Opinie

  1. Radek onieszczuk ★★★★★

    To jedno z tych miejsc, do których chce się wracać! Od wejścia czuć ciepłą, przyjazną atmosferę, a obsługa jest niesamowicie uprzejma i pomocna. Menu bardzo przemyślane – każdy znajdzie coś dla siebie. Dania pięknie podane, a co najważniejsze – przepyszne! Szczególnie polecam smażony ser, które zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Wszystko świeże, aromatyczne i dopracowane w najmniejszych detalach. Ceny są adekwatne do jakości, a całość dopełnia klimatyczny wystrój wnętrza. Na pewno wrócę – i to nie raz! Serdecznie polecam każdemu, kto szuka świetnego jedzenia i miłej atmosfery.

  2. Wiktoria Nosal ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, ser smażony i zupa czosnkowa lepsze niż w niejednej czeskiej restauracji, klimat bardzo domowy i miła obsługa, naprawdę polecam, wszystko jest bardzo aromatyczne, pstrąg jest podawany w ziołach, frytki zawsze dobrze przyprawione, każde danie jest wyraziste i pełne smaku. Naprawdę polecam bo nie wszędzie w Nysie można tak dobrze zjeść ❤️

  3. Patryk Janos ★★★★★

    Domowe jedzenie, wszystko świeże i bardzo smaczne. Obsługa bardzo serdeczna. Warto zajrzeć. Polecam !

  1. Lukasz K ★★★★★

    Bardzo pyszne domowe jedzenie rosół oraz smażony ser . Jadłem Okonki bardzo pyszne polecam . Urokliwe miejsce blisko do plaży nad Zalewem nyskim. Parking płatny . Można wypocząć i dobrze zjeść

  2. Klaudia Królczyk ★★★★★

    Byliśmy tu po raz pierwszy i zdecydowanie nie ostatni! Restauracja urzeka już od progu – przytulne wnętrze, klimatyczna muzyka i uśmiechnięta obsługa tworzą bardzo przyjemną atmosferę. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka czegoś więcej niż tylko jedzenia – tu naprawdę można poczuć się jak gość, a nie klient. Najlepsze miejsce w Nysie!

  3. Alicja L ★★★★★

    Wizyta w restauracji bardzo udana. Jedzenie pyszne, domowe, świeże, szybko podane. Miejsce przytulne i przestronne. Pobyt uważam za bardzo udany. Osobiście zjadłam schabowego z kością, frytkami i zestawem surówek, do picia radler a na deser szarlotka z lodami . Koszt na osobę mniej niz 100 zł za taki zestaw.

  1. Simpliq ★★★☆☆

    Schab cygański Trzeba było wybierac ogonki. Kuchnia bez serca, składniki najtańsze. Nie zjem tu nigdy więcej.

  2. Marcin Kandora ★★★★★

    Fenomenalne i nie trywialne jedzenie. W szczególności polecam „okonki”, danie które do tej pory spotkałem w Polsce jedynie na Mazurach. Polecam poprosić szefową o bruschettę…. czuć neapolitański touch. Atmosfera super, obsługa genialna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Voila?

Voila znajduje się przy 48-300 Skorochów, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Voila?

Można skontaktować się z Voila pod numerem +48 575 698 022

Jak można dotrzeć do Voila?

Do Voila można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements