Opinie

  1. Nikodem M. ★☆☆☆☆

    Tragedia , za ten survival trzeba zapłacić nie małe pieniądze -60 zł za dobę i za co ?.W okresie zimowe jeszcze gorzej .W pokojach piecyki elektryczne ,w łazience zimno ,brak możliwość zagotowania sobie jedzenia -tylko mikrofala .Nadużywający alkohol nie trudno tu spotkać ..Raczej to coś bardzie przypomina Motel na tak zwany numer .NIE POLECAM.

  2. Nikodem Strong. ★☆☆☆☆

    Tragedia , za ten survival trzeba zapłacić nie małe pieniądze -60 zł za dobę i za co ?.W okresie zimowe jeszcze gorzej .W pokojach piecyki elektryczne ,w łazience zimno ,brak możliwość zagotowania sobie jedzenia -tylko mikrofala .Nadużywający alkohol nie trudno tu spotkać ..Raczej to coś bardzie przypomina Motel na tak zwany numer .NIE POLECAM.

  3. Michał Ściebiura msc ★☆☆☆☆

    Nie polecam: aneks kuchenny wyposażony w mikrofalę i czajnik, kuchni nie ma, zostaje jakiś garmaż do odgrzania lub wifon. Aneks jest w recepcji, więc tam też się je. Tuż koło ogólnodostępnej łazienki, przez którą jest przejście do połowy z dostępnych pokoi. Nasz miał łazienkę, w połowie zajętej przez bojler i pękniętym brodzikiem. Z 5-ciu halogenów w łazience paliły się dwa, doraźnie dostaliśmy lampkę, przepalone halogeny zostały wymienione następnego dnia. Znaczy, najpierw zostałem zapytany, czy mogę sam sobie zmienić. Pan był zajęty paleniem papierosa. Żądają opłaty z góry - UWAGA - właściciel oddał tylko część pieniędzy, twierdząc, że to i tak jego dobra wola. Ale nie dziwcie się: jest początkujący w tej branży, prowadzi serwis samochodowy: KLUGE AUTO - takie wizytówki są do szefa na recepcji

  1. VydRa ★☆☆☆☆

    Kto ten hotel wymyślił ?? Widać że ktoś nie umie prowadzić biznesu, przyjechałem do Płocka na 4-dni na delegacje, warunki mnie przeraziły !! Pokoje bardzo ubogie ściany bardzo osmolone , łazienka kompletna porażka zlew spadł ręczniki ukurzone masakra łóżka niewygodne! . Hotel sprzed PRLU . Nie polecam

  2. Milena Koc ★☆☆☆☆

    Masakra.. zdjęcia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ktoś im niezła robotę odwalił ;/ pajęczyny z pajakami w pokoju, brudny kibel jakby naszego pokoju w ogóle nie posprzątali, włosy pod prysznicem, metalowe skrzypiące, rozwalające sie lozko, klejace sid od brudu meble. Brak fachowej obsługi , nie jestem osobą wymagająca, ale gdy przyjeżdżam i starszy pan nie wie co ja tu w ogóle robię choć dwa razy dzwoniłam w sprawie rezerwacji no to chyba coś jest nie tak. Brak ręczników, papieru toaletowego , brak klucza do drzwi wejściowych po 21 trzeba się kontaktować z ,,obsluga''. Miejsce nastawione na zysk, zero inwestycji w klienta, w spipnej kuchni plastikowe widelce, noże, które oozywisvid po użyciu trzeba umyć i odnieść, cyrk. Przejściowym pomieszczeniem do pokoi jest wspólna LAZIENKA. !, wygląda to w ten sposób , ze idzie sobie rodzinka z torbami z tesco a ty w majtach myjesz zeby. Zenada. Jestebsmy bardzo rozczarowani i nie polecamy.

  3. Jarek P ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM NIKOMU!!! Brud, smród i ubustwo! Na scianach pajeczyny, na podłodze koty z kurzu. W łazience istna tragedia! Grzyb, wszedzie kłaki i jeszcze raz grzyb. I cena! 60 zl za dobe w takim czymś to wielka, dosłownie WIELKA przesada!!! Ja rozumiem że za tą cene nie można spodziewac sie luksusów ale czysto powinno być Jeszcze raz nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Olimpia?

Olimpia znajduje się przy Dworcowa 46, 09-400 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Olimpia?

Można skontaktować się z Olimpia pod numerem +48 242 620 407

Jak można dotrzeć do Olimpia?

Do Olimpia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements