Miałem okazję spędzić jedną noc w hotelu. Nie jest to Sheraton ani Marriot ale nie wiem skąd te niskie oceny. Obiekt wita nas trzema gwiazdkami od wejścia. W rzeczywistości hotel ma już za sobą pierwszą młodość ale pokoje były czyste, łóżka wygodne - nawet dostawki - na bardzo twardych materacach co dla mnie akurat jest super zaletą. Podłoga w łazienkach grzana, woda ciepła, pościel gruba, czysta i pachnąca. Rano śniadanie. Jedyny minus za brak ekspresu do kawy. Poza tym za każdym razem gdy będę potrzebował noclegu w tamtych okolicach, w pierwszej kolejności będę pytał w Michelin.
Opinie
-
Piotr Rodzoch ★★★★★
-
Zenon Matuszyk ★★☆☆☆
Czysto ale tak gorąco że w pokoju nie ma czym oddychać. W nocy nie ma możliwości otwarcia okna bo komary, muchy itp. Śniadanie kiepskie.
-
Ilona Zając ★★★★★
Piekna lokalizacja - zwlaszcza dla milosnikow zwierząt i aktywnego wypoczynku lub osob szukajacych przystanku w dluzszej podrozy. Duze pokoje, przemila i pomocna obsluga. Pan, ktory nas wczoraj meldowal, uchililby nieba swoim gosciom :) Tak sie zlozylo, ze przyjechalismy w przeddzien wesela - piekna sala bankietowa! Super miejsce na taka impreze. Dodatkowy plus za zakaz palenia na terenie calego obiektu, poza wyznaczonymi strefami. Hotel faktycznie potrzebuje trochę milosci i wkladu pracy na odświeżenie wnetrz i uporzadkowanie ogrodow. Kiedys na pewno robil ogromne wrazenie. Chetnie wrocimy przy nastepnej okazji :)
-
Mania Aghtmaal ★★☆☆☆
Pokoje masakra.. szczególnie łazienka; pod prysznicem i na drzwiach prysznicowych włosy poprzednich wynajmujących, słuchawka prysznicowa cała w kamieniu przez co woda ledwo leciała a o drzwiach to w ogóle szkoda gadać... podłogi brudne, ślady po owadach i butach na ścianach. Materace niewygodne, niestety przez dwie noce wcale się nie wyspaliśmy. Jedzenie stare: jajecznica w połowie surowa, szynki nieświeże i śmierdząca sałatka ziemniaczana. Jedzenie od 6 do 10 leży poza lodówką i następnego dnia jest dane dokładnie to samo co leżało dzień wcześniej. Jedynie obsługa miła.
-
mirosław Blicharski ★★☆☆☆
NIEPOLECAM WEKHENDDOWYCH WYPADÓW WYPOCZYNKOWYCH. !!!!. Samemu trzeba wymuszać na innych gościach ciszę nocną ( na korytarzu na piętrze z pokojami stoi stół bilardowy ). Śniadania skromne powtarzalne, posiłki w restauracji w sobotę były wydawane do 16.00 bo pensjonat organizował 18- stke. Impreza miała być do 1.00 ale właściciele ( obsługa ) stwierdzili że goście chotelowi mogą pójść spać godzinę później i do 2.00 impreza trwała na całego. Ściany działowe pokoi porażka. Brak klimatyzacji w pokojach , brak moskitiery w oknach . W takiej sytuacji człowiek jest zdany albo na duchotę przy zamkniętych oknach albo na muchy i komary przy wietrzeniu. Dla mnie te trzy gwiazdki na szyldzie to marzenia właściciela. Ogólnie zdecydowanie nie polecam !!!!!
-
Marek Koper ★★★★☆
Lekki już remont powinien zagościć do tego miejsca. Piękne położenie, normalne ceny za jedzenie i piwo oraz drinki ( oby nie zmienili) Piękne konie, szum drzew - polecam.
-
Paweł “Pawlak” ★★★☆☆
Pokoj lata świetności miał za sobą, ślady po owadach na suficie czy odciski butów na ścianie to już troszkę kole w oczy. Pościel i ręczniki czyściutkie na szczęście. Lokalizacja OK, cisza i spokój. Śniadanie w cenie ale bardzo skromne bylo. Dokupiliśmy obiad ale niestety nie powalił ani wielkością porcji ani smakiem.
-
Anna O. ★★★☆☆
Krótki pobyt z rodziną. Zależało nam na cichym hotelu, spacerze w okolicy. Te warunki spełnione. Świeże powietrze, konie, jakiś strumyk - uroczo. Cena trochę za wysoka w stosunku do standardu. Internet często gubił połączenie. Czasy świetności ma już za sobą - widać po elewacji budynku, wykładzinach. Podstawowy pokój - są tańsze miejsca we Włocławku na tym samym poziomie. Bardzo czysto, uroczy recepcjonista z poczuciem humoru. Obfite śniadanie.
-
Nikola ★★★★☆
Generalnie tak, wszystko super. Obsługa przemiła, ale widzę pewien problem. Po pierwsze na łóżku oprócz masy kurzu znaleźliśmy jakiejś włosy w czarnej kulce wyglądającej jak koza z nosa albo coś podobnego - nie będę dodawać zdjęcia, bo jest to nieprzyjemny widok. Na szczęście dostaliśmy inny pokój i wszystko było w porządku. Jedyne zastrzeżenie jest takie, że wszystko słychać i oprócz nas w pensjonacie była jeszcze jedna para. Całą noc się śmiali, mówili, że są sami itd. Nam udało się zasnąć dzięki tej wcześniejszej zmianie pokoju, bo inaczej byłoby ciężko. Nie jest to jednak wina hotelu, a bardziej gości, którzy nie potrafią się zachować więc tutaj zależy jak się trafi. Pobyt miło wspominam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Michelin. Pensjonat, klub jeździecki?
Michelin. Pensjonat, klub jeździecki znajduje się przy Lipowa 12B, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Michelin. Pensjonat, klub jeździecki?
Można skontaktować się z Michelin. Pensjonat, klub jeździecki pod numerem +48 542 354 651
Jak można dotrzeć do Michelin. Pensjonat, klub jeździecki?
Do Michelin. Pensjonat, klub jeździecki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku