Opinie

  1. YUNUS EMRE ELMALI ★★★★★

    Przyjazny personel, szybka obsługa i pyszne jedzenie. Dziękuję.

  2. Mateusz Buszkiewicz ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce na szybki obiad. Kebab zawsze smaczny i świeży, porcje duże i niedrogie. Obsługa miła, a lokal schludny. To jeden z pewniaków w Nysie, gdy ma się ochotę na coś prostego i dobrego.

  3. hartek hartek ★★★★★

    Doskonaly kebab. Polecam. Jadłem z baranina i bez ostrego sosu więc nie było jak stłumić/oszukać smaku.

  1. grzechu grzechu123 ★★★★★

    Najlepszy kebab w Nysie i pewnie jeden z lepszych na opolszczyźnie.Każdy kebab z Nysy oczywiście oprócz Polata ma majonezowe tłuste sosy,nasączone tłuszczem mięso, przeważnie białą kapustę ewentualnie sałatę i tyle a ten ma mega dobre sosy które dodają świeżości łącząc się z surówką którą uwielbiam z tamtąd.Mięso jest naprawdę spoko bez żadnych żyłek kości chrząstek itp. nie jest to jakieś samo robione z płatów czy jakiś tam tylko mięso jest mielone które jest cienko ścinane kurczak też jest git.Tortila jest taka klasyczna,chrupiąca i nie ma się do czego w niej przyczepić bo się nie rozwala.Nie tylko kebab w tortilli jest świety ale ta chrupiąca pyszna bułka też więc jeżeli ktoś woli kebab w bułce to naprawdę polecam.Co do pizzy pizza z pieczarkami jak i margarita jest bardzo dobra nawet lepsza niż niektóre pizzerie. Obsługa świetna bardzo dobrze rozumią nasz język i dobrze rozmawiają mają humorek. Naprawdę świetny kebab polecam

  2. Dzik ★★★★★

    Trafiłem tu z polecenia z dość sceptycznym nastawieniem bo w kilku kebabach w Nysie juz jadlem. A tutaj, szok! Klimat jak na lokal z kebabem na dość wysokim poziomie, można wpaść i skubnąć kebsa na wynos, mozna tez zostac na miejscu i na prostym stabilnym stole i nie kiwającym sie krześle zjesc jak czlowiek. Co najwazniejsze nie wychodzi się z lokalu śmierdzącym i przesiąkniętym fryturą. Co do jedzenia: naprawdę dawno nie jadłem tak smacznego kebaba! Mieso mieszane, frytki, sos ziolowy i feta... Sztos! Na pewno tu wrócę! Polecam!

  3. Marcin G ★★★★☆

    Kebab jest naprawdę spoko. Mięso w smaku jest dobre, ale nie rewelacyjne. Sałatki to nie tylko kapusta biała i czerwona. Sosy też są bez zarzutów. Często jednak brakuje kurczaka i to o stosunkowo wczesnej porze. Tak czy inaczej, jeden z lepszych kebabów w Nysie.

  1. Jacek Kalinowski ★★★☆☆

    Po przeczytaniu opinii zajechałem m na tortillę. Zamówiłem tortille mięso i sos mieszany i mam pecha lub dziwny traf , że w środku nie było mięsa wołowego, sos ostry był na samym dnie. Smaku absolutnie żadnego oprócz warzyw , a w szczególności cebuli dodatkowo kebsik nie był gorący lecz lekko letni. Jedyny plus przy tej całej sytuacji smakowej to klimacik i w końcu nie było tego niesmacznego zapachu jak w wielu tego typu lokalach. Nic następnym razem jak będę znowu przejazdem przez Nyse odwiedzę inny lokal. P.S. skład tortilli widać na fotkach.

  2. Piotr Piotrowski ★★★★☆

    Kebab całkiem w porządku, jak na kulomocowe wyroby. Fajnie przypieczona tortilla, nie był to miękki placek. Mięso nawet dobrze przyprawione, zwłaszcza z kurczaka. Całościowo kebab wypadł naprawdę dobrze, sosy smaczne, stosunek mięsa do warzyw również ok. Można wpaść będąc w Nysie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres POLAT DONER KEBAB?

POLAT DONER KEBAB znajduje się przy Wrocławska 11, 48-300 Nysa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do POLAT DONER KEBAB?

Można skontaktować się z POLAT DONER KEBAB pod numerem +48 774 598 550

Jak można dotrzeć do POLAT DONER KEBAB?

Do POLAT DONER KEBAB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements