To jedno z tych miejsc, do których chce się wracać! Od wejścia czuć ciepłą, przyjazną atmosferę, a obsługa jest niesamowicie uprzejma i pomocna. Menu bardzo przemyślane – każdy znajdzie coś dla siebie. Dania pięknie podane, a co najważniejsze – przepyszne! Szczególnie polecam smażony ser, które zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Wszystko świeże, aromatyczne i dopracowane w najmniejszych detalach. Ceny są adekwatne do jakości, a całość dopełnia klimatyczny wystrój wnętrza. Na pewno wrócę – i to nie raz! Serdecznie polecam każdemu, kto szuka świetnego jedzenia i miłej atmosfery.
Opinie
-
Radek onieszczuk ★★★★★
-
Wiktoria Nosal ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre, ser smażony i zupa czosnkowa lepsze niż w niejednej czeskiej restauracji, klimat bardzo domowy i miła obsługa, naprawdę polecam, wszystko jest bardzo aromatyczne, pstrąg jest podawany w ziołach, frytki zawsze dobrze przyprawione, każde danie jest wyraziste i pełne smaku. Naprawdę polecam bo nie wszędzie w Nysie można tak dobrze zjeść ❤️
-
Patryk Janos ★★★★★
Domowe jedzenie, wszystko świeże i bardzo smaczne. Obsługa bardzo serdeczna. Warto zajrzeć. Polecam !
-
Lukasz K ★★★★★
Bardzo pyszne domowe jedzenie rosół oraz smażony ser . Jadłem Okonki bardzo pyszne polecam . Urokliwe miejsce blisko do plaży nad Zalewem nyskim. Parking płatny . Można wypocząć i dobrze zjeść
-
Klaudia Królczyk ★★★★★
Byliśmy tu po raz pierwszy i zdecydowanie nie ostatni! Restauracja urzeka już od progu – przytulne wnętrze, klimatyczna muzyka i uśmiechnięta obsługa tworzą bardzo przyjemną atmosferę. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka czegoś więcej niż tylko jedzenia – tu naprawdę można poczuć się jak gość, a nie klient. Najlepsze miejsce w Nysie!
-
Alicja L ★★★★★
Wizyta w restauracji bardzo udana. Jedzenie pyszne, domowe, świeże, szybko podane. Miejsce przytulne i przestronne. Pobyt uważam za bardzo udany. Osobiście zjadłam schabowego z kością, frytkami i zestawem surówek, do picia radler a na deser szarlotka z lodami . Koszt na osobę mniej niz 100 zł za taki zestaw.
-
Simpliq ★★★☆☆
Schab cygański Trzeba było wybierac ogonki. Kuchnia bez serca, składniki najtańsze. Nie zjem tu nigdy więcej.
-
Marcin Kandora ★★★★★
Fenomenalne i nie trywialne jedzenie. W szczególności polecam „okonki”, danie które do tej pory spotkałem w Polsce jedynie na Mazurach. Polecam poprosić szefową o bruschettę…. czuć neapolitański touch. Atmosfera super, obsługa genialna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Voila?
Voila znajduje się przy 48-300 Skorochów, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Voila?
Można skontaktować się z Voila pod numerem +48 575 698 022
Jak można dotrzeć do Voila?
Do Voila można dotrzeć, korzystając z poniższego linku