Opinie

  1. Wola Hostel ★★★★★

    Polecam bardzo dobra pizza Zamówienia wlatują na salę bardzo szybko, kobietki zwinne szybciutko sprzątają lokal zawsze czysty, jesteśmy tu któryś raz nie planowanie przejazdem ale zawsze jest pozytywnie bardzo mocno! Sosy dużo i smaczne.

  2. Łukasz Anioł ★☆☆☆☆

    Zamowilem 2 shoarma extra duza w kazdym zestawie po 3 oliwki w jednym zestawie jeden kawalek ser feta troche wiecej oczekuje za wydane 36 zl za jedno danie

  3. Jakub Krzyżanowski ★★☆☆☆

    Jestem klientem K2 w Łęczycy od dłuższego czasu, jednak jakość i smak produktów zalicza solidny regres od mojego pierwszego zamówienia, smak pizzy jest coraz gorszy, choć zależy od posiadanych przez pizzerie w aktualnym momencie składników, ostatnia pizza z tego miejsca nie nadawała się do jedzenia - ser ma nieprzyjemny zapach, ciasto jest twarde, kurczak wysuszony oraz nieodpowiednio przygotowany. Jeśli chodzi o obsługę pizzeri, nie mam żadnych zastrzeżeń, kelnerki dobrze zapisują zamówienie i w moim przypadku nigdy nie doszło do pomyłki, aczkolwiek świeżość produktów jak i smak są losowe. Wnętrze pizzeri zostało zmodernizowane około 2 lata temu, co jest dobrym posunięciem lecz jakość produktów coraz bardziej losowa.

  1. F.D. ★★★☆☆

    Niestety, ale nie da się wysiedzieć w środku pizzerii, bo oczy chcą wypłynąć od pieca. Po wyjściu z pizzerii bolały nas oczy jeszcze przez pół wieczoru. Nawet ludzie uciekali na zewnątrz lokalu. Powinniście w końcu coś z tym zrobić. Druga sprawa to sosy do pizzy. Tragedia. Kiedyś były naprawdę smaczne, a teraz smakują jakby były kupne (w szczególności czosnkowy smakuje jak z marketu). Tortilla, która zamówiliśmy była sucha jak wiór, a chamburger byl polany ketchupem i majonezem. Porażka. Polecam przejechać się do K-2 Poddębice i wziąć z nich przykład jak powinna funkcjonować całą społeczność pizzerii. Pozdrawiam.

  2. wojciech filinski ★☆☆☆☆

    zamówiliśmy duża pizze połowa kurczak ser pieczarki druga połowa pepperoni i dostaliśmy pierwszą połowe z szynką i kurczaka było może z 7 kawałków a w pepperoni 3 plasterki salami pani z obsługi miła ale mało kumata gdy przyszła pizza do dostaliśmy małą zamiast dużej i zapłaciliśmy cene dużej pizzy nie polecam tragedia

  3. Joanna Goławska ★★☆☆☆

    Byliśmy w pizzerii i było tam kilka grup, mimo tego, że zamówiliśmy jako pierwsi i dostaliśmy informację o tym, że na pizzę będziemy czekać 20 minut oraz informacji od kelnerki ze “z każdą kolejną osobą czas oczekiwania będzie się wydłużał” pizzę dostaliśmy po ponad 40 minutach, jako ostatni.

  1. Bartłomiej Bednarek ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka, bo nie można dać mniej. Dlaczego tak nisko? Proszę: - obsługa zachowuje się jakby była niema - w lokalu pełno zdechłych much (są w gniazdkach trucizny na michy typu rajd). Nikt nie zamiata zdechłych - pizza własna kompozycja z 5 składnikami a wygląda jak margarita. - szalę goryczy przelał fakt podania nam niedomytych szklanek na napoje! Jestem bardzo niezadowolony z całości wyjścia do takiej pizzeri. Szkoda, bo sieć K2 znam i jadłem w wielu miejscach w Polsce, w Łęczycy lokal odstaje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria K-2?

Pizzeria K-2 znajduje się przy Aleje Jana Pawła II 7b, 99-101 Łęczyca, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria K-2?

Można skontaktować się z Pizzeria K-2 pod numerem +48 666 845 864

Jak można dotrzeć do Pizzeria K-2?

Do Pizzeria K-2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements