Śliczny nowoczesny hotel oraz życzliwa obsługa. Dużym plusem jest lokalizacja praktycznie na samym dworcu więc jest to do doskonała opcja dla osób podróżujących pociągiem.
Opinie
-
Jakub Kłos ★★★★★
-
Sławek Turowski ★★★★☆
Dobry hotel w centrum miasta. Pokoje nowoczesne, czyste I dobrze wyposażone. Personel miły i uśmiechnięty. Dobre, świeże, smaczne i urozmaicone śniadania. Z minusów: -kabina prysznicowa mogłaby być większa - materace w łóżkach są dość miękkie - śpiących czujnie od samego rana budzić będą zapowiedzi pociągów
-
Olga Toporowska ★★★☆☆
Hotel pełen niespodzianek. Wychodzisz nago z łazienki, a tam pani sprzątająca wchodzi bez pikania, bo ma zgłoszone, że pokój wolny. Oczywiście, to nie wina tej pani :) Hotel połączony z dworcem kolejowym i autobusowym. Na jedną noc.
-
Anna Lidia Głogowska ★★★★★
Fantastyczne miejsce. Pokoje czyste, klimatyzacja, wygodne łóżka, lodówka w pokoju i dużo programów w TV. Żeby nie było za pięknie internet kiepski. Za to kawa i herbata całodobowo. I można o sobie powiedzieć, że spało się na dworcu w Płocku.
-
Ewa Zalejska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu, czystość na medal, usytuowanie, pyszne urozmaicone śniadania, sprzatanie pokoju, poza tym jestem pod wrażeniem samego budynku hotelowego!Wspaniałe rozwiązanie i zarządzanie obiektami!Dla nas Green Hotel to strzał w 10!
-
Grzegorz Biliński ★★★★★
Pierwszy raz w tym hotelu przebywałem będąc na służbowym wyjedzie, Jest bardzo czysty, zadbany i serwują bardzo dobre śniadania. Choć osobiście mi trochę przeszkadzały komunikaty z dworca, słyszalne już nad ranem co sprawiało, że sen był nieco zaburzany (sam mieszkam w spokojnej wsi pod lasem). Pobyt w tym hotelu uważam za naprawdę udany i chętnie wróciłbym tam raz kolejny. Za największy jednak atut uważam obsługę przez Panie na recepcji, tak w rozmowach telefonicznych jak i w samym hotelu, zawsze doglądały czy Gość czuje się komfortowo :), Szczególne podziękowania dla Pań: Marty, Anety i Dominiki Taki mój mały zachwyt... Pozdrawiam serdecznie
-
Wioletta Sas ★★★★★
Czyste pokoje z lodówką. Śniadanie w cenie, w formie szwedzkiego stołu. Spory wybór, plus owoce lub deser. Duża przestrzeń wspólna na jedzenie i odpoczynek. Przez całą dobę jest możliwość zrobienia sobie kawy lub herbaty (ekspres z kawą ziarnistą). Hotel mieści się w budynku dworca kolejowego.
-
Anna Kąkol ★★★★☆
Byliśmy wraz z dziećmi gośćmi hotelu na dwie noce. Pokój studio fajnie rozwiązany, są to dwa osobne pokoje z drzwiami pośrodku (w ten sposób mamy również dwie łazienki). Pokój czysty, jednak koce na łóżkach mogłyby być obszyte (estetycznie to nie wygląda, jeden koc przecięty na pół, wystarczy naszyć np. jakąś lamówkę). Chociaż naszym zdaniem te wszystkie koce i dodatkowe narzutu są zbędne. Jadalnia/stołówka znajduje się na środku piętra budynku, tak jakby na korytarzu. Dostępność jedzenia zależy od godziny kiedy się przyjdzie. My trafiliśmy na spore obłożenie w hotelu. Więc soki i pieczywo dość szybko znikały. Reszta dość różnorodna. Plus za dostępny express do kawy, dzbanek na wodę i mikrofalówkę. Jak na standard takiego hotelu to jest zadowalająco. Parking jest słabo oznaczony, niby tylko dla gości hotelowych a stoją tam klienci pobliskiego sklepu.
-
Łukasz Śliwiński ★★☆☆☆
Od 6 lat wybieram ten hotel i pomijając okres Covid wszystko było w porządku. Do wczoraj. Pokój mały, z widokiem na dworzec PKP, w tym jego urok, bardzo czysty. Naprawdę przyjemnie. Obsługa również uprzejma. Niestety właściciel zatrudnia firmę cateringowa w restauracji i ewidentnie zaczyna brakować nad nią kontroli. Restauracja funkcjonuje do godz 19:30. Jakie było moje zdziwienie gdy ok 18:30 nikogo już nie było, gdyż jak się okazało pracownicy cateringu zwyczajnie stwierdzili, że jest mały ruch i kończą pracę wcześniej. W rezultacie z kolacji nici. Jedzenie nigdy nie było wybitne i miałem tego świadomość. Ot schabowy i ziemniaki. Dzisiejszy czerstwy chleb na śniadanie przelał czarę goryczy. Reasumując. Jako przystanek w podróży tak. Sam hotel bez zastrzeżeń. Firma cateringowa do wywalenia na zb....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GREEN HOTEL?
GREEN HOTEL znajduje się przy Dworcowa 46, 09-400 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GREEN HOTEL?
Można skontaktować się z GREEN HOTEL pod numerem +48 734 126 125
Jak można dotrzeć do GREEN HOTEL?
Do GREEN HOTEL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku