Opinie

  1. Letisia ★★★★☆

    Kebab jest naprawdę smaczny i w dobrej cenie - mały za 20 zł wcale nie jest taki mały. Dostawa zawsze szybka. Mają bardzo dobry falafel. Ostry sos jest faktycznie ostry, ale nie przesadzony. Jedyne, co mnie czasem dziwi, to że kebab amerykański powinien mieć frytki zamiast surówki, a zdarzało się, że w środku było jedno i drugie. Poza tym wszystko okej, chętnie zamawiam ponownie.

  2. Kasia Kasia ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy jedzenie i nigdy nie dotarło, pomimo poinformowania nas, że czas oczekiwania na dostawę to 20-30 minut, po godzinie zadzwoniliśmy i powiedziano nam, że zamówienie zostało wysłane, co nie było prawdą, dodam, że dzień wcześniej, synowie znajomej mamy (która nam poleciła tu zamówić) dostali swoje zamówienie zgodnie z czasem - mieszkamy w tej samej wiosce. Nauczcie się szanować ludzi, jak coś jest zamawiane ma zostać dostarczone. Nie polecam.

  3. lukasz16098 ★★★☆☆

    Kebaby coraz mniejsze. Zacząłem mieć też wątpliwości że sosy własnoręcznie robione. Poprosiłem o super mega rollo. Zapytał czy amerykański. Mówię że nie, że ten bez frytek. Sprzedawca stwierdził że i tak opłata za wersję amerykańską. Niech albo zmienia cennik wiszący za nimi lub czasem na niego spojrzą, aby przypomnieć sobie co sprzedają.

  1. Husejn Terror ★★☆☆☆

    Zamówiłem box, od razu przy lądzie zauważyłem że frytki w koszyku frytkownicy były wielokrotnie odsmażane, poprosiłem o świeże, dostałem te same tylko trochę przebrane z brązowych, do reszty nie będę się na razie czepiał

  2. Damian Zaleski ★★★☆☆

    Mięso chamska mielonka. Gościu ani trochę po Polsku. Chciałem bułkę on mi rollo wciska. Pokazałem mu palcem. To chyba zrobił po złości bułka ani trochę nie chrupiąca, tak jakby wyciągnął z foli i jasną bułę dał. Połowę wyrzuciłem. Kawałki mięsa duże i to jest akurat minus z taką jakością mięsa. Wyliczone jedna serwetka, podczas jedzenia gdzy się ubrudzisz poprosisz dostaniesz znów tylko jedną. Okna tak brudne że świata z zewnątrz nie widać. Nie polecam

  3. Kacper Wyżycki ★★☆☆☆

    Skarga. Nie polecam, kebab sam w sobie dobry ale miałem pewną sytuacje. 21 Marca zamowiłem kebaba ktory przyjechał zły, dzwoniac do nich stwierdzili ze kebab byl dobry ale nie był bo zamawialem mieszane mieso mieszany sos a przyjechal kurczak i sos ostry. Nawet nie zaproponowali rekompensaty lub nowego kebaba. Dzwoniac do kuriera ten stwierdzil ze dostane nowego lecz przyjechal z nowym i powiedział ze mam za niego zaplacil. Po ci mialem placic skoro mowil ze w ramch bledu przywiezie mi nowego za darmo. Brak kontaktu z kurierem nie znał polskiego a angielskiego tym bardziej.

  1. Dd Dd ★★★★☆

    Ogólnie 4 gwiazdki daje bo mięso średniej jakości, ale przeważnie o to chodzi, jadłem ostatnio miesiąc temu. Super mega rollo kebab czy jakoś tak z sosem czosnkowym to najbezpieczniejsza oferta. Kebab na około pół metra i na talerzu ledwo co się mieścił, wypchane mięsem i surówką w sam raz. Czemu najbezpieczniejsza oferta? Kebab jest jak implikacja w Logice, z prawdy nie może wynikać fałsz, ale na odwrót już tak. Jeśli uważasz, że prawdą jest to, że przy słabym żołądku będziesz dobrze się czuł po ostrym sosie, to ja z całkowitą pewnością ci zaprzeczę z powyższego powodu, to by było nielogiczne.

  2. Damian Turek ★★★★★

    Po prostu Kebab. Myślę, że każdemu będzie smakował. Nie mam zastrzeżeń, jedzenie dobre, obsługa w porządku. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab Nook Nysa?

Kebab Nook Nysa znajduje się przy Batalionów Chłopskich 1a, 48-300 Nysa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab Nook Nysa?

Można skontaktować się z Kebab Nook Nysa pod numerem +48 502 890 806

Jak można dotrzeć do Kebab Nook Nysa?

Do Kebab Nook Nysa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements