Zamówiłem dla gości na obiad grill mix na wynos – porcja robi wrażenie. Prawie 3 kg doskonale przyrządzonego mięsa! Do tego chaczapuri – delikatne, świeże, z wyraźnym smakiem sera i kurczaka. Całość zapakowana porządnie. Jedzenie po rozpakowaniu w domu ciepłe i aromatyczne. Zdecydowanie warto spróbować, jeśli ktoś lubi prawdziwy grillowy smak.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Buszkiewicz ★★★★★
-
anetanetia ★★★★★
Bardzo fajna restauracja, wystrój przytulny,dania smaczne, wszystko ładnie podane no i bardzo miła obsługa. Polecam
-
Jan Nowak ★★★★★
To był świetny przystanek kulinarny podczas naszej podróży. Miejsce absolutnie warte polecenia. Miła obsługa, ładny lokal i bardzo dobre jedzenie. Wszystkie zamówione dania bardzo nam smakowały. Gdybym miał jednak coś polecić to: gołąbki w liściach z winogron serwowane w formie przystawki. To danie jest pyszne i bardzo delikatne. Na szczególne uznanie zasługuje również zupa łagodna oraz kawałek ugrilowanego w punkt kurczaka. Po wizycie w tym lokalu i spróbowaniu tak wielu pozycji to jedyne nad czym ubolewaliśmy to brak miejsca na deser. Będąc w okolicy z pewnością jeszcze odwiedzimy to miejsce.
-
Firemaniek76 ★★★★★
Polecam miła obsługa, dobre inne jedzenie. Duże, smaczne i świeże porcje.
-
Christian Govi ★★★★★
Doskonała restauracja w Nysie, w której można delektować się armeńskie smakami. Miła atmosfera, armeńskia muzyka, pomocna i uprzejma obsługa. Jedzenie jest pyszne. Polecam Tula, Pachlava, Lula Kayabab.
-
Piotr ★★★★☆
Bardzo miła obsługa. Klimat jest. Mięso ze szpady mocna mielonka ale kurczak w kawałkach pyszny tak samo Tan. Jeśli do czegos mam sie doczepić to sosy „pod Polaka” /sałatka cała pływa w sosie coś typu 1000 wysp i tanio nie jest ale reszta ok. W okolicy chyba lepiej nie zjesz i tak.
-
Maciej RF ★★☆☆☆
Niestety restauracji daleko do naprawdę smacznej armeńskiej kuchni. Mięso smakowało jak wyrób garmażeryjny, jego struktura byla zbliżona do mortadeli. Brak soczystości, kruchości czy przyjemnych przypaleń. Wyczuwalne zioła? Zapomnij. Ewidentnie dodają jakiś wypełniacz do masy. Całość nijaka, gumowa. Zobaczcie na zdjęcia, mięso nabrało struktury „bąbli” podczas pieczenia - także apel do właściciela, aby darował sobie tlumaczenia - to fakt. Ziemniaki ok, surówka fatalna - sałata z majonezem rodem z najtańszych barów mlecznych. Sam lokal urządzony mocno budżetowo, zerknijcie na french press w jakim dostałem herbatę. Ewidentnie zapomniano, że człowiek je też oczami. Komentuje szczegółowo, gdyż restauracja oferuje wyższe ceny i posiada sporo opinii. W mojej ocenie nie warto, temu miejscu do średniej 4,8 bardzooooo daleko. Na plus miła obsługa, stąd daję dwie *
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Smaki Armenii?
Restauracja Smaki Armenii znajduje się przy Józefa Chełmońskiego 20, 48-300 Nysa, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Smaki Armenii?
Można skontaktować się z Restauracja Smaki Armenii pod numerem +48 509 656 678
Jak można dotrzeć do Restauracja Smaki Armenii?
Do Restauracja Smaki Armenii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku