Przystań u Grubego to strzał w dziesiątkę! Porcje ogromne, schabowy soczysty, pierogi i żurek obłędne, wszystko świeże i domowe. Obsługa przemiła, ceny bardzo uczciwe, klimat super przytulny. Najedzeni i szczęśliwi – wracamy niedługo! ❤️
Opinie
-
Krzysztof Woźniak ★★★★★
-
Weronikaa Adamcz ★★★★★
Świętowaliśmy urodziny naszej córeczki w tym lokalu i jesteśmy zachwyceni. Atmosfera była wspaniała, obsługa na najwyższym poziomie, a jedzenie przepyszne. Od momentu przekroczenia progu lokalu mogliśmy liczyć na miłą i życzliwą obsługę – obie Panie były bardzo pomocne i uprzejme. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Kamili, która była niezwykle troskliwa i sprawiła, że czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Pani Ania wraz z załogą kuchni po raz kolejny nie zawiodła – jedzenie było wyśmienite. Gorąco polecamy!”
-
Marek Kacz ★★★☆☆
Obsługa miła,uśmiechnięta. Wystrój zwykłego baru. Schabowe jakoś niczym się nie wybijały. Surówki nie doprawione w smaku jałowe. Minus za schabowy megapaczkowski- ser na nim byl tak strasznie spieczony że gorzki i twardy nie do zjedzenia. Ogólnie miejscówka nie do powtórzenia
-
Beata Marciniak ★★★★★
Smaczny obiad dwudaniowy,przystępna cena, miła obsługa
-
Konrad Kellner ★★★☆☆
Do jedzenia się nie przyczepię. Jadłem schabowego z ziołami. Żona karkówkę z kluskami. Synowie zamówili dwie pizzę. Teraz parę słów o obsłudze. Jeśli się przyjmuje zamówienie, to fajnie aby wydać jedzenie w porównywalnym czasie. Syn dostał pizzę jako pierwszy. Następnie po 10 minutach przyszły schabowy i karkowka. Druga pizza przyszła łącznie od zamówienia po 40 minutach. Wszyscy zjedliśmy a syn czekał na swoja pizzę. Chętnie przyjadę tu jeszcze raz , ale proszę popracować nad systemem wydawania posiłków. Pozdrawiam.
-
Agnieszka Roner ★★★★☆
Restauracja znajduje się w pobliżu rynku. Pomimo tego, że odbywało się tutaj przyjęcie okolicznościowe nie trzeba było długo czekać. Potrawy smakują jak w domu, albo u babci. Porcje są w sam raz. Wszystko smacznie doprawione. Obsługiwała nas p. Ola, robiła to bardzo profesjonalnie. Toaleta czysta, obok jest parking.
-
Przemyslaw Przybysz ★★★★★
Bardzo schludne i ciepłe miejsce. Widać że właściciel wkłada całe serce w jego prowadzenie i dba o atmosferę oraz czystość lokalu. Szybka i kompetentna obsługa. Dania podawane klientom smaczne i robione z sercem.
-
Beata Wrona ★★★★★
Zacznę od tego co najważniejsze, czyli od jedzenia. Wszystko było bardzo dobre! Zamówiliśmy kilka dań: rosół, pstrąga, placki po węgiersku i karkówkę w sosie. Wszystkie dania dobrze doprawione, świeże. Na placki trzeba było czekać pół godziny, o czym zostaliśmy poinformowani przy składaniu zamówienia. I z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto było czekać bo na talerzu dostaliśmy chrupiące placki ze świeżo startych ziemniaków. Ryba była wyśmienita, karkówka "w punkt". Do tego lokal z fajnym klimatem i miła obsługa. Bardzo dziękujemy i polecamy to miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przystań u Grubego Na coś dobrego...?
Przystań u Grubego Na coś dobrego... znajduje się przy Stanisława Staszica 28B, 48-370 Paczków, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przystań u Grubego Na coś dobrego...?
Można skontaktować się z Przystań u Grubego Na coś dobrego... pod numerem +48 664 145 354
Jak można dotrzeć do Przystań u Grubego Na coś dobrego...?
Do Przystań u Grubego Na coś dobrego... można dotrzeć, korzystając z poniższego linku