Opinie

  1. Dominik ★★★★★

    Jadłem dwa razy. Za każdym razem świetny kebab. Mięso fajnie doprawione, ilość surówki w sam raz. Jestem wielbicielem warzyw w kebabie więc ilość mniej więcej 1:1 była dla mnie idealna. Sosiki dobre. Fajnie że mają bardzo ostry sos (fanex - carolina). Wprowadzenie nawet takiego gotowego sosu dużo robi bo ten jest fajnie pikantny. Ceny bardzo dobre. Jedynie jeśli chodzi o ceny to Kubuś za to że e dostawie przez Uber jest 8 zł drożej. Polecam ogromnie. Wrócę jeszcze nie raz.

  2. Mateusz Buszkiewicz ★★★★★

    Kebab w bułce z bardzo ostrym sosem na wynos – rewelacja! Mięso świeże, dobrze przyprawione, bułka chrupiąca, a sos faktycznie bardzo ostry. Jedzenie ciepłe i porządnie zapakowane. Polecam każdemu, kto lubi konkretne smaki!

  3. Makintosh Ion ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne, duże porcje, ceny średnie, obsługa miła. Niestety do zamówienia na wynos zapomniano dodać frytki, zorientowaliśmy się w domu po otworzeniu, zdarza się.

  1. Mateusz Wysocki ★★★★★

    Bardzo dobry i świeży kebab. Jest inny i moim zdaniem lepszy niż inne kebaby w mieście. Bardzo przyjemna obsługa. Polecam wyprowadzać i zrobić sobie przerwę krótką od zakupów

  2. Monika Get ★☆☆☆☆

    Frytki spalone, mięso spalnone, jedynie dobre surówki nic więcej.

  3. Robert Rymarczyk ★★★★★

    Bardzo dobry kebab. Świeży, duże porcje, dobra cena. Polecam

  1. Jakub ★★★★★

    Bardzo dobry kebab, w końcu jakiś naprawdę ostry sos, dużo mięsa a mięso też spoko, ogólnie bardziej 4/5 gwiazdek ale w okolicy niema lepszego kebsa

  2. Marcin G ★★★★★

    Gdy tylko dowiedziałem się, że w Nysie otwiera się "u Pajdy", byłem przekonany, że będzie to najlepszy kebab w mieście. No i się nie pomyliłem. Tę franczyzę znałem już z Małopolski. I zawsze ich lokale trzymają jakość, ale w niektórych miejscach porcje bywały nierówne. W Nysie jest bez zarzutów. Smak mięsa jest super (wołowina lub kurczak), a surówki są świeże i chrupiące. Mięso jest ważone, a proporcja warzyw do mięsa to mniej więcej 50/50 lub nawet na korzyść mięsa ;) obsługa bardzo sprawna i miła. Ceny są jak najbardziej adekwatne. Zdecydowanie polecam. W końcu w Nysie można zjeść kebaba na właściwym poziomie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab u Pajdy Nysa?

Kebab u Pajdy Nysa znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, 48-303 Nysa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab u Pajdy Nysa?

Można skontaktować się z Kebab u Pajdy Nysa pod numerem +48 731 330 212

Jak można dotrzeć do Kebab u Pajdy Nysa?

Do Kebab u Pajdy Nysa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements