuchania nie tańczenia Tak samo łzy "agnieszka dawno tutaj nie mieszka" czy "facet to świnia" No nieee Można posłuchać myjąc okna czy ot tak sobie ale nie w klubie Jest tyle kawałków klubowych i dj powinien zauważyć jak puszczał np silence remix czy "now we are free" też remix to był klimat klubu Mamy kilka klubów jak na Płock mało I wszędzie jest ten sam problem Nie mówię że złe piosenki były ale nie do klubu Nie nie nie Może za mało wypilam ale Nie o to w tym chodzi przeciez Ochroniarze powykręcani jak szpadle, sami siebie powinni wyprowadzić.

  3. Krzysztof Stefanicki ★☆☆☆☆

    Wdg mnie ochroniarze zaczepiają gości na dyskotece, prowokują do bicia (jeden pchnął silnie mojego brata), a jak się goście stawiają i chcą słusznie zadośćuczynienia to ich wyprowadzają z lokalu jak bydło i bywa że biją. Byłem świadkiem dramatów pod siedzibą klubu... Karygodne zachowanie, takie tylko w Memories... Dziwię się że tam ludzie chodzą...

  1. Mariusz Maniek ★☆☆☆☆

    Hamstwo ochroniarzy szczególnie pana z tatuażem na twarzy był totalnie agresywny wyrzucono nas zanic pani ochroniarzowi z tatuażem na twarzy się nie spodobało że razem z żoną jesteśmy przy końcu baru hamskie zachowanie właściciela próbował już lecieć z rękoma pseudo klub pełen cwaniaków ochroną niewidzi pijanych na sali zajmują się czymś innym bo ich energia roznosi za bardzo

  2. Mariano P ★☆☆☆☆

    Bylśmy dzisiaj z mężem w memoris się pobawić wszystko było niby ok ale zwróviła naszą uwagę zachowanie ochroniarza z wytatułowaną buzią ale Popek i zachowanie miał jakby miał syndrom niespokojnych nóg do czasu nie byliśmy wypici staliśmy przy barze żeby odpocząć po tańcach a gość zaczął mnie popychać jak bym coś złego zrobiła mówie ok popchnął mojego męża który niestety jest mężczyzną z zasadami więc ustał w kolejce niby po drinka chcąc porozmawiać z właścicielem właściciel zamiast próbować zweryfikować sytuację zaczął nam ubliżać a ochroniarz ewidentnie był pod wpływem narkotyków mąż chciał zadzwonić po policję ale mu nie pozwoliłam bo bałam się o nasze bezpieczeństwo i wolałam jak najszybciej się z tamtąd ulotnić dla mnie jest to szok koleś który prawie żygał pod barem było ok drugi co z krzesła wielokrotnie spadał było ok a my co pod barem odpoczywaliśmy po tańcach koleś Ala ochroniarza wytatułowaną buzią zaczął mnie popychać bez powodu a jak mąż się stawił za mná to od właściciela zamiast jakiekolwiek wsparcie to dostał pogróżki i to źe czuliśmy się niebezpiecznie szoki niedowierzanie

  3. Mariusz Olak ★☆☆☆☆

    Wiejska impreza ochrona to szmaciarze muzyka jak że średniowiecza wyrzucają za nic biją z partyzanta istne frajery szkoda czasu i pieniędzy trzymajcie się z dala od tego miejsca

  1. Justyna Olejnik ★☆☆☆☆

    Nie polecam . Obsługa bardzo nie miła , bardzo nie mili ochroniarze .

  2. Marek W ★★☆☆☆

    Nie byłem, ale co to za klub co nie ma strony internetowej? Jakieś szczątkowe informacje w sieci...

  3. Gabi Drozdowska ★☆☆☆☆

    Ochrona do wymiany. Pan Sławek mega gość. Natomiast koleś w jeansowej kurtce,przypominający żabę, kuma mniej niż żaba:) przerośnięte ego. Uważa się za szefa imprezy. Klub 30+ a wpuszcza 16 latki. Gość do natychmiastowej wymiany. Odstrasza gosci. Właściciele proszę przejrzeć na oczy,bo tracicie klientów przez niekompetentnego ochroniarza.

  1. Małgorzata ★★★★★

    Wybór lokalu na zabawę urodzinową był strzałem w dziesiątkę. Dobra muzyka, bardzo miła obsługa. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MEMORIES CLUB?

MEMORIES CLUB znajduje się przy Królewiecka 12, 09-402 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MEMORIES CLUB?

Można skontaktować się z MEMORIES CLUB pod numerem +48 512 748 483

Jak można dotrzeć do MEMORIES CLUB?

Do MEMORIES CLUB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements